WB Şehirde Atölye Açmak(Resimli Anlatım)

Users who are viewing this thread

Ben oyuna tüccar olarak başladım tüm şehirlerde  işletmeler açtım. haftalık 10 bin dinara kadar kazanç elde ettim.

En son 650 bin dinarda bazı npc leri toplayıp krallığımı kurdum. Önce namımı iyice artırdım 150 askerimle boş bir anında jelkaleye saldırdım. Şu anda 12 lord( 6 npc) ile Rodok diyarının hükümdarıyım. Rodok krallığını jamiche kalesine hapsettim masus bitirmedim. diğer lordlarla aramı iyileştirip tarafıma çekmeye çalışıyorum.

beyler 1 şehirde acaba neden 1 den fazla işletme açılmıyo belki ben krallığı devlet eliyle kalkındırcam yada ben komünüsüm:smile: açmak için hack felan varmı?

daha açıklayıcı şekilde alatırmısınız 365 günü geçti hala bi halt olduğu yok :smile: babamı tüccar kendimide demirci seçtim yine olmadı

numlock01 said:
daha açıklayıcı şekilde alatırmısınız 365 günü geçti hala bi halt olduğu yok :smile: babamı tüccar kendimide demirci seçtim yine olmadı

oyunda şehir meydanına çık de.Lonca başkanı ile konuş,ALTA in(fare ile)birazcık paran varsa alabilecen.Bu eski bir konu aldırma.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,121700.msg3071758.html#msg3071758
Bence sen bi' rehber aç .  :lol:

Zaten var,şehir de atölye açmak diye.Yada birkaç konuda tekrarlanmış.
Onun yerine kimsenin bilmediği yada birkaç kişinin bildiği bilgileri toplayıp rehber yapsa ' ha ? :grin:

Biz onları yazdığımızda bir kaç kişi biliyordu zaten. sayemizde birileri daha öğrendi.

Arkadaşlar 4'ten fazla Atölye açılmıyormu ?  5 Tane Boya Atolyesi açtım normalde 2.700 kär etmem gerekiyor 6. yıda açacagım 

Ancak haftalık bütçede sadece 4 şehirden gelen Kär gözüküyor  :sad: 

Tamamdır arkadaşlar sorun halloldu =) 10 taneye dogru gidelim

Mavera said:
Ben kergit hanlığına bağlıyım başka imparatorluklarda dükkan açabilirmiyim.
Senin düşmanın olan ya da krallığının düşmanı olan yerlerde dükkan açamazsın, nitekim oraya girişlerinde dilenci kıyafeti ile oluyor ve toprak almak istiyorum dersen de, sizi tanımıyoruz ve size güvenmiyoruz, diyor lonca başkanı. Önceden açtığın atölyelerdeki gelir haczedilir, eğer dükkanın senin ya da krallığının düşmanı ise. Dolayısıyla düşman olmayı tasarlamadığın yerlerde aç dükkanlarını, eğer zarar etmeye başlamışsan gelirine el konuluyor diye, o şehiri ele geçirebilirsin benim yaptığım gibi. Böylece dükkanın kâr etmeye devam eder, eğer kral şehiri sana bahşederse kira ve vergi gelirleri de cabası olur.

Beyler kusra bakmayın bayadır konu aktif değil ama aklıma takılan bişi oldu bir şehirde birden fazla atölye açmak mümkün değil dimi?

Hayır,değil

Bir de menüden lonca başkanıyla konuş olsa Diplomacy ve WFaS da ki gibi.

ya kerdeşler ben kto modu ile oynuyorum fakat hala atolye açabilmiş değilim.. dediğiniz her şeyi yaptım (demircinin çırağı,cheatmenu vs...) fakat hala oyunda açamıyorum  :cry: :cry: yardımınızı bekliyorum şimdiden saolun ... vede v1.134

Back
Top Bottom