İflas Edecem yardım edin

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar ben jamiache kalesini fetih ettim lordda kaleyi bana verdi. yani şuan 1 kalem 1 tane de köyüm var. Ancak kale ve köyü alalı daha 1 dinar bile alamadım. Hafta sonu ödemeler yapılacağı zaman rapor çıkıyor ve gelir kısmında HİÇ yazıyor. Vergi kaybı falan yazmıyor oyunda hilesiz oynuyorum ama yinede bug olmuşmudur acaba ? Yoksa başka bir sorun mu var sinir oldum iflas edecem bu gidişle  :cry:

TurkishOttoman said:
şehir olsa hadi neysede arkadasm tek gelır koyden olur bence hemde askerler haftada bir para alır koyluler 1 ayda vergi verir

Öncelikle ilgin için teşekkürler. Ancak kalelerdende az bir miktarda olsa gelir geliyordu. Ancak kale ve köyden hiç gelir gelmiyor. Devamlı HİÇ yazıyor. Daha önceden her hafta kale ve köylerden para alabiliyordum. Yeni karakter açtım ve bu sefer alamıyorum. Enterasan bir olay.

Köyde ve kalenden ilk vergini alıyorsan hiç yazar.Ama aldığında gösterecek sana vergileri merak etme batmazsın.

Köylerin durumları var.Mesela ortalama durumu, zengin durumu.Senin koyünün durumu fakirse vergi veremezler.Aynı şey kale ve köy içinde geçerli.

Ticaret yap derim gelirini durmadan 2-3 katlıyım derken kesen bayağı doluyor.Nereden ucuza alıp nerede satacağını iyi bil.Mesala sargottan (keten veya bohça,yeşil renkli 90 dinar çivarında)alıp halmarda veya çöl şehirlerinde(özellikle durumbada 200 küsür) sata bilirsin.Yolculuk zaman alır okadar.Etvantıra at koyarsan hız fark ediyor.

Back
Top Bottom