Need More Info Askerlerin Savaş Başında Tepelerden Düşerek Savaş Dışı Kalması

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.2
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Daha savaş başında oyunun 200. günü civarı olması lazım. O kadar ilerlemişim demircilikte hammadde kasmışım.Esir düşsem kaybedecek çok şeyim var.Kafa Kafaya olsak ben kesin kazanırım fakat savaşa başlar başlamaz 30 adamım hücum emrimle birlikte bayılmaya başladı. Bir baktım hepsi tek tek uçurumdan aşşağı atlıyor. Bu sorun 1.5.1'de de vardı halende devam ediyor. Şuan beta sürümünü oynuyorum.

20200909122041_1.jpg

20200909122052_1.jpg

Evet benim de başıma gelmişti. Tüm atlı okçularım %20 can ile savaşmak zorunda kalmıştı. Su akar gibi uçurumdan aşağı iniyorlardı. 150 lirama acımıştım. Neyse düzeltirler zamanla.

Save dosyası yok ama internetten aldığım bu fotoğraf üzerinde gösterebilirim.Lokasyon Argoron amprela arasında kırmızı ile işaretlediğim bölge.

czkha4.png
Oyunun haritası bende bu kadar canlı gözükmüyor, ayrıca en sağ kısım çizgi geçen kısmın sağ kısmı full karlı gözüküyor bende. Aynı şekilde sefer haritasının texture kalitesinin yine başka insanlardaki kadar iyi olmadığını düşünüyorum acaba sıkıntı ne bendeki.

Oyunun haritası bende bu kadar canlı gözükmüyor, ayrıca en sağ kısım çizgi geçen kısmın sağ kısmı full karlı gözüküyor bende. Aynı şekilde sefer haritasının texture kalitesinin yine başka insanlardaki kadar iyi olmadığını düşünüyorum acaba sıkıntı ne bendeki.
arkadaş oyunu hem yüksek ayarlarda oynuyo hemde saatten dolayı güneşin doğuşunda gölgeler dağlara vs vurmuş detayları ortaya çıkartmış, haritanın dış kısımları bende de oyun mevsimi ile uyuşmuyor ağaç konusunu bilmiyorum bende öyle bir sorun yok

arkadaş oyunu hem yüksek ayarlarda oynuyo hemde saatten dolayı güneşin doğuşunda gölgeler dağlara vs vurmuş detayları ortaya çıkartmış, haritanın dış kısımları bende de oyun mevsimi ile uyuşmuyor ağaç konusunu bilmiyorum bende öyle bir sorun yok
Benimki de yüksekte, kasıyor fakat yapacak bir şey yok. Grafik düşürmek istesem warband oynarım kafasındayım.

Bu savaştan önce veya bu savaşın olduğu yerin yakınlarında alınmış bir save dosyanız var mı?
Bide bu hataya en çok aseray topraklarında savaşırken maruz kalıyorum. Kanyon savaşları tam bir felaket oluyor benim açımdan. Neredeyse bütün kanyon haritalarında oluyor bu hata.

Back
Top Bottom