İlk sahurunuz hayır olsun:)

Users who are viewing this thread

valla bu sene baya bi zorlayacak ramazan,saat 20.07 iftar izmirde Allah sabır versin tutanlara.

Sağolasın. Bencede bayağı zorluyacak + benim antrenmanlarım var hafta içi hergün 3 saat,5KM koşuyoruz :sad:

Ne güzel, değişik merkezlerindeki iftar çadırlarında oruçlu oruçsuz herkes karnını doyuruyor ramazan sayesinde, böyle bir güzellik varmı?

[HoLy] said:
Sağolasın. Bencede bayağı zorluyacak + benim antrenmanlarım var hafta içi hergün 3 saat,5KM koşuyoruz :sad:

Antremanın olduğu günlerde tutacak kadar üşütük değilsindir umarım :grin:

Ben çok rahatım hergün antreman var mazeret hazır :grin:

Powerslave said:
Müslüman değilim ama hep tutardım oruç.Bu sene öss senem olduğu için tutmama kararı aldım.Yoksa ders mers girmez aklıma açlığı düşünürken.
Müslüman olmasan da oruç iyi oluyo, sakin oluyosun falan, küfretmiyosun :smile: ama herkesin bünyesi kaldırmıyo o ayrı.

Not : Sigara kullanıp oruç tutanlar acayip sinirli oluyo ama sigara içen insana da müstehak.

Koyurtang said:
Powerslave said:
Müslüman değilim ama hep tutardım oruç.Bu sene öss senem olduğu için tutmama kararı aldım.Yoksa ders mers girmez aklıma açlığı düşünürken.
Müslüman olmasan da oruç iyi oluyo, sakin oluyosun falan, küfretmiyosun :smile: ama herkesin bünyesi kaldırmıyo o ayrı.

Not : Sigara kullanıp oruç tutanlar acayip sinirli oluyo ama sigara içen insana da müstehak.

bide bana sor onu. Oruçluyken hep sinirliyimdir. :mrgreen:

Ya Ramazan Bir Başka Oluyor Ya :smile: Bugun Niyetlendim Ama Judoda Tutamadım Kendimi.Suyu İçtim.Onlarda Öldürdüler Bizi Ya Bu Kadarda Antreman Yapılmazki.Bide Karşımızda Su İçenler :smile:

Müslüman Olmayanlarda Tutsun Oruç Çok Güzel Oluyor.Hiç Olmazsa 10 Gün Bari Tutun

Back
Top Bottom