3v3 Türkiye Piyade Turnuvası | FİNAL SON GÜN: 21 MART

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Güneşli Takım 20 - 11 Nogay'ın Fedaileri

VQCm0Kv.jpg
DfjttnW.jpg

Arkadaşlar umarım maçlarını yapmayan takımlar Pazartesi extension olarak kendi aralarında anlaşmışlardır, eğer rakibinize ulaşamadıysanız konuya yazın. Yoksa kimse maçlardan puan alamayacak.

Yine bir Türk turnuvası, yine turnuvadan çekilmeler, yine ilgisizlik, yine sorumsuzluk... İlgilenmeyecekseniz katılmayın turnuvaya arkadaşlar zor birşey değil. Artık hakarete kadar gidecek söylemlerde bulunacağım sizler için bıktım vallahi.

Bitirici Tim 20 - 0 Sultans Guard Hükmen
Ahşap Taşlar 20 - 0 123 Hükmen
Knights of Gamboxia - Tayfa Cinayet maçı oynanmış sayılıp 2 takımada 0 puan -20 averaj verilmiştir.

3.Hafta Fikstürü

Sultans Guard v COT
Bitirici Tim v Teletabiler

Kırk Yiğit v Atsız Süvariler
TR_Battle_Çocukları takımı Kebabmeister turnuvadan çekildiği için hükmen galibiyet almıştır.

123 v Forsaken Knights
Ahşap Taşlar takımı MeinGaming turnuvadan çekildiği için hükmen galibiyet almıştır.

Güneşli Takım v Tayfa Cinayet
Knights of Gamboxia v Nogay'ın Fedaileri

3.Hafta Fikstürü için son gün 28/02/2016-Pazar

An itibariyle takımlara oyuncu ekleme işi yani transfer kapanmıştır.

Hallettim, bu haftaya kadar oynatılan oyuncularda bir problem çıkmazdı eklemesek bile. Sonradan eklenilebilirdi.

İnternet sıkıntımdan dolayı foruma sonucu atamadım, kusura bakmayın

Tayfa Cinayet 20 - 9 Knight of Gamboxia

a7sw1l
a7swck

Sultan Guard takımından emirso adlı kişiyi ekledim ancak kendisi online 1 kere oldu dahada olmuyor :smile:.Az kaldı son gün 28'i bana ulaşabilirseniz iyi olur sultan guard sakinleri :smile:

Kırk Yiğit grubundan TekGel'i çıkarıp PolarBear'ı ekler misiniz?Bu arada Atsız Süvarilerin başına ulaşamıyorum eklemiyor steamdan bilginiz olsun.

3.Hafta fikstürü için son gün!
Baltaci said:
Kırk Yiğit grubundan TekGel'i çıkarıp PolarBear'ı ekler misiniz?Bu arada Atsız Süvarilerin başına ulaşamıyorum eklemiyor steamdan bilginiz olsun.

Takımlara oyuncu ekleme yani transfer işlemleri kapanmıştır.

Baltaci said:
Öyleyse turnuvadan çekilmek zorundayız
Turnuvaya katılmadan önce kuralları okumuyor musunuz? Böyle davranarak hem turnuva yöneticilerini zor durumda bırakıyorsunuz hem de turnuvadakileri soğutuyorsunuz. Eğer çekilecekseniz en başından katılmayabilirsiniz.

Türk insanı sorumsuz arkadaşım boşuna dil dökme yani, sanki zorladık insanları turnuvaya katılın diye kuralları okudular katıldılar ve sadece 40Y takımı değil bunu yapan 3 takım turnuvadan çekilmiş, diğer 3 takım turnuvaya katılmış ama her hafta hükmen mağlubiyet alıyor ilgisizlik ve sorumsuzluk yüzünden...

Her neyse turnuvaya devam eden takımlar zaten gruplardan çıkıyor, asıl turnuva şimdi başlıyor.

_Alpaslan_ said:
Baltaci said:
Öyleyse turnuvadan çekilmek zorundayız
Turnuvaya katılmadan önce kuralları okumuyor musunuz? Böyle davranarak hem turnuva yöneticilerini zor durumda bırakıyorsunuz hem de turnuvadakileri soğutuyorsunuz. Eğer çekilecekseniz en başından katılmayabilirsiniz.
'Turnuvaya katılmadan önce kuralları okumuyor musunuz?'
Öyle bi yazmışsın ki sanki biz keyfimizden turnuvadan ayrılmışız havasını vermişsin.Yok turnuvadakileri soğutuyorsun falan filan diyorsun da,karşı takımın grup liderini kaç gündür steamdan eklemeye çalışıyorum karşılık da alamıyorum,sonra gruptan birisi gelemeyeceğini söyleyince ve mecburi çekilince ben ilgisiz oluyorum.Bi konu hakkında konuşucaksan o konu hakkında fikrin olsun öyle konuş,boşu boşuna post kasmaya uğraşma burada

Sen turnuva yöneticilerine dahi rakip takıma ulaşamadığını söylemezken o nereden bilsin? Rakibe ulaşamıyorsanız hükmen galibiyet alırsınız çekilmenize de gerek kalmaz. Eğer rakibe ulaşıp siz 3 kişi çıkaramıyorsanız rakibe rica edebilirsiniz 2v2 atalım üçüncü arkadaşa ulaşamıyoruz. Yani her neyse burada sebepler uydurmayacağım. Sonuçta en az 3-4 kere duyurusunu geçtim transfer dönemi kapanmıştır diye.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom