Aktif Oyuncu Listesi

Thorin

Knight at Arms
Best answers
0
Aktif Oyuncu Listesi

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...

Piyade

Tomayus 99
Lidor 97
Jara 96
Gordios 95
Melanippe 94
Yuzarsif 94
Cara 93
Vortex 93
Yolcu 93
Karahan 92
Echelon 90
Kiymali Danino 90
Xlasis 90

Aerat 89
Poer 89
Fearless 88
Horac 88
Scepion 88
Penthos 87
Cabbar 85
Feodras 85
Spectfull 85

Fleshcer 83
HasmetliTosunGorgiBey 83
Metehanyus 83
Mountain 83
Kevin 82
Wardo 82
Okçu

Xerxes 99
Samu 98
Koso 97
Airelhach 96
Thorin 95
Feronia 93
Irsman 92

CJJ 88
Invincible 88
Exca 87
Queas 87
Mockingbird 86
Sepia 85

Eski 83
Pierro 82
Patates 80
Iraneth 79
ZaferBey 79
Gameshero 78
Kursad 78
Foyyek 76
Artemisia 75
Atlı

Nomes 99
Flawin 96
Mace 96
Earendil 93
Hun 93
Blackmore 90
Colonel 90
Conan 90

Aksungur 89
Alex 88
Capitaine 86
Garvidel 86
FranzJoseph 85
Lalulaa 85
Scciro 85
Squertmen 85

Delfador 84
Keykubat 84
Sanel 84
Hepreai 83
Serthas 83
Paralyzer 82
Laylet 82
Cerci 80
Hosu 80
Ryotaink 80
AttilaHan 79
Sindarin 79
Medium 78
Duvar 77

Mansiyon Listesi

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Piyade

Khefren
Pendragon
Mete Khan
Kiron
Faramir
Okçu

Menethil
Rayden
Tırtıl
Toi
Quake
Atlı

Sikici_Ottoman
Tyhke
Sir_Arthur
Relexan
Belendor

Puanlamayı yaparken çoğu zaman danıştığım ve ettiği yardımlardan dolayı Samu'ya, sunduğu fikirler ve bu konuyu açmamıza izin verdiği için Kiron'a ve forum formatını kullanmama izin verdiği için Kane'e çok teşekkür ediyorum.

Last edited:

GarviDel

Sergeant at Arms
Best answers
0
Elinize sağlık.

Aktiflik göze alınarak hazırlanıldı demişsiniz bir yılı aşkındır oynamayan oyuncuları listede görüyorum bunu belirtmek istedim.

Serthas_TR

Squire
Best answers
0
Ellerinize sağlık hocam lakin Mansiyon listesinden Quake çıkarılıp The_Turk_Speargun eklenmeli bence.

Thorin

Knight at Arms
Best answers
0
Tavsiyeler için ve güzel sözleriniz için teşekkürler. Eğer pasif gördüğünüz oyuncular varsa liste içerisinde lütfen belirtin. Liste değişebilir.

Apollo 🏹

Count
WB
Best answers
0
Düzenle: kelimenin tam anlamıyla kodumun bottum kısmını aldın, sonra almadığını söyledin. Şimdi kişisel buhar konuşmasını paylaşmak için bir uyarı aldım! Gördüğünüz gibi tam olarak aynı.

lütfen beni uyarma burada ingilizce konuşmana izin verilmediğini bilmiyorum

LaPache

Knight
WBNWVCM&BWF&S
Best answers
0
I see a little to many turkish flags.
Also didn't you just copy and paste Apollo's code?

Thorin

Knight at Arms
Best answers
0
Apollo~ said:
Düzenle: kelimenin tam anlamıyla kodumun bottum kısmını aldın, sonra almadığını söyledin. Şimdi kişisel buhar konuşmasını paylaşmak için bir uyarı aldım! Gördüğünüz gibi tam olarak aynı.

lütfen beni uyarma burada ingilizce konuşmana izin verilmediğini bilmiyorum
Türkçe cevap vermem gerekiyor herhalde  :lol:

Gerekli konuşmaları steam'dan paylaşabilirim teşekkür konuşmasında da belirttiğim gibi format'ı Kane'den aldım seninle bir alakası yok  :grin:  :grin:

Carly

Recruit
Best answers
0
Liste puanlama konusunda berbat, hiçbiri gerçekçi değil. Ama yinede uğraşılmış elinize sağlık :roll:

Feodras

Sergeant Knight
WBNWVC
Best answers
0
Carly said:
Liste puanlama konusunda berbat, hiçbiri gerçekçi değil. Ama yinede uğraşılmış elinize sağlık :roll:
Biraz haklı okçu dışında pek mantıklı olmamış

Thorin

Knight at Arms
Best answers
0
Görüşleriniz için teşekkürler, elimizden geldiği kadar adil bir şekilde puan vermeye çalıştık. Söylediğimiz gibi listede değişiklik yapılabilir.

Blackmore

Recruit
Best answers
0
Bir emek verilmiş emeğine sağlık öncelikle.Doğrusunu söylemek gerekirse Queas ve Feodrası daha yukarılarda aradı gözüm.