ASkerleR!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Beyler ben Balkanların Fethi Modunu oynuyorum.Silme(Backspace) Tuşuna Basmadan Okçulara Bu Konumda Kalın Deyip,Süvarilere Hücum Diye Nasıl Diyeceğim?Hangi Tuşa Basıpta Emir Veriliyor?

FatihHan1453 said:
Beyler ben Balkanların Fethi Modunu oynuyorum.Silme(Backspace) Tuşuna Basmadan Okçulara Bu Konumda Kalın Deyip,Süvarilere Hücum Diye Nasıl Diyeceğim?Hangi Tuşa Basıpta Emir Veriliyor?
Ne demek istediğini tam anlayamadım

Klavyenin en üstteki f1-f2-f3 tuşlarını diyor, 1-2-3 asker grubu, f1-f2-f3 ise saldırma yerinde kalma silah kullanma komutlarını gösterir.

okçular f2 di galiba
okçuların grubunu bulduktan sonra onları konumlandırmak istediğin yeri belirle f1 basılı tut bayrak göreceksin onu istediğin yere getir f1 bırak askerlerin oraya yerleşecektir

Backspaceye bastığında sol tarafda 3 tane secenek olur genelde piyadeler, okçular, süvariler diye sadece okcular işaretli olup biryere tıklarsan oraya giderler süvariler tek olursa onlarıda baska yerlere cekebilirsin.

1 piyadeye 2 okçuya 3 süvariye girer istediğin gibi emir verirsin mesela 1 basıp piyadler hücüm 2 okçular 10 adım ilerle gibi

Balkanların Fethi de Hangisi? Floris Mod Olandansa Backspace Kullanamazsınız Backspace önerisi veren arkadaşlar modu bir oynasın. Yok o değilse Bbackspace tabi ki daha iyi onun dışında Ayarlara Girip Grupların Tuşlarını Ayarlayabilirsin Komutlarıda Grubun düğmesine bastıktan sonra F1-F2-F3-F4.... tuşları verir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom