22nd ''Cheshire'' Regiment of Foot (8 üye alınacaktır)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
cheshire.gif
cooltext812801266_zpsba59e4cb.png

[size=10pt]* 22nd Cheshire Regiment of Foot; Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden katılan 64 üyeye sahip bir İngiliz klanıdır.
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,244284.msg5845770.html#msg5845770

* Klan kendi içerisinde 3 piyade, 1 keskin nişancı ve 1 topçu birliği (şuan aktif değil) olmak üzere 5 gruba ayrılmıştır.
  İşte biz de tamamen Türk'lerden oluşan ''Ottoman Legion "Delta" - Line Infantry'' birliğinde yer alıyoruz. Birliğimizde şuan 17 kişi var.

22nd_Lt_Senbonzakura
22nd_Sgt_Aluqah
22nd_Pte_Bilgekagan
22nd_Pte_Tom_Deangle
22nd_Rct_Kralromas
22nd_Rct_Fırat
22nd_Rct_Birvetek
22nd_Rct_Erdalbakkal
22nd_Rct_Gaziosman
22nd_Rct_Kawnn
22nd_Rct_Demonshadow
22nd_Rct_Domates
22nd_Rct_Espion
22nd_Rct_Prokiller
22nd_Rct_Scorpion
22nd_Rct_Doruk
22nd_Rct_Yusuf

Haftada 3 veya 4 gün 'Line Battle' 1 gün 'Antrenman' yapılmaktadır. Line Battle'lar 2 klan arasında değil, 6-8 klanın katıldığı 100 vs 100 savaşlardır.

Pazartesi:                Line Battle
Çarşamba:               Antrenman (Türkiye saati ile 21:00'de)
Cuma:                      Line Battle
Cumartesi/Pazar:   Line Battle (Napoleonic Wars) veya Waterloo Savaşı (Napoleonic Wars) veya Line Battle (Rome at War mode)

[size=10pt]Birliğimize sınırlı sayıda alım yapılacaktır ( 8 ). Eğer katılmayı düşünüyorsanız;

1- Başvuru formunu doldurarak bu başlık altından,
1) Napoleonic Wars'ta kullandığım nick:
2) Steam ismim :
3) Daha önce bulunduğum klanlar:
    * Bu klanlardan ayrılma nedenlerim:
4) Yukarıdaki etkinliklere katılabilirim:
5) İngilizce düzeyim: (beginner- elemantary - pre intermediate - intermediate - upper intermediate - advance)
    * (Birliğimiz Türk'lerden oluştuğu için önemli değil fakat klan genelinde antrenman ve line battle'lara katıldığımızda zorluk çekmemeniz açısından en azından oyunda kullanılan komutları bilmeniz önemlidir.)
6) TeamSpeak 3 programı var:
    * (Tercihen) Mikrofonum var:
7) (Tercihen) Yeteneğim 10 üzerinden ....

2- Yetkili kişileri Steam'den ekleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Lieutenant Senbonzakura ''[22nd] Senbonzakura Kageyoshi'' :  http://steamcommunity.com/profiles/76561198042658590/

Sergeant Aluqah ''[22nd] Aluqah'': http://steamcommunity.com/id/Aluqah/

yrodem said:
Savaş ve antreman saatleri belli mi ona göre

Antrenman Türkiye saati ile 21:00'de (yukarıya ekledim şimdi). Fakat diğer etkinlikler için kesin birşey yok, genellikle onlar da 21:00 civarında yapılıyor.

İyi şanslar,umarım eğlenenirsiniz birlikte.Klanın Yabancı bir klan altında toplamanız iyi oldu,yanlış anlamayın,Türk oyuncularında genellikle troller olduğu için doğru düzgün bir klan yürütemessin,bunu benden daha iyi bilen yoktur bu forumda.

poulus said:
İyi şanslar,umarım eğlenenirsiniz birlikte.Klanın Yabancı bir klan altında toplamanız iyi oldu,yanlış anlamayın,Türk oyuncularında genellikle troller olduğu için doğru düzgün bir klan yürütemessin,bunu benden daha iyi bilen yoktur bu forumda.

Teşekkürler... Evet malasef o konuda haklısın

hayırlı olson dostom
poulus said:
haklısın dost bir trollük bulmuşlar eskiden gülüyordum şimdi gülmüyorum sıkıcı gelmeye başladı :neutral:

Foruma Geri döndüm said:
Klana katilabilirmiyim?

evet üst tarafta steam'den ekleyebileceğin kişileri bildirdim. Oradan başvuru yapabilirsin.

Fakat forumdan banlanmışsın. Nedeni ne bilmiyorum ama sonuç olarak bir takım kurallar var ve onlara karşı gelmişsin. Şimdiden belirtiyim, bu tür şeyleri klan içerisinde pek hoş karşılamıyoruz, bilmem anlatabildim mi  :???:

İşleriniz umarım yolund gidiyordur Türklerin böyle yerlerde olması hoşuma gidiyor bazı türkler yabancıların gözünde küçük düşürüyor bizleri çok üzülüyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom