14thGV - 14th German Volunteer Regiment

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
JeanLannees said:
Hayırlı olsun
tam sen klan demi? Girdiğin klanlarda 1 hafta kalıyorsun ya. 1 hafta sonra çıkıyorsun. İlişkilerinde berbat oluyor. Sonra kimsenin güveni kalmıyor sana. Onun yerine buraya katıl zaten 1 haftaya kapanacak sende kimsenin kalbini kırmadan ayrılmış olursun.

buraya moderatörler uyuyor *** yazıyorum. Şimdi gelip ya susturulacağım ya ban yiyeceğim. Eğer sadece küfürleri görüyorsanız bu yorumu da görürsünüz. Şu aptalı banlayın forumdan da kurtulalım. Bunları az takip edin ya

DeliTürk said:
buraya moderatörler uyuyor **** yazıyorum. Şimdi gelip ya susturulacağım ya ban yiyeceğim. Eğer sadece küfürleri görüyorsanız bu yorumu da görürsünüz. Şu aptalı banlayın forumdan da kurtulalım. Bunları az takip edin ya

Bunu yazmak yerine, Moderatöre rapor etmeyi düşünebilirdin.

General Shepherd said:
DeliTürk said:
buraya moderatörler uyuyor **** yazıyorum. Şimdi gelip ya susturulacağım ya ban yiyeceğim. Eğer sadece küfürleri görüyorsanız bu yorumu da görürsünüz. Şu aptalı banlayın forumdan da kurtulalım. Bunları az takip edin ya

bende ettim çoğu kez görevini yapamayan istifa etsin kardeşim bune

General Shepherd said:
DeliTürk said:

Moderasyona soyundun yine

DeliTürk said:
Zaten rapor edince Kiron gayet güzel ilgileniyor, tek yapman gereken iki işlem yapmak.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom