Search results for query: *

1. mountblade4ever™

Spor Toto Süper Lig

Hakkımızla kazandık diye bir şey demedim ya da herhangi bir yöneticinin sözlerini savunmadım, nerenizden anlıyorsanız artık. Ezikliğin vermiş olduğu histen dolayı millete saldırma eğilimdesiniz, burada, gerçekte ya da herhangi bir platform da hiç biriniz şaşmıyor bu davranıştan. 2-3 sayfa önce neden beşiktaşlılara laf atılıyor konusu açılmıştı ya ona ithafen yazmıştım ama anlayana işte.
  2. mountblade4ever™

Spor Toto Süper Lig

Ondan sonrada niye bjkli taraftarlara böyle davranıyorsunuz diyorsunuz. Dün beşiktaşlı bir arkadaşımla izledim, kanser olmaktan zor kurtuldum abi. Şu yorumlara baksanız zaten aynı, ne zaman buraya girsem bir beşiktaşlının çemkirmesi. Yok fener ilk 4 ü garantiledi ehehe. Valla çok şey yazarım da kavga çıkarmaya yer arıyorsunuz. Çomarlardan betersiniz valla.
  3. mountblade4ever™

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Bence ispanyollar hintliler falan değil. Basbayağı hacklendiler, kıvırıyolar gibime geliyor.
  4. mountblade4ever™

Carrier said:
    Ben fanboy felan değilim de, oradakilerin de asker olduğunun farkındasın umarım. Yani o askerlerin hepsini serbest bırkasaydı "MAL DANY TAM BİR SALAK HEMEN ASKERLERİ SERBEST BIRAKTI EHEHEHEHEHE" muhabbeti yapacaktın. Askerlerin işi ölmek olduğundan pek de önemsemedim şahsen bu yaptığını. Önünde bir halk olsaydı aynı muameleyi yapar mıydı bilmiyorum. Kölelere yaptığına göre onlara dokunmayacağını düşünüyorum, ama bilemiyorum pek ne yapacağını.
    İlk önce bir yazdığımı anlasan hani. Direk yok şöyle yapacaktın yok böyle. Sen ne dediğimi anlamamışsın ki. Ben adamları öldürmesine bir şey demedim, oradaki hepsini de öldürebilir. Fakat yaptığı şeyle dediği ölümüne çelişiyor. Bunu diyorsan en azından sana bağlı olmayanları hapise atarsın hatta serbest bırakırsın. Hani merhametli ya ve kimseyi öldürmek için gelmemiş ya. Bunları diyen aklı selim biri bunları yapar. Gidip orda cercei şöyle böyle ben çok iyiyim diyip sonra da hee ejderhayla yakarım ona göre tavırlarını alması sinir bozucu.
    Büyük bir bölümü duvarın ötesinde geçecek bir bölüm gibi. Akgezenleri de göremiyoruz doğru düzgün bayadır. Finalden önceki bölümlerde (genelde 9.bölüm olurdu) baya aksiyonlu oluyor genelde, bakalım.
  5. mountblade4ever™

Diğer arkadaşlara yanıt;
    Burda Dany nin yakma sahnesine bir şey demedim ben, sen daha savaş yeni bitmiş ordaki askerlerin arkadaşlarını cayır cayır yakmışsın sonra bide iyilerin dostu kötülerin düşmanı naraları attıktan sonra bana katılın ya da ölün diyorsun. :lol: Yani mantığınız kaldırdımı bu cümleleri ? Bunları söyledim diye hater muamelesi yapıyorsanız, asıl sizin fanboy olduğunuzu gösterir.

Lannister askerlerine yüreksiz diyen arkadaşın da, liderleri hemen ölünce taraf değiştiren Dothraklar ve unsulliedler hakkında düşüncelerini duymak isterim.
  6. mountblade4ever™

Dany kendi askerleri gibi dönek olacaklarını bekliyordu herhalde. Boşuna harcanan biri oldu, büyük savaşta işi yarayabilirdi.

yhaa ben cercei gibi değilim öldürmeye gelmedim, diz çökün ya da ölün sahnesinde benim dışımda cringe krizi geçiren oldumu
  7. mountblade4ever™

Olm hiç mi CK2 oynamadınız la. High Garden da direk bütün ordu toplanabilir mi? Tyreller sancaktarlarını bile toplayamadan baskın yediler, he bunların gözcü kuleleri yok mu nasıl haberleri olmaz diyorsan aynısı battle of the bastards'da da oldu. Bana göre Tarly topraklarından geçip saldırdılar, bildiğim kadarıyla da High Garden a komşu zaten.
  8. mountblade4ever™

Tully kalesini kuşatıp alamayan mı? Hatırladığım kadarıyla bir saldırı girişimi vs. olmamıştı, sadece gereksiz kayıp vermemek için diplomatik yollarla anlaşmaya çalışıyorlardı. İkinci olarakta, high garden'ın hemen düşmesi bana göre de saçma, en azından çok kayıp vererek alınması daha doğru olabilirdi lakin randyll tarly gerçeğini de unutmamak lazım, bildiğim kadarıyla menzil ordularının büyük bir kısmı onun hanedanlığından geliyor.
  9. mountblade4ever™

Rains of Castamere eşliğinde targaryenlerin düzülmesi kadar keyif verici bir şey yoktur heralde.
    Görsellik açısından gerçekten güzeldi, hem Casterlyn Rock hem de High Garden ı görmek falan güzeldi. Keşke high garden savaşından bir kaç sahne koysalarmış..
  10. mountblade4ever™

sızdırılmış senaryo olayı olmasa bile fragmanlardan her şey belli oluyordu bence. Zaten insanların gözüne gözüne sokuyorlar gelişmekte olan olayları, ben okudum ama okumasam bile çoğu şeyi rahat çıkarabilirdim.

Euron ne güzel doğradı şunları be, hele o sondaki gülüşü..
    Haftaya büyük buluşma var ya King In The North ve Khaleesi <33<<3<3<333 Cok heyecanlıyım  :oops:

Pentagram said:
    Benim için mutlu son tüm Stark ve Targaryenlerin yok olmasıdır.  :party:
    Keşke.. Aslına bakarsan dizi popülizm etkisi altında olmasaydı olabilirdi.. :roll:
  11. mountblade4ever™

NapalmDeath said:
    Oo gene başlamis efso dizi 2 3 yildir izlemiyom kanser olmamak için her sezonda gelip bunu yazıyom ee onur kardeş ne diyon nası, sezon ortasında gene sorarım ben formaliteden  :lol: kitaptan ayrılmış senaryo ama yeni kitap cikmadan izlemem herhalde.

yine savaş sahnelerini izle sadece. Fanboylar için yazılmış bir senaryo var gibi (sızılmış senaryo doğru çıkarsa şayet) boşuna sinir krizine girme  :lol:
  12. mountblade4ever™

Hobeto13 said:
    Ben de ilk baş Aegon diye düşündüm ama sonra elden farkına vardım. Bu gidişle Aegon çıktığında tüm dizinin ilerleyişini değiştirecek bi anda dahil olacak veya hiç diziye eklemeden alternatif bir son hazırlayacaklar.
    yok olum aegon maegon, lady stonehearth da 10 yıldır gelecek. Victarion, Aegon ve stonehearth olmayacak dizide hiçbir türlü.

O değilde sızılan senaryo birinci bölümle %100 tuttu ve bölümden anladığım şeylerede bakarsak tutacak gibi.. Teoride uyduramıcaz artık..
  13. mountblade4ever™

Town of Salem

easy exe
  14. mountblade4ever™

Town of Salem

Bence bir gün belirlenip, etkinlik haftada 1-2 kere yapılabilir. Birde listeyi 15 kişi ile kısıtlama, bir kaç kişi fazladan olsun ki gelemeyenlerin yerine girsin. Yoksa böyle herkese uygun bir gün bulmak sıkıntı.
  15. mountblade4ever™

Town of Salem

Karatasak da katılmak istiyor, onu da yazabilirmisin?
    Electus said:
    Ben Mayorun kendini reveal etmesinden 2 tur sonra town tarafından asıldığını gördüm. Bizim svlerin durumu vahim.
    bu bir yerden tanıdık geldi  :lol:
  16. mountblade4ever™

Town of Salem

Hobeto13 said:
    Yaz beni de. :twisted:
  17. mountblade4ever™

Crusader Kings II

ilk defa sona kadar survive edebildim.
    Emirlikten krallık olana kadar toplulukların yardımı oldu baya ama sonra uğraşmak baya zaman kaybı bence, özellikle hermetic society i çok boş buldum. Gerçi o topluluktaki karakterlerim genelde savaşla meşgul olduğundan pek de ilgilenemedim ama özellikleri pek tatmin edici değildi.
    rutgdw.jpg
    au9uh3.jpg
    34fcy0x.jpg

edit : duble post için sori
  18. mountblade4ever™

Crusader Kings II

aa evet bide hobetoyla gizli yahudi tarikatı kurmuştuk :lol: Gerçi ondada hiç özellik yok ya çok fazla uğraştırıyor..
  19. mountblade4ever™

Crusader Kings II

Satan ve Haşhaşiler de takıldım sadece. Hatta bir karakterim dışında hepsi Haşhaşilerdeydi. Satanların en büyük üstünlüğü hem çok fazla skill kullanma imkanı sağlaması ve her kademe de iyi skiller vermesi olabilir ki bu skillerde baya işe yarıyor. (misal hastalıktan kurtulabiliyorsun, birinin ölümcül hastalığı olmasını sağlıyorsun vs.) Daha bir sürü özellik var da tam hatırlayamıyorum. Haşhaşilerde öyle değil misal, headmaster olmadığında çok da işlevsel şeyler kullanamıyorsun ama bir halta yaramadığı anlamına da gelmiyor tabi. Tarikatın gücüyle birini tutuklayabiliyorsun ya da tarikattakilerin yardımıyla çok kolay suikast yapıyorsun falan.
  20. mountblade4ever™

Crusader Kings II

at kafaları  :mad:

8x6l50.jpg
    fd901f.jpg

ortalık iyice karıştı...
    2mi2j4m.jpg
Back
Top Bottom