Üniforma Paketi

Users who are viewing this thread

PowerPuff_Necmi said:
67thKGL'de Ottomanın yaptığı  üniforma paketi haricinde hiç osmanlı üniforması yapan yokmu acaba sadece kıyafet bazlı musket fln değişmicek

Var diye biliyorum, 82nci Alay'da birisi yapıyor onu bulabilirsin ama vakti ne kadar yeterli olur bilemem.

Bir ara Baha ve Yasata yapıyor idi, halen yapar mı artık kendilerine sormalısın.. Soruştur, çıkar.

General Shepherd said:
PowerPuff_Necmi said:
67thKGL'de Ottomanın yaptığı  üniforma paketi haricinde hiç osmanlı üniforması yapan yokmu acaba sadece kıyafet bazlı musket fln değişmicek

Var diye biliyorum, 82nci Alay'da birisi yapıyor onu bulabilirsin ama vakti ne kadar yeterli olur bilemem.

Bir ara Baha ve Yasata yapıyor idi, halen yapar mı artık kendilerine sormalısın.. Soruştur, çıkar.
baha yapmayı bıraktı saldı yasatadan ise bir bilgim yok

Aynısını bende araştırıyorum yabancılar yapmış olabilir diye tahmin ediyorum bişey bulursam sanada atarım bizde klanca Prusya bayraklarını Türk bayrağı olarak kullanmaktan başka bişey yapamadık :/ Türklerden mod geliştiren birileri video çekse eminim Türkler güzel modlar yapabilir . Ben mesela kırım savaşı dönemi osmanlı kıyafetleri için mod yapmayı öğrenmeye başladım

Bir ulusun üniformalarını niye bu kadar çok istiyorsunuz anlamıyorum, farklı şey de yapabilirsiniz,oyun buna izin vermiş bkz ben tüm topçu birliklerini değiştirmiştim

Ek olarak topun dokusu altın,dx9da acayip parlıyor

Back
Top Bottom