2 FPS Kuşatma

Users who are viewing this thread

Kuşatmalara girdiğimde ayarları düşüğe çekiyorum başka türlü oynanmaz hale geliyor bende de.
ayarları düşürüyorum yine aynı fps oyunun kuşatmalarında saçma bir sıkıntı var.

Sorun ekran kartında değil işlemcide. Bundan dolayı grafikleri düşürmek her zaman fps artışına sebep olmuyor. Bence npc pathfinding sorununu çözmeleri lazımki kuşatmalar düzelsin.

Sorun ekran kartında değil işlemcide. Bundan dolayı grafikleri düşürmek her zaman fps artışına sebep olmuyor. Bence npc pathfinding sorununu çözmeleri lazımki kuşatmalar düzelsin.
npc pathfinding nedir başkan ?

Muhabbete bak çıldırıcam XD

npc pathfinding nedir başkan ?

Yapay olduğu belli olan zekanın yolunu bulamaması oluyor. Kuşatmalarda sadece tek merdivene tırmanmaları, Kuşatma kalesini duvara kadar getirdikten sonra bırakıp gitmeleri, koçbaşı ile dış kapıyı kırdıktan sonra iç kapıya yönelmek yerine merdivenlere gitmelerine neden oluyor.

Muhabbete bak çıldırıcam XD

Yapay olduğu belli olan zekanın yolunu bulamaması oluyor. Kuşatmalarda sadece tek merdivene tırmanmaları, Kuşatma kalesini duvara kadar getirdikten sonra bırakıp gitmeleri, koçbaşı ile dış kapıyı kırdıktan sonra iç kapıya yönelmek yerine merdivenlere gitmelerine neden oluyor.
teşekkürler cevap için başkan. Evet bu sorun gerçekten çok sinir bozuyor özellikle koçbaşından sonra içeriye girmemeleri deli ediyor adamı.

teşekkürler cevap için başkan. Evet bu sorun gerçekten çok sinir bozuyor özellikle koçbaşından sonra içeriye girmemeleri deli ediyor adamı.
Bende de kocbasindan sonra içeri giriyorlar da merdiven ve kulelerdekilerde kapıya gidiyor merdivenler falan boşa gidiyor

Beyler bende de aynı sorun var 1050ti i7 16 gb ram ile oyun ssd ye yüklü .Yine de high medium arası grafik ayarlarında 500 kişilik savaşlarda fps drop yiyorum. Yani bence biraz daha iyi oynayabilmeliyim bazen çok sinir bozucu oluyor.

Back
Top Bottom