Search results for query: *

1. Kuşatma Silahlarının Yerleri Yok

Bende de aynı sorun var. Çözümü bulabildin mi?
  2. Need More Info Lütfen Yardım edin

merhaba aynı hatayı alıyorum sadece kuşatmalarda yapıyor.
    ekran kartım108 Tİ geforce experience den ayarları düşürürsem hata vermiyor.
  3. Clanlar milyonlarca altın istiyor

Arkadaşlar clanları krallığıma çekeceğim zaman çok çok çok fazla dinar istiyorlar. 1 milyon dinar koyuyorum anlaşma barının %15i dolmuyor. krallıklar savaş açıyor kendi yoldaşlarımın birlikleriyle savunmaya çalışıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu.
  4. Resolved launcher gelmiyor

bende sorun çözüdü fixed launcher modunun 1.4.3 için olan versiyonu yüklüydü. 1.5.0 için olan versiyonunu yükleyince düzeldi.
  5. 1.5.0 güncelleme sonrası oyun açılmıyor. "Bannerlord Launcher çalışmayı dudurdu" uyarısı alıyorum.

Merhaba bende fixed launcher modunun 1.4.3 için olan versiyonu yüklüydü. 1.5.0 için olan versiyonunu yükleyince düzeldi.
  6. Resolved launcher gelmiyor

Bende de launcher hiç açılmıyor dosya doğrulama yaptım modları sildim işe yaramadı. Çözüm bulabilen var mı?
  7. Ne Ağlaması Ya Gözüme Milis Kaçtı.

Normalde herkes birbirinin şehirlerini alıyordu bende Tweaks den ayarladım. Şehir ve kalelerde 1000-3000 arası milis oluyor. Bu sayede kolay kolay kimse birbirinin şehrini alamıyor. ( benim dışımda :grin: ) Hile değil hocam mod sayesinde 300-400 birlik büyüklüğüm var idarecelik ve liderlik yüksek bende o yüzden. Sadece Kuzeit Kağan ları 1100 kişiyi öldürmüş :grin:
    eline sağlık imam resmen soykırım yapmışsın :grin:
    bende tweaks den 1000-1100 milis olacak şekilde ayarladım savaş açılınca kafam rahat oluyor sadece köyler yağmalanıyor. ama bi kuşatma bildirimi gelirse şehire yaklaşmaya korkuyorum :grin:
  8. İşlevsel Modlar

arkadaşlar şehirlerden gelen vergiyi arttırabileceğimiz bi mod varmı
  9. İşlevsel Modlar

Ben buna benzer bir hata aldım. Geliştirici Konsolu adında bir mod var. Onunla ana görevi tamamlayınca düzeldi. Sürekli aynı yerde crash alıyorsan, deneyebilirsin. Sanırım bu hataların modlarla alakası yok. Ana görevden kaynaklanıyor.
    Şu mübarek günlerde allah seden razı olsun müdür vallahi 3-4 gündür oyun oynayamıyordum.
  10. Resolved e1.1.0 beta Turnuvada crash

Merhabalar sayın taleworlds ekibi normal sürümde pek çok turnuvaya girip kazandım. Beta sürümde yeni kayıt açtım ve turnuvaya girdiğimde 2. elemelerde düşmanı öldürüp elemeyi bitirdiğim an oyun crash hatası veriyor.
  11. Resolved Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

Sorunu düzeltmeleri lazım katılıyorum. Oyun ilerleyişini baltalıyor. Aynı görev sende varsa söylediklerimi deneyerek çözebilmen adına söyledim.
    Yardımın için çok sağolasın şuanlık yapabildiğim tek şey benim lordlar şehir fethetmeden hile ile düşman lordları bulup barış yapıyorum 1 saat daha oynayabiliyorum öylelikle :smile:
  12. Resolved Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

Sonuçta bi görev yüzünden yada farklı birşey yüzünden ortada düzeltilmesi gereken bir hata var. Konu yukarlarda kalsında hatanın var olduğunu bilsinler ben 3-4 kere hata raporunu gönderdim.
  13. Resolved Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

konu güncel kalsın sorun hala devam ediyor
  14. Resolved Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

Bu yüzden 3-4 gündür oyun oynayamıyorum ben.
  15. Need More Info Oyuna girişte hata

Oyuna girerken hata veriyor oyun açılıyor ama oyunda krallık kararları verirken crash alıyorum hata resimde. Hata resmi
  16. Resolved Crash yemeye başladım.

Oyunu günlerdir sorunsuz oynadım. Dün bir kere crash yedim fakat tekrar açıp oynadığımda problem yaşamadım. Bugün ise bir kez daha yedim, önceki save'ime girdikten sonra birkaç dakika daha oynayabildim. Şimdi Quyaz Şehri'nden biraz uzaklaşmaya kalksam hemen crash yiyorum. Sayısız kere denedim aynı.

Bende şehir fethettiğimde lordlardan birine verince oyun crash veriyor 2 gündür oynayamıyorum 2-3 saat önceki kayıda dönüyorum birkaç saat oynuyorum sonra yine aynı krallıkta kritik karar verince crash veriyor oyun şehirlerden birine girip bekliyorum düşman krallıkları o şehri geri alsın diye en fazla 6-7 oyun günü sonra yine boş yere crash veriyor. Ben umudu kestim 3-5 gün oynayamam.
  17. kendi krallığımı kurarak oyunu bitirdim

Olması gereken zaten bu, gördüğüm kadarıyla npc lordlarda çocuk yapıyor ama bu arkadaş nasıl bir kıyım yaptıysa khuzaitlerin yedi cettini kalradyadan silmiş anladığım kadarıyla :grin:

İşin şakasını geçicek olursak bence bug felan olmuştur. Ama arkadaştaki azim çok büyük her savaşa kendim gitti diyor. Koskoca haritada heryerdeki savaşa tek başına 45 dakikada gitmesi inanılmaz başarı. Zannedersem bir kaç savaş yapmıştır sonra monchugu ensesinden yakalayıp kesmiştir bug olmuştur. Belki de ilk önce monchugun varislerini kesmiştir sonra onu kesince tüm topraklar ona kalıyor olabilir ama hiç mi diğer lordların toprakları yoktu.

Vallahi aynı taktiği bende denedim tüm esirleri doğradım uçan kuşla bile ilişkim -100 oldu ama o krallıkların başına sürekli birileri geçti.
  18. Need More Info Krallıkta kritik karar seçince oyun çöküyor

30 saat oynadığım kayıtlı oyunumda krallık yönetiminde kritik karar verince oyun çöküyor kapanıyor örnek olarak fethedilen şehiri lordlara verirken bittiye bastığımda yada krallıktan çıkarken bittiye bastığımda. Oyuna yeniden başlamak istemiyorum çünkü saçma bir şekilde büyüyen kergitleri zar...
  19. Yıkılan Devletlerin Tekrar Kurulması

oyun saat,m 50 yi geçti yaklaşık 30 saattirde aynı saveyi oynuyorum bırak güçlenip tekrar kurulmalarını yıkılan devletlerin lordlarını buulup milyon altınlar veriyorum yine birşey yapamıyorlar.
  20. Krallıktan erhangi bir karar verince oyun çöküyor

Arkadaşlar son e1.0.5 güncellemesinden sonra herhangi bir krallık kararı verince oyun çöküyor ne fethedilen şehirleri verebiliyorum nede krallığı terk edebiliyorum. Seçeneği seçip bittiye bastığım an oyun çöküyor varmı çözümünü bilen tüm modları kaldırıp girdim oyuna yararı olmadı.
Back
Top Bottom