WB Şehirde Atölye Açmak(Resimli Anlatım)

Users who are viewing this thread

Evet arkadaşlar son update ile gelen şehirde işletim amaçlı toprak alma ve atölye açmayı burada anlatmaya çalışacağım. Fakat oyuna başlar başlamaz bir dükkan açamıyorsunuz. Ben bir krallığın başındayken bu yenilik eklendi ve ben atölye açabiliyorum fakat henüz düşük seviyelerde bulunan arkadaşlar şehirlerde atölye açamıyor. Bunun neye göre belirlendiğini öğrenince buraya yazacağım.

Öncelikle bir şehrin lonca liderine gideceksiniz.
Toprak almak istiyorum dedikten sonra lonca lideri size bazı önerilerde bulunacaktır.
İstediğiniz birini seçtikten sonra size daha ayrıntılı bilgiler verecektir. Eğer karlı gözükürse atölyenizi kurun. Ama tüm seçenekleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Tebrikler artık bir dükkan sahibisiniz. 7 gün içinde atölyeniz hazır olacaktır. Atölyenize buradan girebilirsiniz.
Burası sizin yün dokuma atölyeniz. :smile:
Dokumacı ustanızla konuşarak daha fazla kar yapmak için fikir üretebilirsiniz.

suan ben zaten 1.125 oynuyorum bu sayfada yine 1.125 koymuslar ama bende insaat atolyesi felan yk

djv89 oyunun ayarlarına gir orda güncelleme ile ilgili birşey var ona tıkladım bana haber veriyo artık

ya en yenisi 1.125 ayrıca www.taleworlds.com dan bakabilirsin yeni cıkan versiyonlara oyunun resmi sitesi

Tatari_okan said:
NPC'lere sonradan eklenen seçeneklerin yeni oyuna başlamadan çıkmama olasılığı var. Benim eski karakterimde de seçenek yok ama yenisinde var.
Tüh be :sad: Şimdi 150 günlük karakteri bırakıp bir daha mı başlayacağım?  :sad:

Antifiriz said:
Tatari_okan said:
NPC'lere sonradan eklenen seçeneklerin yeni oyuna başlamadan çıkmama olasılığı var. Benim eski karakterimde de seçenek yok ama yenisinde var.
Tüh be :sad: Şimdi 150 günlük karakteri bırakıp bir daha mı başlayacağım?  :sad:

eger anladıysam sıfırdan baslamana gerek yok almadıgın herhangi bi NPC yi grubuna al sonra onu bakan yap onda cıkması lazım

yeni karakter actım denedim yinede cıkmıyor lonca baskanında.Sunu bilen biri yok mu adam akıllı ya

Back
Top Bottom