Resolved Ölmeyi Kapattığım Halde

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.5
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Az önce eşim savaşta öldü. Bu seçenek yeni oyuna başlarken soruluyordu bende kapatmıştım bunu ancak savaşta öldü hemde çapulcular tarafından.

Yani aktif durumda gözükmüyor değil mi ?
Aga işte hiç birşey yok o ayarla ilgili. Oyun başında yeni sefer oluştururken karakter oluşturmayı tamamladıktan sonra var o zamanda kapattım ölümü. Bir önceki oyunumda da kapalıydı bir yoldaşım ölünce açmışım heralde deyip yeni save açtım, bunda da böyle oldu.

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.
Merhaba, sorun teknik değil sadece bir yanlış anlaşılma sonucu ortaya çıkmış. Çeviri hatası yani. Sorun yok.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Başka bir problem yaşanması durumunda lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom