İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Yav kızın facebook hesabını bulamadım :razz:
Sorsammı acep ?
Asosyalimdir biraz :grin:

:shock: Ama kız çoook güzel :grin:ASDFASFsdgajksdlşgsygıoFYıdfjDKİJ  :shock:

O anlamda değil  :grin:
Kızı karşımda görünce konuşamıyorum.
Facebookta yüz yüze görmüyoruz nede olsa :mrgreen:
Face sakat değil  :grin:
Okey ?  :grin:

Facede konuşup ilerletmeye çalışınca reelde hiç konuşamıyorsun, olmuyor. Tecrübe ettim.

Dün okula yeni bir kız geldi.Yan tarafımda oturuyor(tekli sıralar).Sınıfta 3-4 kişiyi tanıyor.Benide tanıyor.8.sınıfta aynı dershanedeydik.Bizim sınıf çok kaynaşık yani herkes birbiriyle takılır felan.Farkettimki o tek başına oturuyor tenefüslerdede telefonda sürekli bişeyler yapıyor veya kitap okuyor.

Sizce nasıl yaklaşmak lazım, hem sıkmadan hemde yanlış anlaşılmadan ?

Kont Dooku said:
Dün okula yeni bir kız geldi.Yan tarafımda oturuyor(tekli sıralar).Sınıfta 3-4 kişiyi tanıyor.Benide tanıyor.8.sınıfta aynı dershanedeydik.Bizim sınıf çok kaynaşık yani herkes birbiriyle takılır felan.Farkettimki o tek başına oturuyor tenefüslerdede telefonda sürekli bişeyler yapıyor veya kitap okuyor.

Kanka ayağına, başka yolu yok. Kanka işinide çok uzatma kısa kes ama

Kont Dooku said:

Kız kitap okurken yanına gidip ''Ne kadar güzel bir kitap :smile:'' veya ''Bende kitap okumayı çok severim ne okuyorsun?'' gibi cümlelerle yanına otur.
Kanka olmaya gerek yok.Yoksa açıkladığında yumruğu yiybilirsin :sad:
Kız büyük ihtimal bu sözünden hoşlanacaktır.

Bound Sentinel said:
Çok klasik yaklaşım, yanında istemiyorsa sana sinir olabilir.

Bende bunu yazacaktım.Bu tür yaklaşımlar yapanlara ya*şak diyorlar.Olum 2 gün oldu.Kızın bizim sınıfta konuştuğu max 5 cümledir.Cool gözükmeye çalıştığını düşünüyorum, belkide gerçekten umursamıyordur.

Kanka ayaklarına yatmam fakat en kötü arkadaşım olursa iyi olur.O da yanlız kalmasın sınıfta.

Okuduğu kitaba çaktırmadan bakarsan yazarın kitaplarından birini veya aynı kitabı alıp sende sınıfta okuyabilirsin ya da birileriyle konuşurken duyabileceği şekilde sesli söylersin?

Deneyeceğim bunu fakat aa bende bu kitabı okuyorum deyip muhabbet edeceğini zannetmiyorum

Muhabbet değilde, en azından kıza kitap zevklerinin benzer olduğu mesajını göndermiş olursun. Tabi bunların hepsi aklımda döndürdüğüm senaryo :grin:

Bilime merakı olan bir kızla karşılaştım, sadece bu yüzden aşık olabilirim ama, haydi hayırlısı bakalım.

35emre said:
Bilime merakı olan bir kızla karşılaştım, sadece bu yüzden aşık olabilirim ama, haydi hayırlısı bakalım.

Arasam bulamam iyi denk gelmişsin vallahi.

Bütün ingilizce hocalarına lanet olsun.

İngilizcem iyi değil ve konuş dendiğinde konuşabilen bi insan değilim.Bugün hoca beni kaldırdı diyalog yapacakmışız sınıfın ortasında.Konu partiye davet edicekmişim birini arayarak, muhabbet felan edecekmişiz.Partnerimde 3 sene önce beni reddeden kız oldu.Şaştım afalladım, konuşamadım, titredim.Sonra rolleri değiştirdik o partiye davet etti.Çoğunu konuştu bende yes no felan dedim.Lanet olsun rezil oldum ya.

Dün kıza internetten uzun bir mesaj buldum birazda ben ekledim attım ama kız çok üzülmüş internetten attığım için kalbi kırılmış aslında kızlar hoşlanır diye düşünüyordum yani eski sevgililerim böyle mesajlara bayılırdı iki saat bu yüzden uğraştım. :/ :smile:

Back
Top Bottom