Büyük Savaşın İntikamı! - Role Play ve Diplomasi

Users who are viewing this thread

Bakın dün Pasha ile konuştuk; oyunda ideoloji değiştirmek için. Başlamamız yeterli dedi. Bende eğer bir itiraz olmaz ise olabilir dedim. Lakin görüyorum ki bu karar oyunun karışmasına sebep oldu. :???:

İdeoloji değiştirmek için verilen her şeyi sırasıyla yapalım mı?

Yoksa şimdi ki gibi başlamamız ve devam ettirmek şartıyla ideoloji degistirilsin mi?

İsveç normalde komunist değil. Orada yazım hatası yaptığını road dünkü konuşmamızda bize anlattı. Monarşiyle yönetilen komunist devletmi olur?

4.Ordu Ordugahından 10 bin Osmanlı Askeri Pakistana sınır güvenliğini sağlamak maksadıyla gönderildi!

Alman İmparatorluğuyla yapılan demiryolu antlaşmasını fesh ediyoruz! Aleyhimizde çalışan İngiltereyle ittifak olmanızı beklemezdik! Osmanlının düşmanları yok olana kadar durmayacağız!
-Harbiye Nazırı İsmail Enver Paşa

RoadWarriror said:
Bakın dün Pasha ile konuştuk; oyunda ideoloji değiştirmek için. Başlamamız yeterli dedi. Bende eğer bir itiraz olmaz ise olabilir dedim. Lakin görüyorum ki bu karar oyunun karışmasına sebep oldu. :???:

İdeoloji değiştirmek için verilen her şeyi sırasıyla yapalım mı?

Yoksa şimdi ki gibi başlamamız ve devam ettirmek şartıyla ideoloji degistirilsin mi?
Beyler bu ikisine siz karar verin. Ben oyunu size göre oynatıyorum.

RoadWarriror said:
GDD9p2.png
AVRUPA REFAH İTTİFAKI

Slogan: Önce Avrupa`da sonra tüm Dünya`da  refah sağlayacağız!​

Üyeler:
-Alman İmparatorluğu
-İngiliz İmparatorluğu
-Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği
-İtalyan İmparatorluğu
-Hindistan Dominyonu
-Alman Batı-Afrikası
-Afrika Yüksek Komiserliği
-Malezya İslam Sultanlığı
-Brunei İslam Sultanlığı
-Bismarck Düklüğü
-Avustralya
-Yeni Zelanda

Askeri Gücü:
200.000 Nitelikli Er
300.000 Acemi Er
500 Topçu Bataryası

Hazine:
Net:200.000
Ittifakımız herkese açıktır. Katılımlarınızı büyük bir istekle bekleriz.

Kral WIII.Edward Rodrack
- İngiliz imparatoru ve DHD başkanı

(rp dışı: ozaman tekrar yazım hatası olması gerekiyor ki fransada o kadar çok pp varken bende yok o halde bende gerçekçilik açısından arttırıp ideoloji kararlarımı bitireceğim.)

Rp Dışı: Botlar konusunda yapılmasını istediğiniz bir şey varsa; bana PM atın ona göre bir event hazırlayayım.

YusufPasha said:
(rp dışı: ozaman tekrar yazım hatası olması gerekiyor ki fransada o kadar çok pp varken bende yok o halde bende gerçekçilik açısından arttırıp ideoloji kararlarımı bitireceğim.)
Dostum demek ki PP az gelmiş, yanlışlık olmaz. Neye itiraz ediyorsun? Artacak zaten PP`en. :wink:

RoadWarriror said:
Rp Dışı: Botlar konusunda yapılmasını istediğiniz bir şey varsa; bana PM atın ona göre bir event hazırlayayım.

YusufPasha said:
Dostum demek ki PP az gelmiş, yanlışlık olmaz. Neye itiraz ediyorsun? Artacak zaten PP`en. :wink:
Adaletsiz ve gerçekçilik payı düşük oluyor kardeşim.

YusufPasha said:
RoadWarriror said:

YusufPasha said:
Adaletsiz ve gerçekçilik payı düşük oluyor kardeşim.
Ahh pekala, arttır öyleyse. Fazla abartmadan. :oops:

İran Şahlığına Uluslar Birliğine katıldığı için teşekkür ediyoruz! İranda çıkan isyanı bastırmak üzere 2 bin asker Albay Şefik Bey'in komutasında İrana doğru Erivandan yola çıkmıştır!
Kırımı yüzyıllardır olduğu gibi tekrar yanımızda görmek isteriz! Kırımı Uluslar Birliğine Davet ediyorum.
-Sultan Alptuğ Han

Çukulatalı Ayran said:
İran Şahlığı'na ticaret ve üs antlaşması öneriyorum.

Benito Faşistini
Ticaret anlaşması kabul edilmiştir. Üsleri kararlaştırırdığınız zaman değerlendirilecektir. Doğudaki sınırlarda kurulması tercihimizdir.

İran Başkanı Farzin el-İsfahani

İşbara Alp said:
İran Şahlığına Uluslar Birliğine katıldığı için teşekkür ediyoruz! İranda çıkan isyanı bastırmak üzere 2 bin asker Albay Şefik Bey'in komutasında İrana doğru Erivandan yola çıkmıştır!
-Sultan Alptuğ Han
RP dışı not: Şuan ülkede iç savaş var. Cumhuriyet tarafı benim.
Yardımınız için müteşekkiriz. Bölünmüş liderlik yaşamamak için en kabiliyetli kumandana başkomutanlık verilmesini öneriyorum.
İran Başkanı Farzin el-İsfahani

Back
Top Bottom