Need More Info İmparatorluğu zayıflat ve İmparatorluğu birleştir zaman aşımı görev iptali sorunu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.10
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
3 tane kale sahibiyim ve hiçbir krallığa bağlı değilim. 3 medeniyete ait krallık kurabiliyorum, öncelikle Vlandiya medeniyeti ile krallık kurdum ve Arzagos ile konuştum. Konuştuktan sonra "İmparatoru Zayıflat" adında bir görev geldi, haritada herhangi bir yere tıkladığım anda görevin süresi doldu başarısız oldu diyerek iptal oldu. Tekrar krallık kurmadan önceki kayıtlı oyunuma döndüm ve aynı işlemleri tekrarladım ama değişen bir şey olmadı. Yine aynı işlemleri İmparatorluk medeniyeti kurup İstiana ile konuşarak denedim ama aynı sorunu tekrar yaşadım. Görevi aldıktan sonra zaman - binlerce gün olarak görünüyor daha sonra haritada hareket edip zaman ilerlediği anda görev zaman aşımından iptal oldu diye bildirim geliyor.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Back
Top Bottom