WB İhtilaf nedir? Nasıl yükselir ve neylere sebep olur? (Rehber)

Users who are viewing this thread

Siz foruma yeni başladınız herhalde? Rehberler bölümü zaten büyük bir bölüm değil ve oyuncuların merakını giderdiği bir yer. Burada 4-5 senelik konuyu canlandırırsa horta kaçabilir ama şuan yaptığı hort değildir.

Tabi size(özellikle de fatihe) post kasma yeri oluyor böyle olunca.

Mertcan_Tr said:
Siz foruma yeni başladınız herhalde? Rehberler bölümü zaten büyük bir bölüm değil ve oyuncuların merakını giderdiği bir yer. Burada 4-5 senelik konuyu canlandırırsa horta kaçabilir ama şuan yaptığı hort değildir.

tek ben mi kullanıyorum hort yapmışsın kelimesini 3 senelik bir konu üstelik üyeler de forumdaki üyeliklerini silmişler

buna hort denir rehber ile ilgili soracaksa özelden sorsun
HORT

HEM SORDUĞU DA SORU DEĞİL HERKESİN İHTİLAFI 0 OLAMAZ

fatih sultan ramazan han said:
Mertcan_Tr said:

tek ben mi kullanıyorum hort yapmışsın kelimesini 3 senelik bir konu üstelik üyeler de forumdaki üyeliklerini silmişler

buna hort denir rehber ile ilgili soracaksa özelden sorsun
HORT

HEM SORDUĞU DA SORU DEĞİL HERKESİN İHTİLAFI 0 OLAMAZ

Oyunda ihtliafla ilgili bir garipliği olmuş ve bunu konusunda belirtmiş. İlla konu sahibinin açıklamasına gerek yok. Oyunu bilen biri de gelip cevaplayabilir.

Soru sormnın zamanı olmaz. 5 sayfalık bir bölümde de hort olmaz.(Ayrıca 3 değil 2 senelik.)

Köy şehir yada kale almak ihtilafı etkiler mi
Mesela ben kralın bir derebeyim bana toprak veriyor bana iki seçenek çıkıyor örneğin
Sancar han sana praven şehirini veriyor
kabul et
Redet

Back
Top Bottom