BÖRÜ

Users who are viewing this thread

burası forum, sayın forum üyeleri. fikrimi beyan etmek için birinin fikrimin değişip değişmediğini sormasına gerek yok. peki niye yineleme ihtiyacı duydum? canım öyle istedi.

Thatcherist said:
burası forum, sayın forum üyeleri. fikrimi beyan etmek için birinin fikrimin değişip değişmediğini sormasına gerek yok. peki niye yineleme ihtiyacı duydum? canım öyle istedi.
Sayın forum üyesi. Boş konuşuyorsunuz ve buda bizi rahatsız ediyor. Lütfen bu laflarınızı kendinize saklayınıasdfdsa.
Bu kadar ön yargılı olacak kadar birisiyseniz sizin için üzülüyorum. Diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Zira dizi gerçekten zevkli.
Ben hem batı dizilerini hem Türk dizilerini de izlerim.
Bkz
Person  Of Interest
24
Fringe
Game Of Thrones

Diriliş Ertuğrul
BÖRÜ

Börü gerçekten güzel bir dizi. 1 Bölümü 1 saat 10 dakika civarı bu bile bir çok şeyi açıklıyor.

3. Bölüm spoiler

Thatcherist said:
Birincisi, izlemediğin okumadığın, görmediğin bir şey hakkında bir fikir sahibi isen, bu ön yargı oluyor. Sana neden dizinin bok gibi olduğunu sormayacağım çünkü zaten izlememişsin. Ama burada şuan dizinin güzel olduğu veya kötü olduğu tartışılmıyor. Dizi başladı ve üç bölüm ilerledi. Şuan içerik tartışılıyor. İkincisi, canın istedi diye attığın iletiler göze batıyor. Diziyi izlemiyorsan bu konu başlığına girmene gerek bile yok. Yaptığın apaçık ''Diziniz bok gibi izlemem, siz niye izliyorsunuz?'' şeklinde bir söylemdi. Diziyi sev ya da sevme umurumda değil ama boş yapmak için zaten bir konu başlığımız varken buraya gelmen ben ve burada ki bir kaç kişiyi rahatsız etti. Haberin olsun.

+benimle kahve içer misin?
-İçerim
+çirkin olsam bile mi ?
-çirkin olsan bile

Bu sahne çok duygulsaldı be, hayatım daha acıklı olmasa ağlayabilirdim.

M.ArdA said:
Valla ben pek Türk dizilerine yükselmem. Dağ II'nin kalitesi tartışılmaz. Her ne kadar sonunda gaza gelmen azınlıktan olsam da çok beğenmiştim. Pek milliyetçi de değilimdir. "Vatan-Millet-Sakarya" kafasında giderse çok üzülürüm o yüzden.  Merakla bekliyorum bakalım.
Aynı şekilde düşünüyorum da, fragmanlar o tür bir yapım olduğunu gösteriyor. Bunu da izlemem her halde. Gaz alıcı soda dizilerinden biri.

Dizi aslında sadece askeri dizi değil. FETÖ'nün ülkedeki yapılanmasını da anlatıyor. Gazlayıcı bir yapım olduğunu düşünmüyorum. Aksine, izlediğim en kaliteli Türk dizisi olabilir. Bence en azından bir bölümünü izlemelisiniz, o zaman ön yargılarınız yerine düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

ErkutErdem said:
M.ArdA said:
Valla ben pek Türk dizilerine yükselmem. Dağ II'nin kalitesi tartışılmaz. Her ne kadar sonunda gaza gelmen azınlıktan olsam da çok beğenmiştim. Pek milliyetçi de değilimdir. "Vatan-Millet-Sakarya" kafasında giderse çok üzülürüm o yüzden.  Merakla bekliyorum bakalım.
Aynı şekilde düşünüyorum da, fragmanlar o tür bir yapım olduğunu gösteriyor. Bunu da izlemem her halde. Gaz alıcı soda dizilerinden biri.
Sırf "gaz alıcı" bir dizi olduğu için Diriliş, Söz gibi dizilerin kıyısından köşesinden geçmeyen birisi olarak Börü'yü şans verilmeye değer bir dizi görüyorum açıkçası.

Blutv midir Puhutv midir oradan izlenebiliyor ilk iki bölüm sadece.

II. Abdülhamid said:
ErkutErdem said:
M.ArdA said:
Sırf "gaz alıcı" bir dizi olduğu için Diriliş, Söz gibi dizilerin kıyısından köşesinden geçmeyen birisi olarak Börü'yü şans verilmeye değer bir dizi görüyorum açıkçası.

Blutv midir Puhutv midir oradan izlenebiliyor ilk iki bölüm sadece.
Ben startvnin web sitesinden izledim ilk 2 bölümü.

Mesela şuan 3.bölüm yayında star tv'nin web sayfasında. 4.bölüm televizyonda yayınlandıktan hemen sonra 3.bölüm kaldırılıp 4.bölüm ekleniyor web sayfasına. O yüzden geçmiş bölümler sadece dediğim platformlardan izlenebiliyor.

Back
Top Bottom