Oyun Önerisi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

gLadi

Grandmaster Knight
Beyler Ben Karne Hediyesi Olarak (:grin:) Oyun CD si Almayı Düşünüyorum Fakat Hangi Oyunu Alacağıma Karar Veremiyorum...
Eğer Beğendiğiniz Veya Duyduğunuz Güzel Oyunlar Varsa Söyleyinde Alıyım :smile:

Para Sorun Değil,Ayrıca WoW U Söylemeyin Bn Her Ay Her Ay Para Veremem Öğrenciyiz Yua !
Eğer Savaş,Çatışma,Kesme Biçme ( Korku Olmasın Oynayamam :grin:)Ya da Strateji Olursa Daha Hoş Olur

Laptop Özelliklerim :
TOSHİBA Satellite A505
İntel Core i7
4 GB RAM - 64 Bit
Ekran Kartı : NVidia GeForce 310M

Evet Önerilerinizi Bekliyorum...

FarCry 2 aldım bu ara iyi oyun.Ama oynamadıysan şindike kadar TESIV:Oblivion al.Onu bitirince Shievering İsles pakedi.Sonra Knigths Of The Nine sonrada
NEHRİM

ComradeDimitri said:
FarCry 2 aldım bu ara iyi oyun.Ama oynamadıysan şindike kadar TESIV:Oblivion al.Onu bitirince Shievering İsles pakedi.Sonra Knigths Of The Nine sonrada
NEHRİM

Olm 1 Oyun İstedik Lan Naptın Sen :grin:
Şaka Maka Kenara Sağol Şu Oblivionun Videolarını İzliyiyim

sadece cümlelerin başına büyük harf koysan olur mu? okurken gözüm kamaşıyor.

2 ay bekle martta diablo 3 çıkacak o zaman alırsın.

Şubatı bekle AC:B al.Paşalar gibi oyna brotherhood (multi).Beklemem lan dersen ve sistemin kaldırırsa Black Ops al takil multiplayerda.

Arkadaşım birazcık bekle Türk yapımcıların geliştirdiği civilization of ottoman (Osmanlı medeniyeti ) adlı oyun geliyo .. ama illa yabancı olsun dersen rome 2 total war çıkçak  :wink:

Bence 3 dönem daha bekle Assassin's Creed serisini al. (yenisi çıkmazsa :grin:) Sırf oynanışı güzel diye Brotherhood'dan başlama. Hikayesini anlamaya çalış. Ona göre oyna. (Epic bir hikaye yaptı adamlar hikaye önemsenmezse ayıp olur.)

Edit: AC1 D&R'da 15lira

Hepiniz Sağolun Öneriler İçin Hepsini Yarın Sabah İnceleme Altına Alıyım Bi
Şu An Alabileceğim oyunlar : AC:B,Call of Duty Blacks Ops Bide Berkay Dediğin Oyunu Bi Araştırayım Belki Oda Olabilir

İlk önce bilgisayarının özelliklerini söylersen iyi olur?Mesela 1 GB RAM e Call of Duty:MW 2 al dersem zevki kalmaz :smile:

Düşük sistem tavsiye oyunlarım:

Command&Conquer Generals Deluxe Edition:sad:D&R)

The Elder Scrolls IV:Oblivion

Lotr Bfme II veya Lotr Bfme I

[Diablo II-Expansion Pack] 2 sini de aynı anda al çok fiyat değil.Çalıştırmaz tek alırsan biraz eski oyun ama baba RPG'dir yani.

Yüksek sistem tavsiye oyunlarım

Empire:Total War(Türkçe konuşan osmanlı ordusu,yönetim detaylılığı,grafikler,ingiltere,prusya ve çok ülke)

The Godfather(GTA Vice City'nin bayağı gelişmişi ve mafya uyarlanması gibi düşün)

Hitman:Blood Money(çok zevkli görevler(zor da) silahını kendi zevkine göre geliştirme gibi şeyler grafik)

eh bunları araştırarak bulursun çok rahat D%R da.

Yararlı olmuşumdur umarım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom