Aktif Oyuncu Listesi

Thorin

Knight
Best answers
0
Ssiyah said:
Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
Öncelikle bu liste herhangi bir resmiyet barındırmıyor. Bu sadece benim ve bir kaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış daha çok kişisel düşünceleri temsil eden bir liste. Konu açıklamalarını ve Kiron'un yaptığı açıklamayı eğer okuduysan bunları yazmazdın diye düşünüyorum. Ayrıca bu listede özellikle piyadelerin takım oyunlarına bakılarak değerlendirdik ve burada sonuncu sıra diye birşey de yok.(top20, top25) En alt kısımda yer alması onun Tr'de ki en kötü piyade olması anlamına gelmiyor çünkü bu liste benim kişisel düşüncem. Yazdıklarının hiç birisinde olumlu birşey görmüyorum Ssiyah. Listeyi yaklaşık 2-3 haftadır yapmak için izin istiyordum ve Kiron'da bana bu izni verdi ki ben bunu açıklamada belirttim. Dediğim gibi ne konu açıklamalarını ne de Kiron'un özetlediği kısmı okumamışsın.

Ssiyah

Regular
Best answers
0
Thorin said:
Ssiyah said:
Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
Öncelikle bu liste herhangi bir resmiyet barındırmıyor. Bu sadece benim ve bir kaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış daha çok kişisel düşünceleri temsil eden bir liste. Konu açıklamalarını ve Kiron'un yaptığı açıklamayı eğer okuduysan bunları yazmazdın diye düşünüyorum. Ayrıca bu listede özellikle piyadelerin takım oyunlarına bakılarak değerlendirdik ve burada sonuncu sıra diye birşey de yok.(top20, top25) En alt kısımda yer alması onun Tr'de ki en kötü piyade olması anlamına gelmiyor çünkü bu liste benim kişisel düşüncem. Yazdıklarının hiç birisinde olumlu birşey görmüyorum Ssiyah. Listeyi yaklaşık 2-3 haftadır yapmak için izin istiyordum ve Kiron'da bana bu izni verdi ki ben bunu açıklamada belirttim. Dediğim gibi ne konu açıklamalarını ne de Kiron'un özetlediği kısmı okumamışsın.
Bu liste senin ve birkaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış bir liste olabilir. Yapmış olduğum yorum da benim şahsi düşüncelerim.
Konu açıklamalarını ve bütün girdileri okudum ona göre kendi yorumumu belirttim. Bilmediğim konu hakkında yorum yapmam. Bu listenin hazırlanmasında hatalı olduğunu düşünmemin diğer bir nedeni de aktiflik kriterinin en ön planda tutulmasıdır. Yazdıklarımda da illa olumlu bir şey görmen gerekmiyor. Yapılan eleştirilere eleştiri ile cevap vererek kendi düşüncelerini rasyonalize edemezsin.

Thorin

Knight
Best answers
0
Ssiyah said:
Thorin said:
Ssiyah said:
Bu liste senin ve birkaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış bir liste olabilir. Yapmış olduğum yorum da benim şahsi düşüncelerim.
Konu açıklamalarını ve bütün girdileri okudum ona göre kendi yorumumu belirttim. Bilmediğim konu hakkında yorum yapmam. Bu listenin hazırlanmasında hatalı olduğunu düşünmemin diğer bir nedeni de aktiflik kriterinin en ön planda tutulmasıdır. Yazdıklarımda da illa olumlu bir şey görmen gerekmiyor. Yapılan eleştirilere eleştiri ile cevap vererek kendi düşüncelerini rasyonalize edemezsin.
Ben herkesden olumlu bir yorum beklemiyorum oranın yanlış anlaşılacağını ben de düşündüm ama eğer ki orayı cevaplarsan da bir cevap düşünmüştüm aklımda. Seni tanıyorum Ssiyah. İyi bir insansın ve beraber oynadığımız sürece ağzından küfür dolu bir tek cümle duymadım. Ben sadece senden olumlu herhangi bir cümle bekledim. Eleştirmek tabi ki de hakkın ona bir şey söylemedim zaten. Aktif Oyuncu Değerlendirmesi veya Aktif Oyuncu Listesi önümdeki iki seçenek bunlardı. İlkini seçsem bu konuda daha az eleştiri olurdu belki ama ben ikinciyi seçtim. Tekrar da belirtmek istiyorum bu listede bireysel oynayışa değil, maçlardaki en önemli faktöre yani takım oyununa bakılarak değerlendirildi. Özelden pasif olduğunu belirttiğin için seni listeden çıkartmamı istedin. Senin düşüncen tabi ki de saygı duyacağım.

Ssiyah pasif olduğu için listeden çıkartılmıştır.

Foyyek

Recruit
Best answers
0
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...

Piyade

Tomayus 99
Lidor 97
Jara 96
Melanippe 95
Gordios 94
Yuzarsif 94
Cara 93
Vortex 93
Yolcu 93
Karahan 92
Echelon 90
Kiymali Danino 90

Aerat 89
Poer 89
Xlasis 89
Fearless 88
Horac 88
Scepion 88
Penthos 87
Cabbar 85
Feodras  85

Bladee 83
HasmetliTosunGorgiBey 83
Metehanyus 83
Mountain 83

Okçu

Xerxes 99
Samu 98
Koso 97
Airelhach 96
Thorin 95
Feronia 93
Irsman 92

Invincible 88
Exca 87
Queas 87
Mockingbird 86
Sepia 85

Eski 83
Pierro 82
Patates 80
Iraneth 79
ZaferBey 79
Gameshero 78
Kursad 78
Foyyek 76

Atlı

Nomes 99
Flawin 96
Mace 96
Earendil 93
Hun 93
Blackmore 90
Colonel 90
Conan 90

Aksungur 89
Alex 88
Capitaine 86
Garvidel 86
FranzJoseph 85
Lalulaa 85
Squertmen 85

Keykubat 84
Hepreai 83
Serthas 83
Laylet 82
Medium 82
Hosu 80
AttilaHan 79
Sindarin 79
Paralyzer 78
Ryotaink 78
Duvar 77

Mansiyon Listesi

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Piyade

Khefren
Pendragon
Mete Khan
Kiron
Faramir

Okçu

Menethil
Rayden
Tırtıl
Toi
Quake

Atlı

Sikici_Ottoman
Tyhke
Sir_Arthur
Relexan
Belendor

Puanlamayı yaparken çoğu zaman danıştığım ve ettiği yardımlardan dolayı Samu'ya, sunduğu fikirler ve bu konuyu açmamıza izin verdiği için Kiron'a ve forum formatını kullanmama izin verdiği için Kane'e çok teşekkür ediyorum.

Eline sağlık güzel hazırlamışsın ama yanlış yazmışsın 86 dır o 76 değil  :fruity: :fruity: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

RZERO

Knight at Arms
WBNWM&BWF&SVC
Best answers
0
Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...

Piyade

Tomayus 99
Lidor 97
Jara 96
Melanippe 95
Gordios 94
Yuzarsif 94
Cara 93
Vortex 93
Yolcu 93
Karahan 92
Echelon 90
Kiymali Danino 90

Aerat 89
Poer 89
Xlasis 89
Fearless 88
Horac 88
Scepion 88
Penthos 87
Cabbar 85
Feodras  85

Bladee 83
HasmetliTosunGorgiBey 83
Metehanyus 83
Mountain 83

Okçu

Xerxes 99
Samu 98
Koso 97
Airelhach 96
Thorin 95
Feronia 93
Irsman 92

Invincible 88
Exca 87
Queas 87
Mockingbird 86
Sepia 85

Eski 83
Pierro 82
Patates 80
Iraneth 79
ZaferBey 79
Gameshero 78
Kursad 78
Foyyek 76

Atlı

Nomes 99
Flawin 96
Mace 96
Earendil 93
Hun 93
Blackmore 90
Colonel 90
Conan 90

Aksungur 89
Alex 88
Capitaine 86
Garvidel 86
FranzJoseph 85
Lalulaa 85
Squertmen 85

Keykubat 84
Hepreai 83
Serthas 83
Laylet 82
Medium 82
Hosu 80
AttilaHan 79
Sindarin 79
Paralyzer 78
Ryotaink 78
Duvar 77

Mansiyon Listesi

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Piyade

Khefren
Pendragon
Mete Khan
Kiron
Faramir

Okçu

Menethil
Rayden
Tırtıl
Toi
Quake

Atlı

Sikici_Ottoman
Tyhke
Sir_Arthur
Relexan
Belendor

Puanlamayı yaparken çoğu zaman danıştığım ve ettiği yardımlardan dolayı Samu'ya, sunduğu fikirler ve bu konuyu açmamıza izin verdiği için Kiron'a ve forum formatını kullanmama izin verdiği için Kane'e çok teşekkür ediyorum.

Eline sağlık güzel hazırlamışsın ama yanlış yazmışsın 86 dır o 76 değil  :fruity: :fruity: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

sen aktif misin lo bi kere​

Foyyek

Recruit
Best answers
0
White Snake said:
Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Piyade

Tomayus 99
Lidor 97
Jara 96
Melanippe 95
Gordios 94
Yuzarsif 94
Cara 93
Vortex 93
Yolcu 93
Karahan 92
Echelon 90
Kiymali Danino 90

Aerat 89
Poer 89
Xlasis 89
Fearless 88
Horac 88
Scepion 88
Penthos 87
Cabbar 85
Feodras  85

Bladee 83
HasmetliTosunGorgiBey 83
Metehanyus 83
Mountain 83

Okçu

Xerxes 99
Samu 98
Koso 97
Airelhach 96
Thorin 95
Feronia 93
Irsman 92

Invincible 88
Exca 87
Queas 87
Mockingbird 86
Sepia 85

Eski 83
Pierro 82
Patates 80
Iraneth 79
ZaferBey 79
Gameshero 78
Kursad 78
Foyyek 76

Atlı

Nomes 99
Flawin 96
Mace 96
Earendil 93
Hun 93
Blackmore 90
Colonel 90
Conan 90

Aksungur 89
Alex 88
Capitaine 86
Garvidel 86
FranzJoseph 85
Lalulaa 85
Squertmen 85

Keykubat 84
Hepreai 83
Serthas 83
Laylet 82
Medium 82
Hosu 80
AttilaHan 79
Sindarin 79
Paralyzer 78
Ryotaink 78
Duvar 77

Mansiyon Listesi

Piyade

Khefren
Pendragon
Mete Khan
Kiron
Faramir

Okçu

Menethil
Rayden
Tırtıl
Toi
Quake

Atlı

Sikici_Ottoman
Tyhke
Sir_Arthur
Relexan
Belendor

sen aktif misin lo bi kere

Tabi len bi 3-5 gündür giremiyorum ?

Yolcu

Recruit
Best answers
0
Şahsuvarı listede görmemek çok üzücü.Kendisi Tr'nin en iyi atlılarından birisiydi :sad:

Thorin

Knight
Best answers
0
Yolcu said:
Şahsuvarı listede görmemek çok üzücü.Kendisi Tr'nin en iyi atlılarından birisiydi :sad:
Şahsuvar'ı fen lisesinde salmıyorlarmış oynaması için. Biz de eklemeyelim dedik  :grin:

Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Piyade

Tomayus 99
Lidor 97
Jara 96
Melanippe 95
Gordios 94
Yuzarsif 94
Cara 93
Vortex 93
Yolcu 93
Karahan 92
Echelon 90
Kiymali Danino 90

Aerat 89
Poer 89
Xlasis 89
Fearless 88
Horac 88
Scepion 88
Penthos 87
Cabbar 85
Feodras  85

Bladee 83
HasmetliTosunGorgiBey 83
Metehanyus 83
Mountain 83

Okçu

Xerxes 99
Samu 98
Koso 97
Airelhach 96
Thorin 95
Feronia 93
Irsman 92

Invincible 88
Exca 87
Queas 87
Mockingbird 86
Sepia 85

Eski 83
Pierro 82
Patates 80
Iraneth 79
ZaferBey 79
Gameshero 78
Kursad 78
Foyyek 76

Atlı

Nomes 99
Flawin 96
Mace 96
Earendil 93
Hun 93
Blackmore 90
Colonel 90
Conan 90

Aksungur 89
Alex 88
Capitaine 86
Garvidel 86
FranzJoseph 85
Lalulaa 85
Squertmen 85

Keykubat 84
Hepreai 83
Serthas 83
Laylet 82
Medium 82
Hosu 80
AttilaHan 79
Sindarin 79
Paralyzer 78
Ryotaink 78
Duvar 77

Mansiyon Listesi

Piyade

Khefren
Pendragon
Mete Khan
Kiron
Faramir

Okçu

Menethil
Rayden
Tırtıl
Toi
Quake

Atlı

Sikici_Ottoman
Tyhke
Sir_Arthur
Relexan
Belendor

Eyvallah.​

asuganbeg

Recruit
Best answers
0
Bladee'nin en azından Cabbar arkadaşımızdan daha yüksekte olması, Mesronn'un da aynı şekilde 90+ puanla listede bulunması, Charon'un da listede bulunmasını ayrıca Fearless'in de listede daha yüksek sıralarda olması gerekiyor. Her ne kadar bireysele değil de takım oyununa baktığınızı söyleseniz de bence Bladee, Mesronn ve Charon her şekilde ister bireysel olarak ister takım oyunu olarak önlerinde olan birkaç oyuncudan çok daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca tanımadığınız veya klan ortamlarında olmayıp da çok iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm daha nice insan var. Herkese başarılar.

Cerci

Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
asuganbeg said:
Bladee'nin en azından Cabbar arkadaşımızdan daha yüksekte olması, Mesronn'un da aynı şekilde 90+ puanla listede bulunması, Charon'un da listede bulunmasını ayrıca Fearless'in de listede daha yüksek sıralarda olması gerekiyor. Her ne kadar bireysele değil de takım oyununa baktığınızı söyleseniz de bence Bladee, Mesronn ve Charon her şekilde ister bireysel olarak ister takım oyunu olarak önlerinde olan birkaç oyuncudan çok daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca tanımadığınız veya klan ortamlarında olmayıp da çok iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm daha nice insan var. Herkese başarılar.
Listede ki çoğu kişi arkadaşı olduğu için böyle bir sonuç çıkmış takmamak lazım neyse emeğe saygı

asuganbeg

Recruit
Best answers
0
Cerci said:
asuganbeg said:
Listede ki çoğu kişi arkadaşı olduğu için böyle bir sonuç çıkmış takmamak lazım neyse emeğe saygı
:d

Thorin

Knight
Best answers
0
asuganbeg said:
Cerci said:
asuganbeg said:
:d
Ne Kiron'un liste hakkında yaptığı açıklamayı ne de benim yapmış olduğum açıklamaları okumadan yani bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Bu liste ne bir resmiyet ne de sizin oyuncular hakkındaki görüşlerinizi yansıtmıyor. Bu liste benim görüşlerimi gösteriyor yani artık bunu anlayabilirseniz ben de komünite olarak bir tık üst seviyeye çıktığımızı kabul ediceğim. Pasif oyuncular konusunda fikirlerinize açığım dedim, oyuncuların puanları hakkında değil.

Feodras

Knight at Arms
WBNWVC
Best answers
0
asuganbeg said:
Adam haklı thorin saydığı oyuncuların hepsi 99dan aşağı olmamalı(!)

FLESHCER

Sergeant Knight at Arms
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Emre'nin(Kosovalı) yeri olmamış. Görkemle(XerXes) aynı kefede kesinlikle.

Beni de yutmuşunuz hee.. Üzücü  :shifty:

Bir liste hazırlanmış ama; aşağıda ki oyuncuları daha tanımamış adamlar bile listeye dahil olup; üst sıralarda yer tutmuş. (AKTİF yazısının farkındayım. Hemen triggerlanmayın. Alta doğru okumaya devam.)

Rubarjiman yok, paRantez, Kursad, cikcik, AlperCem, addar, Gladiator, Legolas, Seydihan, Azrail, Vicente, KaraGun.. (ben buraya 10+ tane daha isim yazarım aynı kumaş.)

Çoğu pasif, doğrudur. Bir çoğu da yazdan yaza aktiflik gösteriyor. Mansion'a Ha koyulur, koyulmaz yine sizin zat-ı keyfinize bağlı. Belki de yeni bir başlık açılarak Honored Players adı altında TR Communitysine uzun süre hizmet etmiş oyuncular yazılabilir, isimleri sürdürülebilir. Kafanıza yatarsa Samu ve Kiron gerekli intel'e sahipler ama ben de eski community hakkında yardımcı olabilirim. Her şekilde; Elinize, emeğinize sağlık.

Thorin

Knight
Best answers
0
Kevin/Typhon said:
Mr. Fleshcer said:
Emre'nin(Kosovalı) yeri olmamış. Görkemle(XerXes) aynı kefede kesinlikle.

Beni de yutmuşunuz hee.. Üzücü  :shifty:

Bir liste hazırlanmış ama; aşağıda ki oyuncuları daha tanımamış adamlar bile listeye dahil olup; üst sıralarda yer tutmuş. (AKTİF yazısının farkındayım. Hemen triggerlanmayın. Alta doğru okumaya devam.)

Rubarjiman yok, paRantez, Kursad, cikcik, AlperCem, addar, Gladiator, Legolas, Seydihan, Azrail, Vicente, KaraGun.. (ben buraya 10+ tane daha isim yazarım aynı kumaş.)

Çoğu pasif, doğrudur. Bir çoğu da yazdan yaza aktiflik gösteriyor. Mansion'a Ha koyulur, koyulmaz yine sizin zat-ı keyfinize bağlı. Belki de yeni bir başlık açılarak Honored Players adı altında TR Communitysine uzun süre hizmet etmiş oyuncular yazılabilir, isimleri sürdürülebilir. Kafanıza yatarsa Samu ve Kiron gerekli intel'e sahipler ama ben de eski community hakkında yardımcı olabilirim. Her şekilde; Elinize, emeğinize sağlık.
Teşekkürler. Mansiyon Listesine 5 kişiden fazla koymak istemedim ama saydığın birçok oyuncuyuda ilk başlarda listede tutmuştum fakat aktiflik göz önüne alınınca biraz pasif kaldıkları için tercih etmedim. Komünite adına oynayıp, emek sarf etmiş oyuncular için bir liste güzel olabilir ancak ben yapmayı düşünmüyorum.