• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Need More Info İmparatorluğu zayıflat ve İmparatorluğu birleştir zaman aşımı görev iptali sorunu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: e1.5.0]
e1.5.10
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Kronalt

Recruit
3 tane kale sahibiyim ve hiçbir krallığa bağlı değilim. 3 medeniyete ait krallık kurabiliyorum, öncelikle Vlandiya medeniyeti ile krallık kurdum ve Arzagos ile konuştum. Konuştuktan sonra "İmparatoru Zayıflat" adında bir görev geldi, haritada herhangi bir yere tıkladığım anda görevin süresi doldu başarısız oldu diyerek iptal oldu. Tekrar krallık kurmadan önceki kayıtlı oyunuma döndüm ve aynı işlemleri tekrarladım ama değişen bir şey olmadı. Yine aynı işlemleri İmparatorluk medeniyeti kurup İstiana ile konuşarak denedim ama aynı sorunu tekrar yaşadım. Görevi aldıktan sonra zaman - binlerce gün olarak görünüyor daha sonra haritada hareket edip zaman ilerlediği anda görev zaman aşımından iptal oldu diye bildirim geliyor.
 

bFaceIII

Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.
 
Top Bottom