Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

Users who are viewing this thread

Bertanx said:
ELİTE™ said:
-resim-

Krallıklarla barış yapma seçenekleri yoktu ve hayal kırıklığına uğradım.Oyunun updatesi çıktı.Başıbozuklarda var bu sefer kırımlarda.Ayrıca fetih 1453 modundaki tüm eşyalar!Artık BARIŞ ANLAŞMALARI YAPILABİLİYOR.Artık lordlarınıza sadece kale ve şehir değil köylerde verebilceksiniz!
DOWNLOAD:
http://mountandblade.nexusmods.com/downloads/file.php?id=3596
Konunun Aslı:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218099.0.html

Dostum sana ne oluyor? Yazacaksan tam ve doğru şekilde yaz değişiklikleri...Fetih 1453? lol

- Yeni Osmanlı askeri ünite ve modelleri. (Osmanlı 1453 modundan)
- Castellan'ın diyalog seçenekleri tamamen çalışıyor. (Barış vb)
- Parayla yapılan barış kaldırıldı. (?)
- Köyler lordlara ve yoldaşlara verilebiliniyor.
- 17.yüzyıl barok fon müziği
- Çok büyük oranda değiştirilen troop tree
- Kırım Hanlığı için yeni askeri üniteler (Azap okçuları, Nokör korumalar, Başı bozuklar ve Zırhlı yeniçeriler.)
- Esir yönetimi beceresinin her kademesi lordları savaştan sonra yakalama oranını %5 artırıyor.
Birkaç resim:
trooprangedazap.jpg

troopnokhor.jpg

troopbashibazouk.jpg

trooparmoredjannisar.jpg

İndirme linki: http://mountandblade.nexusmods.com/downloads/file.php?id=3596
Küçük bir patch: http://www.mediafire.com/?b2fidcilip4yw3p

Bu arada, yakında Prusya birlikleri eklenecek.
Süper olmuş!Ben nihayetinde modu yükleyebildim ancak İngilizce hiç tadı çıkmıyor dediğim gibi.Ne zaman %100 Türkçe olur bu mod?

İyi niyetim inşallah tekrar yanlış anlaşılmaz bir daha girmem zaten foruma.Kardeşim ben languages klasöründeki tr kısmını bıraktım en azından karakter falan türkçeleşiyor.Sen bertanx e sor istersen

İyi Forumlar...

Bertanx kardeş kayıtlı oyuna devam edemıyoruzmu pathc yukleyınce bıde kuçuk patch demışsın onumu ındırıcez.

DarqLoRD said:
Bertanx kardeş kayıtlı oyuna devam edemıyoruzmu pathc yukleyınce bıde kuçuk patch demışsın onumu ındırıcez.

Yeni oyun açman gerekiyor çünkü yeni askerler ve birsürü kod eklendi. Evet, o küçük patch minik bir hatayı gideriyor, yüklemen iyi olur.
Türkçe olması konusunda da bakarım eğer Türkçe oranı çok az ise, ben Türkçeleştirmeye çalışırım boş zamanımda.

Edit: Artık languages klasörünü silmeyeceğiniz için büyük oranla Türkçe şu anda. Ayrıca bu müzik olayı çok iyi olmuş, mesela Kırım'ın oralarda savaş meydanında eski Türk marşları çalıyor. :grin:

TLSFmirko100 said:
iyiki mb nexusa upload etmiş saolsun onada giremiyorum modun boyutu küçükse bana upload edebilirmisiniz

upload eden bana da verirse iyi olur ben de giremiyorum

Bertanx said:
DarqLoRD said:

Yeni oyun açman gerekiyor çünkü yeni askerler ve birsürü kod eklendi. Evet, o küçük patch minik bir hatayı gideriyor, yüklemen iyi olur.
Türkçe olması konusunda da bakarım eğer Türkçe oranı çok az ise, ben Türkçeleştirmeye çalışırım boş zamanımda.

Edit: Artık languages klasörünü silmeyeceğiniz için büyük oranla Türkçe şu anda. Ayrıca bu müzik olayı çok iyi olmuş, mesela Kırım'ın oralarda savaş meydanında eski Türk marşları çalıyor. :grin:

Kardeş bende patchden oncekı mod var kuçuk patchı ındırıp o klasorun ustunemı yazacagım yoksa dırek tekrar mı ındırıcem

DarqLoRD said:
Bertanx said:
DarqLoRD said:

Kardeş bende patchden oncekı mod var kuçuk patchı ındırıp o klasorun ustunemı yazacagım yoksa dırek tekrar mı ındırıcem

Eski mod klasörünü sil gitsin. Yeniden tüm modu indir, Native'den kopyaladığın klasörün üstüne yaz, sonra patchi indirip onu da üstüne yaz.

Bertanx said:
DarqLoRD said:
Bertanx said:
DarqLoRD said:

Eski mod klasörünü sil gitsin. Yeniden tüm modu indir, Native'den kopyaladığın klasörün üstüne yaz, sonra patchi indirip onu da üstüne yaz.

Peki tamam birde o arkadaşa şu lord alma işini değiştirmesini önersen iyi olur sanırım tam olmuyor dedıgı lordla ılışkım 39 esır alıyorum konuşuyorum fakat katıl dıye bır seçenek çıkmıyor ancak bazı lordlarda çıkıyor her lorda çıkmıyor yanı bunu duzeltebılırse çok ıyı olur

TLSFmirko100 said:
Bertanx said:
Nasıl giremiyorsunuz? He, indirmek için üye olmanız lazım, ki kolay bir işlem ve downloadlar çok hızlı.

üye oldumda giriş yapamıyorum error veriyor site :S

Ben giriyorum şu an. :???: Ara sıra aşırı yükleniyor da şu an yok öyle bir durum.

Bertanx said:
TLSFmirko100 said:
Bertanx said:
Nasıl giremiyorsunuz? He, indirmek için üye olmanız lazım, ki kolay bir işlem ve downloadlar çok hızlı.

üye oldumda giriş yapamıyorum error veriyor site :S

Ben giriyorum şu an. :???: Ara sıra aşırı yükleniyor da şu an yok öyle bir durum.

Hah! tarayıcıyı değiştirdim başka bi tarayıcıdan girdim oldu :grin:

Bertanx kardeş vezir felan yapamıyozmu ya diğer krallıklarda vezir bilmemne meclis üyesi bilmemne felan var bız yapamıyomuyuz.

Birde şunu söyliyim yoldaşlar lord yapılamıyor castelladan yoldaşa toprak verıyorum o toprak sahıbı oluyor fakat vassalımız olmuyor sancak seçemıyor ona vassalımızmış gibi görev verıyoruz asker verebılıyoruz ama benım krallıga bağlı bir vassal değil bu sorunu duzeltırsenız çok ıyı olur.

Ben Kırım'ı ele geçirdim, birkaç derebeyide benden yana fakat derebeyler benim tarafıma geçince, isimleri knight 3 4 oluyor. Bu nedir?

Debrel said:
Ben Kırım'ı ele geçirdim, birkaç derebeyide benden yana fakat derebeyler benim tarafıma geçince, isimleri knight 3 4 oluyor. Bu nedir?

derebeylerını nasıl aldın

DarqLoRD said:
Debrel said:

derebeylerını nasıl aldın
Savaştım, esir aldım. Sonra onların kalelerini aldım ve kale vermek vaadiyle benim tarafıma çektim.

Back
Top Bottom