Search results for query: *

• Users: gLadi
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Clash Royale

Clash Royale, Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell tarafından yapılmış, gerçek zamanlı online mobil kart oyunu. Öncelikle Kanada'da şubat-mart arası sonra da nisan ayında tüm dünyaya sunuldu. Oyunda temel amaç rakibin 3 kulesini size verilen iksirle, kart oynarak yıkmaya çalışmak.Yenince de...
  2. Forumdaki İlk İletiniz

Olay basit. Foruma attığınız ilk iletiyi burada paylaşıyoruz. Eğer ilk iletiniz sağol ya da teşekkür tarzı felansa ikinci ya da üçüncüyü felan da paylaşabilirsiniz. Evet başlayayım hemen. Tabi daha 6. sınıfım,  o zamanlar böyle yazınca çok cool felan zannediyordum kendimi :)  Editor tarzı bir...
  3. Arctic Monkeys

.  Albümleri 2006 yılında 'Whatever People Say I Am That's What I'm Not ' 2007 yılında 'Favourite Worst Nightmare' 2009 yılında 'Humbug' 2011' de 'Suck It And See' Son olarak 2013'de 'AM' adlı albümlerini hazırlamışlardır. -1 ay önce felan bir arkadaşım "R U Mine?" şarkısını dinletmişti. O...
  4. PW Modda Harita Yüklenmiyor

Beyler TR_Cag_Host_PW4 serverine girmek istiyorum fakat sunucuya tıkladığımda Harita Yükleniyor (0 KB ) bu böyle kalıyor.Ne ileri gidiyor ne de hata felan veriyor. Çözüm önerisi olan var mı ? ( Harita ismi : Ostdale) Her server oluyor fakat sadece Cag Hostun serveri olmuyor.
  5. WB [REHBER] Tekme Nasıl Kullanılır ?

Tekme Nerede, Nasıl, Niçin Kullanılır ? Öncelikle Merhaba.Benim bu rehberde öncelikli amacım size tekmenin nasıl ve neden kullanılacağını öğretmeye çalışacağım. Tekme atıldığında karşı taraf sarsılır ve yaklaşık 2 saniye boyunca hiçbir şey yapamaz.İşte tam bu saniyelerde karşımızdakine atak...
  6. Warband 1.142 Uptade Hatası !

Arkadaşlar daha birkaç dakika önce Warbanda bir Uptade geldi. Ama ben Çok oyunculu oyuna girdiğimde karakterim gözükmüyor ve Bir oyun başlat dediğinde Oyun kafayı yiyiyor. Ayrıca Singleplayer'de Oyuna girmiyor. Arkadaşlarda aynı sorunu yaşadı. Bu ne biçim Uptade, Uptade değil mübarek Virüs...
  7. Windows 7 Yönetici Şifresi

Öncelikle herkese selamlar, Bizim bilgisayar Windows 7 ve 2 adet kullanıcı hesabı var.1'isi Administrator diğeri ise benim olan normal bir kullanıcı hesabı. Windows 7 si olanlar bilir.Birçok özelliği kısıtlanıyor kullanıcı hesaplarında.Bende bir şekilde Administratorun şifresini öğrenmek...
  8. Oyun Önerisi

Beyler Ben Karne Hediyesi Olarak (:D) Oyun CD si Almayı Düşünüyorum Fakat Hangi Oyunu Alacağıma Karar Veremiyorum... Eğer Beğendiğiniz Veya Duyduğunuz Güzel Oyunlar Varsa Söyleyinde Alıyım :) Para Sorun Değil,Ayrıca WoW U Söylemeyin Bn Her Ay Her Ay Para Veremem Öğrenciyiz Yua ! Eğer...
  9. More Horses Modu Hakkında Yardım

Beyler Bn More Horses adlı modu indirecektimki Oyunun Kurulumu İniglizceymiş Bana Bi Yiğit Türkçeye Çevirebilirse Çok Makbul Geçer Mdoun Sayfasının Linki : http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,100898.0.html
  10. 31/10/2010 - Pazar günü 21:00-22:30 32vs32 Savaş etkinliği

Bu Konuyu Bana Yaptıran LordNixy'dir : RJ ve KOS un düzenlediği Savaş etkinliğine herkes davetlidir. Oyuna birazda renk katmak amacıyla kendi haritamızı hazırladık çok eğlenceli olacağına inanıyoruz.Gelebilen Herkesin Savaş Etkinliğine Katılması Rica Olunur...  8-) Etkinlik bilgileri...
  11. M&B Warband Durduk Yere Kapanıyor !!

Bazen oyunu açtıktan 10-15  dakka sonra oyunu aşağıya çekiyor ve oyun kapanıyor diyor Acaba sorun nedir lütfen yardım edin  :| :|
  12. Hileli Flash Oyunlar

Arkadaşlar size 2 site vereceğim birincisin de hileli flash oyun oynayabileceksiniz ikincisin de indirebileceksiniz 1. www.arcadeprehacks.com NOT arkadaşlar birkaç oyun oynadıktan sonra bu sitede,üyelik istiyor ancak üye olup sınırsız oynayabilirsiniz merak etmeyin üyelik bedava 2...
  13. Bilgisayar Başında en uzun süre Kalma

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığ gibi en uzun süre kaldığmız süreyi yazıcaz Ama lütfen SALLAMAYALIM Benim 7 saat Ya sizin Yorumları Bekliyorum :D
  14. Buda Bir Fikir

Aklıma güzel bir fkir geldi; Oyunda keşke bizde bozkır haydutu,yağacı,orman haydutu,deniz yağmacısı vs. olabilsek hani başlarken babanın hayatı vs gibi şeyler varya keşke orda haydut ol gibi bi seçenek olsa bide yağmacı gibi gruplara gidip bende size katılabilimiyim gibi bi şeçenek olsa güzel...
Back
Top Bottom