Search results for query: *

• Users: davut177
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. davut177

Resolved Silah ve zırh atarak asker yükseltme

Son gelen güncelleme ile bozulmuş. Çalışmıyor haberiniz olsun
  2. davut177

Resolved Demircide Üretilen Silah İsmi

Silahı dövdükten sonra isim verme yerinde ismi yazıp tamam diyorum fakat envantere Üretilmiş Çift Elli Kılıç vs. diye geçiyor.
  3. davut177

Resolved Oyun Çöküyor

Haritada ilerlerlen, bir çapulcuya tıklayıp takip ederken, şehir büyüklerinden görev almak için şehre gittiğimde yani random olarak oyun çöküyor. Farklı hata kodları veriyor hep bu hata kodunu vermedi. Modları aktif etmemiştim fakat dosyalar moduleste duruyordu. Belki onlardan kaynaklıdır diye...
  4. davut177

Resolved Ölmeyi Kapattığım Halde

Az önce eşim savaşta öldü. Bu seçenek yeni oyuna başlarken soruluyordu bende kapatmıştım bunu ancak savaşta öldü hemde çapulcular tarafından.
  5. davut177

In Progress Birliğimde olmayan üyeler envanterde birlikte gözüküyor

Klan üyemden birisiyle kervan oluşturdum ve birliğimden ayrıldı. Fakat envanterde düzenleme yaparken farkettim ki hala birlikte gözüküyor yani yalnızca diğer üyeye geç sekmesine tıkladığımda birlikte olmayan üyenin ismi çıkıyor. Oyunun başında sıkıntı olmadı fakat kardeşlerimi bulduktan sonra 2...
  6. davut177

Resolved Bir soyluyla konuşunca isimler bozuluyor

İra diye bir lord ile konuştum ardından tüccarların şehirdeki kişilerin isimleri böyle oldu. Yoldaşlarımında aynı şekilde bozuldu.Oyunu yeniden başlatınca sorun çözülüyor fakat bir soylu ile konuşunca tekrar aynısı oluyor.
  7. davut177

Resolved Kuşatma simgesinin kalkmama sorunu

Bir hatada şu ben bir krallığın parçasıyım. Bir ordu kurduğumda genelde etki puanı sıfır istediği için yoldaşlarım ile kuruyorum. Askerleri az ise eski sürümde şehirleri beraber gezip onlara asker almalarını sağlıyordum bunun için köye veya şehre tıklamam yeterliydi. 1.5.1 sürümünde birden bunu...
  8. davut177

Need More Info Askerlerin Savaş Başında Tepelerden Düşerek Savaş Dışı Kalması

Daha savaş başında oyunun 200. günü civarı olması lazım. O kadar ilerlemişim demircilikte hammadde kasmışım.Esir düşsem kaybedecek çok şeyim var.Kafa Kafaya olsak ben kesin kazanırım fakat savaşa başlar başlamaz 30 adamım hücum emrimle birlikte bayılmaya başladı. Bir baktım hepsi tek tek...
  9. davut177

Bugün gelen patch ile

1.5.1 sürümünü oynuyorum. 1000+ gündeyim ve bugün gelen patchten sonra kurduğum ordu ile bir şehre veya köye girdiğimde asker toplamıyor. Acaba asker mi yok diye baktığımda asker havuzunun full olduğunu gördüm. Yalnızca şehre girdiğimde burada bekle dersem alıyor askerleri, aynı şey köyler için...
  10. davut177

Oyundaki kaliteli zırhlar

800+ gün oldu fakat sürekli imparatorluk şehirlerini dolaşıyorum, hiç yüksek zırh bulamadım. Hep 34,10,10 civarı var. İmparatorluğun 50.20.20 olan zırhını bi türlü göremedim. Var mı sürekli şu şehirden buldum dediğiniz şehir?
  11. davut177

Para Sıkıntısından kolayca kurtulma.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi demircilik aşırı karlı bir iş. Üstüne birde savaş kazanıp güzel kılıçları ganimet olarak alıp erittiğinizde kaliteli silah yapmak için hammadde kazanmış oluyorsunuz gerçi şehirden satında alınabilir ama anladınız siz. 6. seviye bir çift elli kılıcın maksimum satış...
Back
Top Bottom