Anatolian Gaming Sunucu Kiralama

Users who are viewing this thread

Welly_88 said:
Bende banlayan adamı merak eyledim  :smile:

Banlayan arkadaş her kimse banlama sebebi çok önemliymiş anlaşılan; taa Pelennor Çayırlıkları'nda gelmiş, banlamış çünkü.

İyi o zaman, fakat klanda olmayanlarda bile adminlik var bence bir ceki duzen getir. :wink:

Beyler 5 tane Alım yapılıcaktır cag host serverlerıne admin olmak isteyenler asagıdakı foumu doldurup asagıya atsın.

Code:
MP nick:
Daha önce adminlik yaptıgınız serverler:
Neden adminlik yapmak istiyorsunuz:
Belirlenecek kurallara uyarmısınız:
Serveri baska bir niyetle kullanmak isterseniz adminlik alınır.

MP nick:SY_HolyArcher
Daha önce adminlik yaptıgınız serverler:Kendi oynadıgım klanların swlerı
Neden adminlik yapmak istiyorsunuz:Ben pw server da ıstıyorum pw server da cogunlukla admın olmuyo oyuzden rp sız oynayanlar cok oluyo bunun sonucundada 'bu server bole yurumez dıyıp cıkanlar oluyo' bunu engellemek amaclı admın olmak ıstıyorum
Belirlenecek kurallara uyarmısınız:Evet

18565 # LH_Rifleman_Gazi_TR is banned permanently by _SY_WeLLy.
11940 # LH_Rifleman_Optik_Tr is banned permanently by _SY_WeLLy.
18649 # LH_TOKIO_HOTEL is banned permanently by _SY_WeLLy.
61681 # LH_Rifleman_OttomanAssasin is banned permanently by _SY_WeLLy.
61117 # LH_Swordsman_Emre_Tr is banned permanently by _SY_WeLLy.
11055 # _LH_Hector_TR_ is banned permanently by _SY_WeLLy.

Banlanma nedeni:Welly nin kuyruk acisi...
LH 18-2 SY  :sad:

banlanma nedeni yapılan anlasmadır ayrıca admın sıfresını bı sekılde bulup mıllete ban atmanız.Banınız sımdilıik açılmayacak.

MP nick:[#CL#] ~ LevenT
Daha önce adminlik yaptıgınız serverler:Kendi oynadıgım klan serverları
Neden adminlik yapmak istiyorsunuz: Bazı yası kücük oyuncular servera girip kafalarına göre küfür edip, kendi takımını yenilgiye uğratmak icin herseyi yapıyorlar, oyunun tadı tuzu kalmıyor. Ayrıca bazı yabancılar girip serverda yabancı dil konusup team kill yapıyorlar. Bunları önlemek icin.
Belirlenecek kurallara uyarmısınız:evet

aynen. kuşatma türü savaş sunucusu pek olmadığı için genellikle TR_Cag_Host_S1(Kusatma) sunucusuna giriyorum. fakat küfür kıyamet gibi. yönetici seçilecek arkadaşlar bir an önce belli olursa sağlıklı olur. mümkünse küfür ve tk tolere edilmesin yoksa ipin ucu kaçıyor. teşekkürler..

Veli tanıdıgım 1-2 kişide oto blok var, cag host ta çalışıyor mu oto blok? çalışmadıgını umuyorum

Back
Top Bottom