Öneri - Liderlerin savaş meydanında diyalog kurması

Users who are viewing this thread

Oyunda bize saldıran yahut bizim saldırdığımız bir parti ile savaş haritasında diyalog kurmak daha hoş olabilir, iki partinin lideri beraberindeki muhafızlarla iki ordunun ortasında diyalog kurarlar, şayet anlaşma olmazsa birliklerine geri dönerler ve savaş resmen başlar.

Oyunda bize saldıran yahut bizim saldırdığımız bir parti ile savaş haritasında diyalog kurmak daha hoş olabilir, iki partinin lideri beraberindeki muhafızlarla iki ordunun ortasında diyalog kurarlar, şayet anlaşma olmazsa birliklerine geri dönerler ve savaş resmen başlar.
Güzel olabilir ama aynı zamanda sıkıntıları da olabilir.

bundan ziyade kale muhasarası başlamadan önce kale kumandanıyla elçi vasıtasıyla görüşmek gerekir savaş geleneğidir

İlk bir kaç deneyimde güzel gelebilir ancak ondan sonra sıkacaktır. Bir zaman sonra sürekli savaş ve kuşatmaya döndüğü için oyun gereksiz bir bürokrasi oluşturacak bu da oyuncuları çok fena bayacaktır eminim.

Eğer diyalog isteğe bağlı olursa hiç de baymaz. Eğer karşı taraftan çok üstün isek savaşmadan gitmelerine izin vermek için bir şeyler isteyebilmeliyiz. Şuan oyunda karşı taraf sadece "ama ben savaşmak istemiyorum" diyor. Madem savaşmak istemiyorsun ver 5k altın yoluna git :grin:

Zorunlu olursa bayar fikrine ben de katılıyorum ama isteğe bağlı olursa çok büyük renk katacaktır oyuna, oynanış ayarlarından tek tıkla kapatılabilir ve açılabilir bir ayar yapılabilir konuyla ilgili.

mantık oranı çok yüksek kanka katılıyorum öyle olması lazım harbiden akraba ziyaretinde denk gelmiyoruz sonuççta

Back
Top Bottom