Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Users who are viewing this thread

grafik tasarım anlayışına bayıldım bu arada avatarın 2000 lerden falan kalma sanırım görsellikten anlayışın bu sanırım haha :grin: bu kadar kaliteli bir görselden anlayamassın zaten non olmayan demek asıl nickim NONFICTION ve kısa olarak NON kullanıyorum türkçe karşılığı olmayan demek non un ilkokulda bile öğretirler bunu sanırım okuma yazma seviyesindesin :wink:

NeXaR said:
grafik tasarım anlayışına bayıldım bu arada avatarın 2000 lerden falan kalma sanırım görsellikten anlayışın bu sanırım haha :grin: bu kadar kaliteli bir görselden anlayamassın zaten non olmayan demek asıl nickim NONFICTION ve kısa olarak NON kullanıyorum türkçe karşılığı olmayan demek non un ilkokulda bile öğretirler bunu sanırım okuma yazma seviyesindesin :wink:
ingilizce seviyesinde seni dörde katlar, ikiyle çarparım ruhun duymaz :wink: NON'u bir şeyin kısaltması olarak düşündüğümden bilmediğimi söyledim, kimse senin nickini de bilmek zorunda değil, bu forumda yeni olduğun çok belli, en kısa sürede geldiğin gibi şutlanman dileğiyle :smile:

bu arada puanlama yapmayıp çöp ileti attığın için spamden raporladım, umarım ceza alırsın.

@erkuterdem

aleyna tilki reyiz 10/10

:wink: forumda aktif değilim senede 1 kere girerim anca beni tanıamdan ingilizcede 2 ye katlamakta güzelmiş londrada yaşıyorum neyse uzatmayacağım daha fazla

bu adam witcher3'deki olgierd von everec'e benziyor, favori karakterlerimden birisi. görsellik olarak daha güzel olabilir, ancak böyle de fena değil. 7/10

Back
Top Bottom