İnternet problemi

Users who are viewing this thread

KesKin

Banned
İnternet deli etti beni. Ulan bişey yollayacağım e-postayla internet gidiyor, ama görünüşte hiçbir sorun yok, internet kablosunu çekip takınca düzeliyor ama 3-5 dakika sonra tekrar gidiyor, gitmese de çok yavaşlıyor

2 haftadan fazla geçmiş sen konuyu açalı ama hala cevap gelir mi diye bekliyorsan benzer bir sorunu önceden yaşamış biri olarak söyleyim, öncelikle interneti hangi firmadan alıyorsan onun müşteri hizmetlerini arayıp yardım istiyeceksin. Karşındaki kişi hemen önündeki bilgisayarından bakıcak sana ulaşan internetin durumuna ve internetin modemine düzgün bir şekilde ulaşmasında bir sorun olup olmadığını inceliyecek birkaç dakika içinde ve hemen o görüşmen sırasında sana internetin düzgün bir şekilde modemine ulaşıp ulaşmadığını söyliyecek. Eğer internet modemine düzgün bir şekilde ulaşmıyorsa sorununu 48 saat içinde çözmek üzere çalışacaklar ve bir şekilde çözeceklerdir. Eğer internet düzgün bir şekilde ulaşıyorsa o zaman sorunun modeminde olduğu anlaşılmış olucak ve yeni bir modem alman gerekicek, sana faturana her ay yansıtılacak 2-3 TL taksitle yeni bir modem verirler ve sorunun çözülmüş olur.  :smile:

Not: Sorunun firmada olduğu durumuda yaşadım, modemimde olduğu durumuda yaşadım, ondan ikisinede yorum yapabiliyorum.  :grin:

Back
Top Bottom