Age of Empires IV - Announce Trailer

Users who are viewing this thread

inanması half life 3 ün duyuru fragmanına inanmak kadar güç gerçek olduğuna enim misin ?

gerçek ise aynen bu sekilde bekliyorum

giphy.gif

Elinde silahlar ile gezen adamlar istemiyoruz. Line formasyonun da birbirlerine sıkmalarını isteseydik Empire Total War oynardık. Bize güzel grafikler ile şu ortaçağ'da kılıç sallayan adamların dövüşünü gösterin.

Afrandez said:
Bir ara AoE 1'i remastered yapacaklardı, belli ki fikir değiştirmişler.  :smile:
Hadi bekliyoruz.

İkisini birden yapacaklar.

Courage said:
Age Of Empires 2'ye HD edition yerine remaster yapsalardı yeni oyuna bile ihtiyaç yoktu. Yeni oyuna zaten ihtiyaç yoktu, umarım yanıltır.

+1

Yalnız yeni oyunu yapan stüdyo ile HD Edition'ları yapan stüdyolar farklı. AoE4'ü yapacak Relic Entertainment, CoH serisi ve Warhammer 40k oyunlarıyla biliniyor. HD Edition'ları yapan stüdyo ise Forgotten Empires Stüdyo'su. Ayrıca ilk oyunun Definitive Edition'ı da 20. yıl dönümü olan Ekim 19'da çıkacak. Ben şimdilik onu daha büyük bir heyecanla bekliyorum. Oynayan arkadaşları da AoE2'ye beklerim. :grin:

Hobeto13 said:
Yalnız yeni oyunu yapan stüdyo ile HD Edition'ları yapan stüdyolar farklı. AoE4'ü yapacak Relic Entertainment, CoH serisi ve Warhammer 40k oyunlarıyla biliniyor. HD Edition'ları yapan stüdyo ise Forgotten Empires Stüdyo'su. Ayrıca ilk oyunun Definitive Edition'ı da 20. yıl dönümü olan Ekim 19'da çıkacak. Ben şimdilik onu daha büyük bir heyecanla bekliyorum. Oynayan arkadaşları da AoE2'ye beklerim. :grin:

Oynayalım dedik o kadar bir daha ses bile etmedin 1ader

RTS lerden ardı ardına fiyasko çıkması yüzünden iyice soğumuştum inşallah age of empires 2 tadında iyi grafiklerle bir oyun çıkartırlar.
Dawn of war 3'ü bekledim, oyun çıktı ve bilgiğin lol çakması olmuş, eski oyunları ile kıyaslanamas Relic AOE 4 de eğer böyle bir hataya düşerse söverim.

Xerabat said:
Valla ben sevindim.

Bannerlord'dan önce çıkar diyenleri görelim  :razz:

Seneye çıkar diye düşünüyorum ben, Bannerlord'un 2010'a kadar yolu var ama.  :lol:

Kartları kaldırıp starcraftla yarışabilmek için sc 2 ye benzer bir oyun yapacaklar kesin. Hatta sc2 gibi iki kaynak bile bırakabilirler, yani aoe2de gördüğümüz oyuna renk katan vil mikrosu, meta buildler ve krallığınızı neye göre dizayn edeceğiniz gerçeği donemin gerçeklerine dayanamayıp toz duman olabilir. Hatta kaynak olarak mineral gibi gold ve vespane gas gibi de stone olabilir. Ben şahsen böyle şeyler yapacaklarını bekliyorum çünkü microsoft artık gerçekleri anlayıp her yonuyle çağa ayak uydurmaya çalışıyor, windows phonelardaki windows 10 da bir örnek. Bu da oyunu sc2 gibi mainstream, hızlı ve sıkıcı bir oyun haline getirecek bence.

Age of Empires mantığını sevmezdim. Sınırsız cephane, duvarların ve tepelerin içinden geçen mermiler, koca kalelerin meşale ile paramparça olması vb. şeyleri oyunun mantığını kaçırıyordu. Ama oyun SEGA gibi bir yapımcının eline geçince bu sefer bazı şeylerin değişeceğine inanıyorum. Total War gibi bir oyunun yapımcısı bu mantık sorununu indirgeyebilir bence.

Umuyorum WW1 / WW2 / MW tarzı bir oyun olur.

Hakany said:
Age of Empires mantığını sevmezdim. Sınırsız cephane, duvarların ve tepelerin içinden geçen mermiler, koca kalelerin meşale ile paramparça olması vb. şeyleri oyunun mantığını kaçırıyordu. Ama oyun SEGA gibi bir yapımcının eline geçince bu sefer bazı şeylerin değişeceğine inanıyorum. Total War gibi bir oyunun yapımcısı bu mantık sorununu indirgeyebilir bence.

Umuyorum WW1 / WW2 / MW tarzı bir oyun olur.

Oyunu SEGA değil Relic Ent. yapıyor, aynı şekilde Total War serisi de Creative Assembly firmasının. SEGA sadece dağıtımcı.

Back
Top Bottom