Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Users who are viewing this thread

EgzantrikAdam said:
Çok hoşuma gitti , bir sonraki rütbemde kullanmak isterim.5/5 (İzin varsa api)

Niye izin istiyorsun ki? Sonuçta ben yapmadım. :smile: Forumda benim avatarımı niye kullanıyorsun diye bir saçmalık var da ben mi bilmiyorum? :grin:

Erozbey said:
EgzantrikAdam said:

Niye izin istiyorsun ki? Sonuçta ben yapmadım. :smile: Forumda benim avatarımı niye kullanıyorsun diye bir saçmalık var da ben mi bilmiyorum? :grin:

Öhöm.
Goker said:
Benim avatarımı niye çalıp duruyorsunuz yahu?

_X58N.jpg

Karanlık olması kuşkulandırıyoru. Alt tarafı odun mu yoksa pelerin yüzünden mi öyle gözüküyor?

5/10

Fazla ball sevmem. Yeni keşfetmiş gibi forumdaki bir grup üye kullanıp duruyor, itici. 0/10

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Küçük durmuş forumda. Bunun dışında yay güzel düşünülmüş fakat resmi sağa çevirsen daha güzel durur. 5/10

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Komik olmamış, forum içerisinde de hoş durmamış. 1/10

Tenzō said:
Erozbey said:
EgzantrikAdam said:

Öhöm.
Goker said:
Benim avatarımı niye çalıp duruyorsunuz yahu?

_X58N.jpg

Eh, kendisi çizmediğine göre.. :grin:

Yellow Flash said:
Kedileri sevmem. Köpek olsa burayı 10 ve yanına eklenmiş zibilyon tane 0 ile donatırdım. Ama kedi.. yok kedi olmaz. Yine de çerçeve ile gözler arasındaki uyum oldukça güzel. Oradan veriyorum 4 puan.
4/10

Bu sefer beğenmedin nedense avatar tercihini hiç. 2/10

Back
Top Bottom