Search results for query: *

1. (Öneri) rpg öğeleri ve karısık

Rpg kısmı hayal ama oyun daha ağır ilerlese çok güzel olur en azından her şeyin tadına çıkarmanın vakti olsa dümdüz yardırıyoruz kalaleri topla lordları topla kalradya bizimdir şimdi sırada başka bir ırkla başka şekilde yeni save kurma vakti
  2. [ÖNERİ] Oyuna Kışla Özelliği Gelmesi

Elinde 120 tane çok sağlam adam oluyor 200 kişiye karşı savaşa giriyosun 30 tane sağlam adamın kalıyor oyuna baştan başlamış gibi oluyosun cidden cebinde sadece hiçbir işe yaramayan altının kalıyor
  3. [ÖNERİ] Oyuna Kışla Özelliği Gelmesi

eyvallah sağolasın. henüz krallık kuramdım kuracağım zaman kullanırım
    Bu oyunda en önemli eksikliklerden biri de asker yetiştirilmesi. Ben oyunu gerçekçi özelliklerden biraz düşürülmüş seviyede oynuyorum. Haliyle her savaşta ordumun yarısı neredeyse yok oluyor. Sıfırdan köyden göçebe almak istemiyorum ki.

Her imparatorluğun kendi kışlası olması lazım. Tabi her gün 100 tane son seviye adam vermesine gerek yok ama örnek veriyorum her imparatorluğun her şehrinde bir adet kışlası olsun ve o kışlada her gün 2./3. seviye askerler yetişsin ve köyden asker alır gibi oradan asker alabilelim. Oyunun başlarında bu çok sıkıntı olmasa da kendi imparatorluğumu kuracağım zaman ben köy köy dolaşıp 1.seviye adam almak istemiyorum.

Umarım bu forumu takip eden Talewords çalışanları vardır ve bu önerileri ciddiye alırlar. Tabi ki oyun erken erişimde olduğu için bazı özelliklerin olmadığını ve bu özellik belki de tam sürümde koyulmuş bile olabilir bilemiyorum. Benimki sadece bir öneriydi.
    Çok mantıklı hatta kaleleri şehirlerden ayıran şey kışla olmalı kalede asker yetişmeli böylece kaleyi elde tutmakta önemli oluyor şehrin önemsiz hali gibi olmaktan çıkıp statü ekler ayrıca kalalerde yetişcek askerler civardaki haydutları keserek tecrübe kazansa ve böylece civar da güvenli hale gelse çok iyi olmaz mı
  4. (Öneri) rpg öğeleri ve karısık

Heyecanla hızlı yazdım biraz cümleler bozuk olabilid
  5. (Öneri) rpg öğeleri ve karısık

Bence şehir yönetimleri daha detaylı olmalı ve para kazanmak şehir ele geçirmek daha zor olmalı gibi geliyor. Keşke oyunun temposu biraz daha ağır olsa o kazandığın paranın tatmini daha tatlı olurdu o parayı harcarken 2 kere 3 kere hatta kağıt kalemle hesap yapıcak kadar önemli olsa seçim yapmak...
  6. Şehir ve Kasabaların Gelişimi ve Haydut Kampları ile İlgili Önerilerim

Bencede katılıyorum kaleden şehire geçiş olmalı ama bu çok hızlı olur gibime geliyor sur inşa edip köyleri kaleye yükseltmek vs çok keyifli kılar oyunun şehir yönetme kısmını güçlendirmesi gerek ve de şahsi düşüncem daha çok özelliği olsa şehirlerin keşke mesela köy》kasaba》kale》üst düzey kale(aklıma bisey gelmedi isimlendirme)》şehir》büyük şehir gibi şeyler olsa aldığımız toprakları geliştirip güçlendirmek bizi daha da tatmin eder (köye sur inşa etmek biraz tatsız kılabilir işleri her yer kale olur ama böyle bir tık geliştirmeler olabilir
  7. OYUN KENDİNİ TEKRAR EDİYOR [ÖNERİ VE TAVSİYE]

Oyunu kolay oynadım. Zorluk seviyesi artınca ne oluyor bilmiyorum. Eğer zorluk seviyesi artsa bile, belirli bir süreden sonra yenilmez bir adama dönüyorsak bence o dereceleri zorlaştırmaları gerekiyor. Belirttiğim gibi eski oyun Warband modsuz 30 saat zar zor oynamışımdır. Hatta modsuz hiç bir zaman oyunu bitirmedim.

Bir ara ben de oyunlara modsuz oynayayım diye bakıyordum. Bethesda oyunları unofficial güncelleme modları ile bu olayı bende kırdı. O zamanlardan beri modlu oyun oynuyorum. Ama oynamayanlar için de oyunun tekrar binmeyen, uzun saatler sıkmayan bir hale gelmesi lazım. Strateji ve şehir, karakter geliştirmeli indie oyunlar kadar keyif vermeli diye düşünüyorum. Sandbox olmasına rağmen modsuz çok çabuk içeriği biten bir oyun ne yazık ki.
    Bannerlord 60 dolarlık bir yapımsa artık içeriğini zenginleşmesi için modlara ihtiyaç duymamalı yada daha uzun süreler oynatmak modlara karşı değilim buarada ama demek istediğim oyun modlar üzerinden yürümemeli
  8. OYUN KENDİNİ TEKRAR EDİYOR [ÖNERİ VE TAVSİYE]

Walla çok güzel yazmışsın.Bir yerden sonra oyun çok kolaylaşıyor ve her savede haritanın yarısını almış olarak buluyorum kendimi.Sıktı artık biraz ara verme vakti geldi.Güncelleme takip edecem sadece.
    Teşekkür ederim ayrıca can sıkıcı noktalarından biri 2 krallık 1 krallığa savaşırken bazı krallıklar orantısız güçleniyor bir bakıyosun haritanın hepsinde 2 krallık kalmış bide biz krallıklar mesela zor durumda kalınca yanına başka krallıkları çekmeli daha dengeli olmalı cidden bir savein 250 300 saat olma potansiyeli var ama bayıyor 50den sonra
  9. OYUN KENDİNİ TEKRAR EDİYOR [ÖNERİ VE TAVSİYE]

Arkadaslar bannerlord çıkmadan önce dehşet beklentiler içindeydik ama tabiki bu oyunu çok sevdiğimiz ve 8 yıl bekletildiğimiz içindi ama 8 yıla rağmen aşılamamış olan sorun bence, oyun biyerden sonra çok kolay oluşu hiç bir prüz çıkmayışı. Örneğin paranız var ordu kapasiteniz 170 lere çıkmış...
Back
Top Bottom