Resolved Arkadaşlar 30 saatlik kaydım açılmıyor. Yükleme ekranında oyundan atıyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Users who are viewing this thread

MerılBIT

Recruit
Lütfen yardımcı olun tekrardan oyuna başlamak istemiyorum, şimdiden teşekkürler.

Last edited:
Sp kayıtlarının gelecek güncellemeler ile kayıplar yaşayacağından bahsetmişlerdi çözümü var mı bilmiyorum ama büyük ihtimal senin save gitti

Bu durumun yaşanacağını biliyordum ama yine de bir güncelleme ile çözebilme ihtimalleri vardır belki. Umarım çözülür 30 saatlik kayıtın gitmesi bütün şevkimi kırdı.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.
Merhaba sorunum çözüldü sadece gönderiyi düzenlemeyi unuttum.
Özverili çalıştığınız için Teşekkürler.

Back
Top Bottom