1.127 çıktı !!

Users who are viewing this thread

Bir süre bir şehirde bekledim kervanlar yerli yerine otursun diye sonra Rodok şehirlerinden aldım.
Buyruuuuun...

mbwarband20100723002315.png

mbwarband20100723002428.png

Arkadaşlar teleworlds sitesinin download bölümünden 66mb boyutundaki indirdiğim update dosyasını yani 1.127 güncellemesini kurdum ve oyuna savelediğim yerden başladım ve rasgele save'lediğim yerden girmek zorunda olduğum bir savaşa katıldım ve ilk yeni atı anında o savaşta gördüm. Diğer 3'ünü daha bilmiyorum. Bu gördüğüm atın da isminin ne olduğunu daha bilmiyorum. Bilen bi arkadaş yazarsa sevinirim.

70163724.jpg

sssdk.jpg

58978728.jpg

ffffc.jpg

Bu güncelleştirmeyle gelen bu at dışında diğer yenilikleri daha keşvetmek için vaktim olmadı. Şimdi onlarıda keşvederim:smile: Yada beni uğraştırmayında söyleyin madde madde yenilikler nedir :smile:

@radyoaktif

Duel modu eklenmiş. Yani Deathmachta ki kurallar kalktı. Yanına gidip konuışma seçeneği gibi F ye basıyormuşsun duel teklifi gidiyor.

Cioss said:
@radyoaktif

Duel modu eklenmiş. Yani Deathmachta ki kurallar kalktı. Yanına gidip konuışma seçeneği gibi F ye basıyormuşsun duel teklifi gidiyor.

Bu günlerdede her attığım ilet en alta düşüyor

Cioss said:
@radyoaktif

Aynen onu gördüm adamın yanına gidiyon teklif yap çıkıyor f ye basıyon adamda kabul ederse f ye basıyor ve kapışıyosun. (:

@Radyoaktif

Senin Resimdeki Tüm Atlar Plate Charger (Plaka Zırhlı Hücüm Atı)
Alperin 1.Resimdeki Steppe Charger (Bozkır Hücüm Atı)

Bilinen Değişiklikler :

1-Düello Modu Eklendi (MP)
2-Atlar(Biliyorsun Zaten)
3-Visit Your Demirci Yerine Demirciyi Ziyaret Et Diyor
Ayrıca Sanırım Şehir Ve Kalelere SARAYI BU ŞEHİRE TAŞI Seçeneği Eklenmiş (Yani Leydiyi Taşıma Gibi Birşey)

GhosTR said:
Ayrıca Sanırım Şehir Ve Kalelere SARAYI BU ŞEHİRE TAŞI Seçeneği Eklenmiş (Yani Leydiyi Taşıma Gibi Birşey)

Hatun taşıma gibi bişrey oldu şimdi  :lol:

@GhosTR
@Cioss

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Yalnız anlamadığım bi nokta; 4 tane yeni atmı eklendi? Yoksa 4 yeni özellikten mi bahsediliyor? GhosTR arkadaşımın belirttiği 4 yeni özellik?

3 at 4 özellik

Edit:
Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
aa vallamı  :lol:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

@Cioss
@GhosTR

4 atında resmini daha koyan olmadı herhalde neyse bekleyelim illaki biri koyacaktır. Şimdi ben kalan 2 atı bulmaya uğraşamam:smile:

4 yeni özellik 4 atmı?
yoksa
4 yeni özellik 3 atmı?

ikinizin bi dediği bi dediğini tutsun artık:smile:

Birde bu düello işini soracaktım; kimin yanına gidip F'ye basarsak konuşma kısmında duello seçeneğini seçerekmi düello başlayacak? Misal ben şehirde dolaşan kadınları dövmek istiyorum. Herhangi birinin yanına gidip F'ye basar basmaz orada duellomu başlayacak? Biraz açıklarmısınız bu duello işini?

radyoaktif said:
@Cioss
@GhosTR

4 atında resmini daha koyan olmadı herhalde neyse bekleyelim illaki biri koyacaktır. Şimdi ben kalan 2 atı bulmaya uğraşamam:smile:

4 yeni özellik 4 atmı?
yoksa
4 yeni özellik 3 atmı?

ikinizin bi dediği bi dediğini tutsun artık:smile:

Birde bu düello işini soracaktım; kimin yanına gidip F'ye basarsak konuşma kısmında duello seçeneğini seçerekmi düello başlayacak? Misal ben şehirde dolaşan kadınları dövmek istiyorum. Herhangi birinin yanına gidip F'ye basar basmaz orada duellomu başlayacak? Biraz açıklarmısınız bu duello işini?

multiplayer duello server...
yeterince acıklayıcı oldu mu bilmiyorum :smile:

Back
Top Bottom