Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
43
Total events
0
Total discussions
22

[WT8T-2] Kayıt Alan & Yasaklı Oyuncular

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight


Biliyorsunuz ki bu liste önceki turnuvamızda bir hayli uzundu fakat bu listeyi kendisini kanıtlamayı gerçekten isteyen ve komüniteye bir özrü borç edinmiş kişiler için kısalttık. Herkes tarafından bu isimlerin kim oldukları belli. Bu isimler için şimdiden katı kuralımızı söylüyorum: Maç atıldıktan 1 gün sonra maçın oynandığı saate kadar(21.00 da atılmış ve ertesi gün 21.00 da'' yüklenmiş olmalıdır.

ÖNEMLİ:
ÇEKTİĞİNİZ VİDEOYU DEĞİŞTİRMEYE EDİTLEMEYE VB. BİR ŞEY YAPMAYA ÇALIŞIRSANIZ VEYA VİDEO ÇEKMEYİ REDDEDERSENIZ, TURNUVADAN DERHAL YASAKLANACAKSINIZ VE DİĞER TURNUVA, ETKİNLİK ADMİNLERİYLE BU TUTUMUNUZ PAYLAŞILACAKTIR.

Maç Sırasında Video Çekmesi Gereken İsimler

Fearful
Nessa
w0lven

Bu liste neden önceki etkinliklere göre azaldı? Çünkü bu hile kullanımı özellikle Persistent Kingdoms modu oyuncularında yayıldığı için ve bundan insanların keyif aldığı hatta üzerine bunun için diğer oyunculara karşı bir alaycı yaklaşım bulunduğu için bu liste yalnızca bana ulaşıp pişmanlığını belirten ve video çekme konusunda istekli olan kişiler için geçerlidir. Peki diğer banlı olan isimlerin listesi nerede diye sorarsanız eğer, böyle bir liste bulunmamaktadır fakat Pk oyuncularının birbirine olan nefreti sağolsun ki hiç bir hileci arkadaşımız gizlice iş yapamıyor. En azından hilecilerin oyun oynamaması için çaba gösteren kişiler var..

Turnuvadan Yasaklı Olan İsimler

Bu liste gerek yapmış olduğu gerekse komüniteye zarar veren ve vermekte olan kişilerin tarafımızca yapılan etkinliklerden yararlanamayacakları listedir:

- Bladee
- Wisher
- Reapsot
- FatihBey​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom