Users who are viewing this thread

Favori istek derken olmazsa olmazım değil ancak; captain mode'da sağ yukarı da minimap'imiz olsa çok güzel olurdu. Oyuna mikrofon özelliği geleceğin den eklenmeyeceği, oyuncuların mikrofonla daha iyi organize olacağı yanıtını almıştım. Ancak sürekli takıma sorup info almaktansa minimap'den hızlı info alabilirdik.

Favori istek derken olmazsa olmazım değil ancak; captain mode'da sağ yukarı da minimap'imiz olsa çok güzel olurdu. Oyuna mikrofon özelliği geleceğin den eklenmeyeceği, oyuncuların mikrofonla daha iyi organize olacağı yanıtını almıştım. Ancak sürekli takıma sorup info almaktansa minimap'den hızlı info alabilirdik.
En azından hızlı map'te ekleyebilirler M tuşuna basılı tutarız falan oyuncular falan gözükmez kuş bakısı bir map onemli bölgeler a b c diye belli olur bayraklar için falan. Hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum

En azından hızlı map'te ekleyebilirler M tuşuna basılı tutarız falan oyuncular falan gözükmez kuş bakısı bir map onemli bölgeler a b c diye belli olur bayraklar için falan. Hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum
Kesinlikle katılıyorum.

Bayadır fortnite emote larına bakmamıştım. Acayip değişik kostümler ve yeni hareketli ifadeler gördüm..

✓Sıradışı maddelerden oluşan özel görünüm
✓Tanınmış karakterlerden oluşan özel görünüm
✓Görünüm iyileştirici efekler

✓Tanınmış hareketlerin oyuna olduğu gibi aktarımı
✓Mükemmel akıcılıkta senkronize hareketli ifadeler(emotes)
✓Hareketli ifade(emote) ile çok uyumlu özel mimikler
✓Hareketli ifade(emote) sırasında eşlik edebilen müzikler
(T-pose gibi sabitler)

vs derken..
Emote sistemleri çok zenginleşmiş.

Umarım Epic ile TW, en azından tanınmış "karakter+hareketlerin" yapılıp Bannerlord aktarılabilmesi konusunda(lisans) anlaşır da, emotes sistemi olabilecek en ileri seviyede tüm modlarda oyuncularca deneyimlenebilir.

Rasputinimiz gayet iyi. Sadece emotelarla ilgili daha zengin deneyim için yukarıda, Fortniteda gördüğüm maddeler bannerlordum tamamına(tüm modlarına/dlclerine) yayılsa iyi olurdu.

Emotelar/skinler; favori istekler açısından oldukça önemli tabi. Yazmak istedim.

Back
Top Bottom