[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

Kadıköy bütün klanların ortak buluşma yeri oldu he, gidin Kurtköy de buluşun. WTF nin mekanı buralar. Sokmayız. :razz:

Poster, T-Shirt ve kupa için fiyat aradım bugün. Herkes (kargo parası dahil) 50 tl gibimsi bir fiyat atabilirse iş tamamlanabilir.

Kupa ve T-Shirt için örnekleri haftaya çıkartacağım, posteri çıkarttım. PS işi yapılması gerekli gibi geldi. Sol taraftaki yazıların zor okunduğunu fark ettim. Ama çok kaliteli çıktı. Çözünürlük sıkıntısı yok çok hoşuma gitti. Nasıl beğendiniz mi?

PS: Resimlerden birinde süprüz var bulana onu hediye edicem.

qdg7.jpg

n0uj.jpg

1 kupa 10 TL, 1 t shirt 20 TL, 1 poster 10 TL  40  yapar. Milliyetçi Hareket Partşfhlifdş ... Kargoyada gerek yok zaten konuştuk bunuda :grin:

Beyler bence arda 2 lira koymuştur üstüne 10 kişi 3ündende alsa 60 lira para yapar temiz

Bir günde iki defa, üç-dört yıldır hem forumu hemde oyunu takip ettiğini iddia eden oyuncuların klana başvuru yapmalarından dolayı bu açıklamayı yapmaya gerek duydum. Daha önce de belirttiğimiz gibi, 3 Ok Akıncıları Mount&Blade: Warband oyununda rekabetçi olarak pasif düzeydedir.  Hiç bir antrenman veya maça katılmamaktadır. Yani bu daha da açmak gerekirse, Türk veya yabancı klanlar ile maç ve haftalık rutin idmanlar yapmadığımız, klanlar arası Türk klanları veya Avrupa klanları için düzenlenen turnuvalara katılmadığımız anlamına geliyor. Arada bir Türkçe Forum etkinliklerine 3OA olarak katılsak da bu bizim aktif olduğumuzu göstermez. Klanın takım olarak en son iç etkinliğinin Temmuz ayında yapılmış olduğunu hatırlatarak bu kadar aktif(!) bir klana hâlâ başvurduğunuz için teşekkür ederiz, fakat 3 Ok Akıncıları Warband'de bir daha rekabetçi olarak oynamayacak. Aradığınız şey aktif bir klanda maçlara çıkmak ise lütfen Klanlar bölümünde ki sabit konuları gözden geçirin.

Mount & Blade II: Bannerlord beta aşamasına girene kadar 3 Ok Akıncıları tarafından bu konuda farklı yönde bir açıklama göremeyeceksiniz. Bannerlord'da ise ne olacağı hakkında hiç bir şey söyleyemem malesef. İlginiz için tekrardan teşekkürler.

3 Ok Akıncıları Yönetimi adına
M.ArdA

Back
Top Bottom