Search results for query: *

• Users: Thorin
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Thorin

[WT6T-5] // 3000 TL ÖDÜLLÜ TURNUVA!!!

Herkese merhaba! Bildiğiniz üzere birkaç ay önce yine bir etkinlik düzenlemek istemiştim ancak yeterli aktifliği göremediğim için vazgeçmiştim. Gerçekten şuana kadar bu denli turnuva yapmamın istendiği bir zaman hatırlamıyorum. Bu kadar çok isteği kırmamak için küçük de bir ödül ekleyerek...
  2. Thorin

[WT6T-4] Ön Eleme ve Çeyrek Finaller

Eleme ve Çeyrek Final maçlarınızı rakibinizle istediğiniz günde yapabilirsiniz. Eleme ve Çeyrek Final maçlarınızı 08.01.2023 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir. Maçları rezervasyon ile forumdan paylaşmadan oynamayın! Maçınızda hakem bulunmasına gerek yok zaten takım kaptanlarında adminlik...
  3. Thorin

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

- Sadece takım liderlerinde sunucu adminliği olacaktır. Takımdaki bir oyuncuda olduğu tespit edilir ise takıma yaptırım uygulanır. - Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı...
  4. Thorin

[WT6T-4] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

RiverWood » KAPTAN Thoe » ROSTER Thoe5012640GUID 2 deliseven1583394GUID 2 Svengali1717962GUID 2 Spectfull1100018GUID 2 SansaMort5349943GUID 2 Misha1044199GUID 2 Njord486864GUID 2 Buyucu5364279GUID 2 GUID 2 Boynuzlu Kurtlar Partisi » KAPTAN...
  5. Thorin

[WT6T-4] Canlı Yayın & Videolar

Canlı Yayınlar & Videolar HaftaTakımlarYayıncıTarihAdres -----
  6. Thorin

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

Genel olarak turnuva hakkında görüşlerinizi buradan saygı çerçevesi içerisinde belirtebilirsiniz.
  7. Thorin

[WT6T-4] Kayıt Alan & Yasaklı Olan Oyuncular

Bu liste son zamanlarda ismi 3. parti yazılımı kullanan oyuncular için oluşturulmuştur. Son turnuvanın herkes için zevkli geçmesi için, bu isimlerin video çekilmesine karar verildi. ÖNEMLİ: ÇEKTİĞİNİZ VİDEOYU DEĞİŞTİRMEYE EDİTLEMEYE VB. BİR ŞEY YAPMAYA ÇALIŞIRSANIZ VEYA VİDEO ÇEKMEYİ...
  8. Thorin

[WT6T-4] Yetkililer ve Hakemler

Turnuva Yöneticileri Thorin Turnuva Hakemleri -
  9. Thorin

[WT6T-4] Kurallar

10. Thorin

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Herkese merhaba! Gelen yoğun istekler üzerine tekrardan böyle bir sorumluluğu üstlenerek sizlere eğlenebileceğiniz bir ortam sunmaya karar verdim. Umarım herkes için eğlenceli bir turnuva olur :smile: Bu liste son zamanlarda ismi 3. parti yazılımı kullanan oyuncular için oluşturulmuştur. Son...
  11. Thorin

Bir sonraki turnuva için görüşleriniz neler? 6v6 mı 8v8 mi olmalı??

Hepinize merhaba! Son aylarda gelen yoğun istek doğrultusunda ben de tekrardan Warband 9999. Veda turnuvası adı altında bir etkinlik daha düzenlemeye karar verdim xd Bu konuda görüşlerinizi lütfen belirtin. Şöyle küçük bir not düşeyim: Her halükarda yabancı yasaklı turnuva olacaktır. Çünkü büyük...
  12. Thorin

[WT8T-2] Büyük Final! // Son Tarih 04.09.2022

Final maçlarınızı ve Bronz maçlarınızı rakibinizle istediğiniz günde yapabilirsiniz. Final maçlarınızı ve Bronz maçlarınızı 04.09.2022 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir. Maçları rezervasyon ile forumdan paylaşmadan oynamayın! Maçınızda hakem bulunmasına gerek yok zaten takım...
  13. Thorin

[WT8T-2] Yarı Finaller // Son tarih 21.08.2022

Yarı Final maçlarınızı rakibinizle istediğiniz günde yapabilirsiniz. Yarı Final maçlarınızı 21.08.2022 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir. Maçları rezervasyon ile forumdan paylaşmadan oynamayın! Maçınızda hakem bulunmasına gerek yok zaten takım kaptanlarında adminlik bulunmaktadır fakat...
  14. Thorin

[WT8T-2] Çeyrek Finaller // Son Tarih 15.08.2022

Çeyrek Final maçlarınızı rakibinizle istediğiniz günde yapabilirsiniz. Çeyrek Final maçlarınızı 15.08.2022 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir. Maçları rezervasyon ile forumdan paylaşmadan oynamayın! Maçınızda hakem bulunmasına gerek yok zaten takım kaptanlarında adminlik bulunmaktadır...
  15. Thorin

[WT8T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

- Sadece takım liderlerinde sunucu adminliği olacaktır. Takımdaki bir oyuncuda olduğu tespit edilir ise takıma yaptırım uygulanır. - Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı...
  16. Thorin

[WT8T-2] Canlı Yayınlar & Videolar

Canlı Yayınlar & Videolar HaftaTakımlarYayıncıTarihAdres -----
  17. Thorin

[WT8T-2] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

RiverWood » KAPTAN Thoe » ROSTER Thoe5012640 Moment1522987 Hulusi4266336 Aethril4173867 Alcott2917086 Baron4073389 / 4436577 Tau1044199 Regbold3338495 Black_Hurrica4479504 Celestria1271353 Magicco5364279 Svengali1717962 BKP » KAPTAN...
  18. Thorin

[WT8T-2] Genel Tartışma, Şikayet, Tavsiyeler

Genel olarak turnuva hakkında görüşlerinizi buradan saygı çerçevesi içerisinde belirtebilirsiniz.
  19. Thorin

[WT8T-2] Kayıt Alan & Yasaklı Oyuncular

Biliyorsunuz ki bu liste önceki turnuvamızda bir hayli uzundu fakat bu listeyi kendisini kanıtlamayı gerçekten isteyen ve komüniteye bir özrü borç edinmiş kişiler için kısalttık. Herkes tarafından bu isimlerin kim oldukları belli. Bu isimler için şimdiden katı kuralımızı söylüyorum: Maç...
  20. Thorin

[WT8T-2] Yetkililer ve Hakemler

Turnuva Yöneticileri Thorin Turnuva Hakemleri Akuma Teto Poer
Back
Top Bottom