Search results for query: *

1. ForceMastery

Musics gone

I've uptaded my game by using svn uptade and then all musics are gone.Also Warband recuritment system gone too,is that a problem?
  2. ForceMastery

Losing relation

I have my own kingdom,and 1 vassal but Im losing relation randomly with him is that a bug?
  3. ForceMastery

Why it is so laggy?

I am new to this mod and I find it so beautiful but when it comes to world map it lags so much.No problems when on battlefield but world map lags too much. I heard thats because mod is too big,even bigger than game but I also heard that some people dont have that problem so can you help me...
  4. ForceMastery

Özellik düşmesi

Sürekli özelliklerim düşüyor.Çeviklik 1 e güç 3 e gibi.Aldığımdan beri oynayamadım şu oyunu bi yardım.
  5. ForceMastery

Hatalar

Oyunda bir sürü hata var gına geldi artık bir an önce patch gelmesi lazım.Bazen ekran kayıyor her şey birbirine karışıyor,silahlar yok oluyor,oyun hata verip kapanıyor ve az önce başıma gelen özelliklerim düşüyor sürekli bir baktım güç 6 ya ceviklik 2 ye düşmüş.Bunların hepsi bugün oldu.
  6. ForceMastery

Bug

Arkadaslar kuşatma kalelerinde merdivenin ucunda durup bir ok alırsanız tek başınıza bütün orduyu yok edebilirsiniz.Ben Ok sayısını 1000 e çıkarmıştım.Merdivenin başında durunca adamlar vuramıyor size sizde az yaklaşıp sonra geri çekilince adam kalkanı bozuyor oku atıp herkesi kafadan...
  7. ForceMastery

CoD:Black Ops

Beyler Black ops oynayan var mı multiplayer? Beraber oynayalım.CoD 4 te olur.
  8. ForceMastery

Futbol

Arkadaslar aranızda profesyonel yada amatör olarak futbol oynayan var mı tartışalım konuşalım :D
  9. ForceMastery

Fifa 11

Fifa 11 oynarken başlarda 90 Fps alırken 30.dakikadan sonra 60'lara düşüyor ve slow motion da oynarmış gibi oluyor oyun.Oynanacak gibi değil.Başka oynayan varsa böyle bir sorunu var mı? Araştırma yaptım bayağı ama işime yarar bir şey bulamadım.
  10. ForceMastery

Oyun kendini kapatıyor...

M&B Warband ı açıyorum 1 dk içinde kendi kendini kapatıp M&B Warband: Çalışmayı durdurdu diyor... Lütfen yardım edin.
  11. ForceMastery

İnternetim kesiliyor

Arkadaşlar warband multiplayer oynamak istediğim zaman server listesine girince internetim kesiliyor ve bu sadece warband oynarken oluyor? Neden acaba?
  12. ForceMastery

NPC'Leri lord yapmak

NPC lere toprak vermeden haritaya cıkmıyorlar.Lord olmuyorlar.Baska turlu harıtaya cıkaramıyor muyuz? Kendı askerlerını falan toplasınlar.
  13. ForceMastery

Item Editor

Item edıtorden item_kinds1 dosyasını sectıgımde soyle bir hata geliyor: Uygulamanızda işlenmemiş özel bir durum oluştu .Devamı tıklatırsanız uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyı dener.Çıkış'ı tıklatırsanız uygulama hemen kapatılır. Giriş dizesi dogru biçimde degildi. Yardımlarınızı...
  14. ForceMastery

Ok sayısı.

Ok sayısını nasıl arttırabilirim acaba tek bi kutuda 300 400 tane falan alamıyor muyuz?
  15. ForceMastery

Bir Soru

Krallar bizi ihanetle suçlayıp krallıktan atabiliyor mu?
  16. ForceMastery

İlişkiniz azaldı...

Bahestur'u Lord yaptım fakat iliskim dusmeye basladı sureklı nasıl halledebilirim? (Borcha'yı gruba aldıktan sonra oldu onun la alakalı ise nasıl cozebilirim?)
  17. ForceMastery

Krallık ismi

Bir sure once Veluca lordu kastora yardım edecegime soz verdım fakat sonra sozumu bozdum.Ondan sonra kendı krallıgımı kurmak ısteyıp bı kale aldım ama krallıgın ısmı Rodok Asileri olarak kaldı nasıl degıstırebılırım?
  18. ForceMastery

Sorun

M&B Warband Single player de haritada gezerken sürekli ekrana boş bir sayfa ve sadece Devam... yazısı cıkıyor bu 5 saniyede bir tekrarlıyor surekli acaba sorun nedir?  :cry:
  19. ForceMastery

Warband'ı almak ıstıyorum...

Warband cıktıgı zaman kredi kartsız alma yolu yokmu?
  20. ForceMastery

yardımmm

oyunda benım sehırım olan halmara kral harlaus ve vasallarından bır kacı saldırdı bende kaleyi savundum ama hileyle savaş bittikten sonra [cheat]lord charuka... giibi birsey yazdı sonra ıste check to lord change faction1 yazısı cıktı sürekli bu yazı karşıma cıkıyor ve o yazı çıktıgından beri...
Back
Top Bottom