Büyük Savaşın İntikamı! - Role Play ve Diplomasi

Users who are viewing this thread

RoadWarriror said:
§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:
Çukulatalı Ayran said:
RoadWarriror said:
Çukulatalı Ayran said:
Rdad rp dışını anlayamadım
Oyun Role Play (Rol Yapma) oyunu. "Rp Dışı" dediğim, "Role Play Dışı". :smile:

Hayır +25.000 demişsin ya onu anlayamadım.

Osmanlıya ticaret anlaşması ve almanyayla yapılacak demiryolunda ortaklık öneriyorum.
Ben kabul ediyorum . Eğer Altuğ Han da kabul ederse yolu italyadan da gecirmenin bir yolunu buluruz
- Alman Imparatoru II. Wilhelm
Katil Osmanlı ile aynı projede yer alamayız sayın imparator.

Kral WIII.Edward Rodrack
-Ingiliz Imparatoru ve DHD Başkanı
Hükümetimiz kimin kâtil kimin masum olduğunu umursamamaktadır . Biz Almanlar çalışabileceğimiz her türlü ortaklara açığız.
-Alman İmparatoru II. Wilhelm

Maaliyeti kişi başı 500.000 Gelire +550.000  ve 5 [Tur] da bitirilir.
.
Sultan Altuğ ve Benito Faşistini kabul ederseniz sonraki tur yapımına başlayalım çünkü italyaninda , bizimde yeterli sermayemiz bulunmamakta

Sayın İmparator gerekli miktarı bir sonraki tur verelim. Çünkü birçok devlet bu miktarı şimdi karşılayamıyor.Biraz uzar ama hiç olmazsa ödeme tamamlanır.

Kral WIII.Edward Rodrack
-Ingiliz Imparatoru ve DHD Başkanı

Amerika'da Alman nüfusun çok olması sebebiyle Almanya İmparatorluğu ile ilişkileri geliştirmek istiyoruz. Buna ticaret ile başlayabiliriz ne diyorsunuz?

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Franklin D. Roosevelt

YusufPasha said:
Amerika'da Alman nüfusun çok olması sebebiyle Almanya İmparatorluğu ile ilişkileri geliştirmek istiyoruz. Buna ticaret ile başlayabiliriz ne diyorsunuz?

Sayın başkan kabul ediyoruz
- Alman İmparatoru II. Wilhelm

§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:

.
Sultan Altuğ ve Benito Faşistini kabul ederseniz sonraki tur yapımına başlayalım çünkü italyaninda , bizimde yeterli sermayemiz bulunmamakta
Demir yolu projesindeki tüm devletlerin dikkatine;
Bu yolun Halep dolaylarından uzanan bir kolunun ülkemizden, Bağdat ve Basra körfezi'ne kadar, geçmesini teklif ediyorum.
-Irak Cumhurbaşkanı, Gazi bin Faysal

Hatake Kakashi said:
§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:

.
Bu yolun Halep dolaylarından uzanan bir kolunun ülkemizden, Bağdat ve Basra körfezi'ne kadar, geçmesini teklif ediyorum.
Alman hükümeti teklifinizi kabul ediyor . Eğer İtalya ve Osmanlı da kabul görürse yolu geçiririz
(Rp dışı - Irak koyu kahverengi olan mı , açık kahverengi olan mı , mavi olan mı  :facepalm: bu haritaya pek aşina değilim)
-Alman İmparatoru II.Wilhelm

YusufPasha said:
İşbara Alp said:
Amerika Birleşik Devletlerinin teklifini kabul ediyoruz.

Katil İngilizin ekmeğine yağ süren herkesin sonu İngilizlerle aynı olacaktır!

Amerika Birleşik Devletlerinde New York da Osmanlı Büyük Elçiliği açmak istiyoruz. Bunun yanında orta boyutlarda bir askeri üs. Bu üste donanmamızdan gemiler ve kara kuvvetlerimizden birlikler barınacaktır. Dostluğumuzu pekiştirmek adına bunu öneriyorum.
Sultan I.Alptuğ

Biz de aynısını İstanbul'da yaparsak anlaşabiliriz mümkün müdür?

Mümkündür.
erennuman_mb said:
Ticareti canlandırmak için sınır komşumuz Devlet-i Aliyye-i Osmanlı'ya ticaret anlaşması teklif ediyoruz.
-Şah Ardashir el-Hamedani
Kabul ediyoruz.
§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:
Hatake Kakashi said:
§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:

.
Alman hükümeti teklifinizi kabul ediyor . Eğer İtalya ve Osmanlı da kabul görürse yolu geçiririz
(Rp dışı - Irak koyu kahverengi olan mı , açık kahverengi olan mı , mavi olan mı  :facepalm: bu haritaya pek aşina değilim)
-Alman İmparatoru II.Wilhelm
Bizim için uygundur.

İlerleyen günlerde ABD ile İstanbulda bir görüşme yapmak isteriz. İki devletin beraber yürüteceği politikalarla alakalı bir toplantı olacaktır bu toplantı.
-Sultan I.Alptuğ Han

İşbara Alp said:
İlerleyen günlerde ABD ile İstanbulda bir görüşme yapmak isteriz. İki devletin beraber yürüteceği politikalarla alakalı bir toplantı olacaktır bu toplantı.
-Sultan I.Alptuğ Han

Bir sonraki uçuşumu İstanbul olarak ayarlamış bulunmaktayım yakında oradayım sultan.

Sayın Kayzer büyük ihtimalle bir dahaki tur olur ya da borç alınır bilemiyorum.

İran Şahlığı'na ticaret ve üs antlaşması öneriyorum.

İlişkileri geliştirmek amacıyla İngiltere'ye Ticaret anlaşması ve 5 tur saldırmazlık paktı öneriyorum.

Benito Faşistini

1c3b581e4233da31750f06105e6aeec3.jpg
turkish_propaganda_poster_world_war_i_by_yamalama1986-dc1612u.jpg

İngiliz boyunduruğundaki Müslümanlar ayaklanmalıdır! Bu zulüm artık ortadan kalkmalıdır! Pakistanda bütün Hindistan ve Pakistan Müslümanları birleşmelidir! Bu çağrı bütün İngiliz Boyunduruğundaki Müslümanlaradır! İslam Halifesi ve Osmanlı İmparatorluğunun çağrısıdır!
Cihad-i Ekber ilan edilmiştir! Bütün eli silah tutan ve İngiliz Boyunduruğundaki Müslümanlar İngilizlere karşı ayaklanmalıdır! Geri kalanlar Osmanlı İmparatorluğunun 2. ve 4.Ordu Ordugahlarında toplanmalı ve kayıt olmalıdır! Bu emir Allahın yer yüzündeki Halifesi ve Gölgesi Osmanoğulları Hanedanından Türk Sultanı, Osmanlı İmparatorluğu Padişahı ve 104. İslam Halifesi Sultan V.Mehmed Oğlu Sultan Osman Torunu Sultan I. Alptuğ Han'ın emridir!
Osmanl%C4%B1-%C4%B0mparatorlu%C4%9Fu-Kanuni-Sultan-V.-Murat-Kimdir-D%C3%B6nemi-%C3%96nemli-Olaylar-Yenilikler-%C5%9Eahsiyeti-biyografisi-hakk%C4%B1nda-bilgi-ve-Ya%C5%9Fam%C4%B1-7.jpg

Uluslar Birliği İttifakının bütün üyelerini savaşımıza çağırıyoruz!
Amerika Birleşik Devletleri
İsveç Krallığı
Japon İmparatorluğu
Osmanlı İmparatorluğu
Irak Halk Birliği (Osmanlı Vassalı)
Sosyalist İslam Devleti (Osmanlı Vassalı)
Cumhuriyetçi Azerbaycan (Osmanlı Vassalı)

Back
Top Bottom