Search results for query: *

• Users: krosemo
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. krosemo

Sunucu Listesi Gelmiyor!

Evet arkadaşlar şimdi ben yaklaşık 2 ay kadar önce warbanda ara vermeden bu multiplayerı çok rahat oynayabiliyordum baya da ilerletmiştim kendimi ancak işte bu zamanlarda tekrar denedim oyuna dönmeyi bu sefer multiplayer da sunucu listem gelmiyor neden olabilir bu sorun ?
  2. krosemo

Mod ekleyeyim derken oyundan oldum :(

arkadaşlar şimdi ben bu Polished Landscapes | Grafik Eklentisi http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,122423.0.html modunu oyuna kurmaya çalıştım orda ingilizce anlatmış neler yapacağımızı ingilizcem olmasada dediklerini yaptım ve oyuna girdim sorunsuz bi şekilde çalıştı ancak bu grafik...
  3. krosemo

1257 AD Hakkında Acil Yardım

Arkadaşlar 1.134 versiyon oyunuma 1257 AD modu yükledim çok da sevdim gerçi modu çok hoşuma gitti ama bikaç sorunum var harita da duraklamalar kasmalar oluyor belli bir süre sonra oyundan atıyor savaşlara falan girince runtime c++ hatası veriyor...
  4. krosemo

Krallığımla ilgili sorunum var

Arkadaşlar krallığımı kurdum svadyayı yıktım ve 18 tane lordum var birinci sorunum bütün şehirlerde durum fakir diyor ve zengin yapamıyorum ayrıca lordlarımı kendime nasıl bağlı tutmam gerekiyor söylermisiniz
  5. krosemo

SP konusunda yardım

Arkadaşlar ben sp de kendi krallığımı kurdum ve şu anda 99 idare hakkım var ve dhirim praven reindiyi falan aldım bahestur rolf firentis lezalit ve alayene verdim amacım ülkeme daha çok derebeyi vermek svadyadan adam çekmeye çalışıyorum ama sanırım hala kralı çok seviyolar bi yol gestirirmisiniz...
  6. krosemo

Multiplayer Önerisi

Tek istedğim şey şu pingler düşürülsün de adam gibi bir oyun oynayalım bea :D
  7. krosemo

Multiplayer Yardım

Arkadaşlar multiplayer oynamak istediğim zaman server listesinde hep yüksek ğingli ve yabancı serverlar oluyor türk oyunculara raslıyorum ama az pingli türk serverlarına nasıl girebilirim yardım edermisiniz
  8. krosemo

Krallıklar,Hanlar,Şehir Saldırısı,Diplomasi Çeşitliliği vb. Öneriler

Arkadaşlar bu önerileri ne zamandan beri yazmayı düşünüyordum ama üşendiğimden yazmadım şimdi yazıyorum mesela oyunda bi krallığa sadaket yemini ederken kral bize sadece söz ile kulluk bahşediyor bunun yerine tıpkı evlenmedeki gibi bir animasyon geçip kral bize sadakatimizin karşılığı bir hediye...
  9. krosemo

Küçük Birkaç Öneri

arkadaşlar ben sadece aklıma gelen ve keşke oyunda olsaydı dediğim birkaç önerimi yazıcam işallah ilerki updatelerde oyunda görürüz :D arkadaşlar bence yağmaladığımız kervanlardan belli bi ganimet alabilelim yani mesela kılıç zırh erzak at gibi sonuçta o şehirlerden aldığımız eşyaları oraya...
  10. krosemo

Warband Derebeylik ve Evlenme

arkadaşlar oyuna girdim fakat bir kaç takıldığım konu var şimdi kendi tarafımı kurdum ama hiç derebeyim yok nasıl yeni derebeylerim olabilir bide evlenme konusunda şimdi bi ladye şiir falan okuyorum sonra bana response falan ingilizce bişeler veriyor sanırım gereken ilişki falan bu durumu...
  11. krosemo

Mount&Blade Biz Türkleri daha fazla önemsesin

arkadaşlar ben bu oyunu çok sevi,yorum ve beni üzen bu durumun artık son bulmasını istiyorum en azından bi şeyler yapılsın mesela oyunun sitesi tamamen ingilizce neden türkçe dil seçeneği yok ?? forumda türkçe kısım var ama aşırı derece eksik ya forumda türkçe dil seçeneği olsun yada ayrı bir...
  12. krosemo

RGL Error acil yardım içeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

arkadaşlar kullandığım versiyon 1.011 calradia at war ve dawn of turks beta modlarını indirdim modulesin içine attım ama tam giricekken rgl error veriyor ilkinde ani_walk_sideways.brf diye bi dosya istiyor bunun için commonresde bir dosyayı kopyalayıp ikinci kopyasına bu ismi verip yeniden...
Back
Top Bottom