1.140 ile ilgili

Users who are viewing this thread

magmas

Banned
Arkadaşlar bende 1.139 var acaba 1.140'ı indirmeden 1.139'u na nasıl 1.140'a çevirebilirim.Birde 1.140'da neler değişti?

Birşey daha soracağım.1.140 linkinin altında 20 MB'lik bir link daha var o ne oluyor acaba?

selohantr said:
steam yapıyomu update beyler yoksa benmi indircem
WFAs de TR yamayı nasıl yaptıysa bunuda upload etmesi lazım steamın ,bende duydum oyunu orjinal satın almayanlar yamayı indirip kurabiliyolarmış ,biz para verdik orjinal oyun aldık (paranın miktarı mühim değil verdikmi verdik) steam bizi madur ediyor şimdi non-steamları anlıyabiliyorum,patch 20 mayısta çıkmış bugun 23 bu ne hız ! dahada upload edilmedi üstelik haydi hayırlısı ne diyelim

Steamın her zaman destekcisi olmuşumdur ne güzel oyunları ucuza satıyor çok iyi kampanyalar yapıyor ama steam acconutu açarken size verilen vaatleri ne yazık ki yerine getirmediğini kanıtladı "otomatik güncelleme..." HANİ! nerede güncelleme hadi diyelim bir sorun oldu steam güncelleyemedi ama bize kendimiz güncelleme hakkı bile vermiyor! patch 20 sinde çıkmış bu gün 23 e pes yani 20 mb upload etmek çok mu zor steama güvenimi kaybetmeye başladım  :mad:

0bbb752b3a5e43d2e37035992db71.jpg
Warband demesine takmayın kafayı hataya bakın.
Bu hata çıkacak

kokobanga said:
magmas said:
Birşey daha soracağım.1.140 linkinin altında 20 MB'lik bir link daha var o ne oluyor acaba?

Altarnatif olabilir.
Alternatif link değil birisi tam oyun birisi güncelleme

Off sakamısın ?

Adam 20 mb nın altında 1 tane daha var dıyor

Ustundekını demıyor eyer zahmet edıp bakarsan

Ilk Oyun

Sonra Patch

Oldugunu gorursun.

20Mb nın altındakı lınk bu alternatıf yanı.

TaleWorlds Download Server

TaleWorlds Download Server 2

TaleWorlds FTP Download Server

kokobanga said:
bıktım ya hepiniz yanlış anlatıyorsunuz ya da ben yanlış anlıyorum bu ne :mrgreen:

Blader neyını anlamıyorsun steamlı oynuyorsan beklıceksın o guncellıcek

Steamsız oynuyorsan manuel olarak ındırıcek ek patchı kendın kurucan.

MinemosyneThetis said:
kokobanga said:
bıktım ya hepiniz yanlış anlatıyorsunuz ya da ben yanlış anlıyorum bu ne :mrgreen:

Blader neyını anlamıyorsun steamlı oynuyorsan beklıceksın o guncellıcek

Steamsız oynuyorsan manuel olarak ındırıcek ek patchı kendın kurucan.
Bekliyorum zaten yerimde çık ulan çık diye bağırmıyorum patche

Back
Top Bottom