Need More Info şehirlerde/kalelerde erzak ve güvenlik sorunu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.6.0
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Bu konuda farklı konular gördüm ama gördüklerim hep,oyuncuların kendine ait şehirlerdi.fakat benim burada bahsettigim farklı.ben henüz krallık kurmadım,kendime ait bi kalem yada şehrim yok.sorunları gördügüm şehirler/kaleler benim degil yani.

Şehirlerin/kalalerin yarısından çogunda erzak yok.erzak yok diye askerler şehri/kaleyi terkediyor.askerler garnizondan ayrılınca güvenlik düşüyor.almak istedigim şehirde 1 hafta oturup beklesem,içerde 100 adam kalıyor.isyan ederse isyancılardan,etmezse normal devletinden kolayca alabiliyorum şuan.

Oyunun başında dikkat etmedim,100 gün civarı geçmiştir yani.şans eseri dikkatimi çekti,üst üste 3 şehirde bu durumu görünce inceledim biçok kaleyi/şehri.

Forumda bikaç mesajda dikkatimi çekti,köy yagmalanınca erzak gitmiyor şehre filan denmiş.eski sürümlerde köylerim sürekli yaglamandı,bu derece bi çöküş yoktu şehirlerde/kalelerde.ayrıca özellikle oturup takip ettim mesela Aserai imparatorluktan birisi ile savaşta.ama çölün diger ucunda,köyleri yagmalanmamış,savaştan olabilecek en uzak yerlerde dahi var bu olay.

Last edited:
Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Back
Top Bottom