(Çevriliyor)Floris Mod Artık Türkçe

Users who are viewing this thread

Bende Floris Mod varda karakteri yaratıp biraz dolaştıktan sonra çıktım hiç gemi olayına bile bakmadım iyi bir modmuş sanırım yamayı upload etsen de oynasak.

Neredeyse eskisi tamamen native ile aynı sayılır bence konuyu kilitle ve ya kapat yani tam çevrilmişi çıkmadan kimse indirmesin bence. Umarım çabuk bitirirsin eski Tr yama içinde sağ ol.

Marker said:
SosyalAlkolik said:
Modun özellikleri ilgili bilgi verir misiniz ?

Modun sayfasına bakarsan bilgi alırsın.
Modun özelliklerini bulamadım kardeşim yazarmısın (bölümü buldukta zilyon tane sayfa var) özelliklerini kısaca anlatırsan çok memnun oluruz

Kardeş emeğine sağlık ellerin dert görmesin güzel çalışma gerçekten.. Eğer yardıma ihtiyacın varsa yardım ederim çeviri konusunda.. Bana msj atabilirsin..
Kolay gelsin..

Konuya mesaj yazılmıyor, sanırım bırakılmış çeviri işi. Piyasada adam gibi 3-5 yabancı mod var, onları da Türkçe'ye çevirip oynayamıyoruz, ne yazık.

Çeviri için vakti olanlar, dil bilenler, bu işlerden anlayanlar gereksiz modlarla uğraşacaklarına iyi olan yabancı modları Türkçe'ye çevirip foruma kazandırsalar gerçekten çok daha faydalı olacak. Zaten mod yapanlara da bakıyorum neredeyse %80'i modu çıkarmadan yarım bırakıyor.

qLasuR said:
Konuya mesaj yazılmıyor, sanırım bırakılmış çeviri işi. Piyasada adam gibi 3-5 yabancı mod var, onları da Türkçe'ye çevirip oynayamıyoruz, ne yazık.

Çeviri için vakti olanlar, dil bilenler, bu işlerden anlayanlar gereksiz modlarla uğraşacaklarına iyi olan yabancı modları Türkçe'ye çevirip foruma kazandırsalar gerçekten çok daha faydalı olacak. Zaten mod yapanlara da bakıyorum neredeyse %80'i modu çıkarmadan yarım bırakıyor.

Söylenebilecek her şeyi söylemiş zaten...

Back
Top Bottom