14th Regiment Of Castille Force [Aktif]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klan isimleri farklı değiştirmiyorum EU'da onlarca 14th klanı vardır az bakarsan şikayet edebilirsin gerekli açıklamamı yaparım.

Rumil said:
Gatts said:
Oner | Starfall Gaming said:
sen 14th Regiment of Castilla
ben 14th German Volunteer bence bir alakaları yok?

Aynen öyle, iki klanın ismi farklı, oyunda kullanılan tagler de farklı, sıkıntı yok bu yüzden.

Bu arada geçen sene sizinle yaptığımız maçtan sonra bizim klandan birilerinin yaptığı meme :grin:

dOLDA4.png

Zamanında 84th Royal Guard'da başka bir 84th'nin eventine girip ciddi ciddi oynamıştık,zaten bu yüzden klanın ismi değişti. Evet bunuda görmüştüm baya komik he

Boşu boşuna değiştirmişsiniz açıkçası, muhtemelen adamlar talep etti, siz de hiç bilmeden, etmeden direkt değiştirdiniz ama biraz araştırsaydın durumun böyle olmadığını görebilirdin.

Gatts said:
Rumil said:
Gatts said:

Aynen öyle, iki klanın ismi farklı, oyunda kullanılan tagler de farklı, sıkıntı yok bu yüzden.

Bu arada geçen sene sizinle yaptığımız maçtan sonra bizim klandan birilerinin yaptığı meme :grin:

dOLDA4.png

Zamanında 84th Royal Guard'da başka bir 84th'nin eventine girip ciddi ciddi oynamıştık,zaten bu yüzden klanın ismi değişti. Evet bunuda görmüştüm baya komik he

Boşu boşuna değiştirmişsiniz açıkçası, muhtemelen adamlar talep etti, siz de hiç bilmeden, etmeden direkt değiştirdiniz ama biraz araştırsaydın durumun böyle olmadığını görebilirdin.

Bu oyunu bilen tek şahıs siz değilsiniz haberiniz olsun

Rumil said:
Gatts said:
Rumil said:
Gatts said:

dOLDA4.png

Bu oyunu bilen tek şahıs siz değilsiniz haberiniz olsun

Bildiğim için söylüyorum zaten, bilmesem söylemem merak etme.

Klan isimleri farklı değiştirmiyorum EU'da onlarca 14th klanı vardır az bakarsan şikayet edebilirsin gerekli açıklamamı yaparım.

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,373221.0.html (41st British Royal Regiment)

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,371851.0.html (23rd Prussian Regiment)

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368213.0.html (Türk Halklar Birliği [THB])

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,371437.0.html (Re: 1st Volunteer Prussian Company / Re: 55th Rewhaldish Regiment)

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,365647.0.html (Turkish 4rd Regimerent)

Haklısın üMsTad KeSiNliKlE DeğİşMiYorSuN  :facepalm:

Klan ismini değiş demiyorum önceden açtığın klanların tarihlerinide yeni açtığın klana yok misal 2017'den beri gibi bişi katıyorsun ayrıca klanının kapalı olduğu zamanlarıda katıyorsun  :meh:

SooNationaL said:

Klan ismini değiş demiyorum önceden açtığın klanların tarihlerinide yeni açtığın klana yok misal 2017'den beri gibi bişi katıyorsun ayrıca klanının kapalı olduğu zamanlarıda katıyorsun  :meh:
Bir insan istediği gibi olmamışsa, ya da klanı tutmamışsa sürekli klan açıp kapatabilir, açtığı klanların hepsinin aynı isimde olmasına gerek yok. NW-TR ortamında örneği de çok :p
Ayrıca senin klanın EU'deyken neden hala TR konularına kafa yoruyorsun salça oluyorsun anlamıyorum.

sN0w said:
SooNationaL said:

Bir insan istediği gibi olmamışsa, ya da klanı tutmamışsa sürekli klan açıp kapatabilir, açtığı klanların hepsinin aynı isimde olmasına gerek yok. NW-TR ortamında örneği de çok :p
Ayrıca senin klanın EU'deyken neden hala TR konularına kafa yoruyorsun anlamıyorum.

5 6 kişiyle klan açarsa tabi tutmaz nerde takılcağımıda sana soracak değilim

Klanımdan adam çalıp çıkarttığınız isyanlar ve okul aktifsizliği yüzünden 6 ama istersen bi' ara maç atalım

SooNationaL said:
sN0w said:
SooNationaL said:

Ayrıca senin klanın EU'deyken neden hala TR konularına kafa yoruyorsun anlamıyorum.

5 6 kişiyle klan açarsa tabi tutmaz nerde takılcağımıda sana soracak değilim

Dediğim gibi tutar tutmaz, bu insanın kendi arkadaş çevresine ve kalitesine bağlı. Ne isterse yapabilir.

"Türk ortamı bok gibi ben gidiyorum ama yine de TR'de takılayım millete karışayım" İyi günler, iyi oyunlar.

Klanımdan adam çalıp çıkarttığınız isyanlar ve okul aktifsizliği yüzünden 6 ama istersen bi' ara maç atalım

adam çalan varsa onun .. neyse adamlarına sahip çık yedirme kimseye bide birdaha konu açarken bi klanı 10 15 kisi yap adam akıllı yeni oyuncular olsun ozaman tutar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom