Search results for query: *

• Users: hounskulll
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. hounskulll

Sons of War: The Lorn

Efsane geri dönüyor! Sons of War, yarı fantastik baştan yenileme modu, bizi "Lorn" adında bir dünyaya getiriyor, kendine bağlayacak, ünlü eserlerin senaristleri tarafından yazılmış ve tasarlanmış uzun, akıcı bir hikaye ve dünyaya sürüklüyor. "...evet, beni güller hayatta tutmuştu. Bir...
  2. hounskulll

SP Fantasy Sons of War: The Lorn

The Legend Returns! Sons of War, a Semi-Fantasy Total-Conversion, brings us to world named "Lorn". A long fluent story and world writen and designed by scripwriters of famous pieces that will get you hooked. "...yes, roses keeps me alive.I had fallen off a cliff and it had prevented me from...
  3. hounskulll

SP Native [WB] Lorn - Rise of the Dark Knights|

Supriiseee :grin: Now, allow me to introduce my new mod. NEW SCENES: ENGROSSING SCENARIO: INFORMATIVE SCREENS ABOUT SCENARIO:: NEW COMPANIONS AND NPCS: NUMEROUS NEW ITEMS: FANTASTIC ELEMENTS: NEW SKILLS: NEW WAR EFFECTS: NEW BANNERS: NEW SOLDIER RECRUITING...
  4. hounskulll

[WB][SP] Lorn - ROTDK|Kara Şövalyelerin Yükselişi|

Sürpriiz  :D Zamanında Sons of War ile birlikte üzerinde çalıştığım bu moda, SOW'u bıraktığımdan beri daha çok ağırlık verdim ve bitti denilebilecek kadar yakınım şuan. SOW'u beklemiş olanlara büyük müjde oluyor :D Hadi size modun hakkında daha fazla bilgi vereyim...
  5. hounskulll

[OSP][Kod] Tanıtım Ekranı

Bu kod, modunuzun "yeni oyuna başla" denildiği anda ekrana gelen, istediğiniz şeyleri anlatabileceğiniz bir sinematik sahnedir. Basit bir şekilde açıklayarak size kodları sunacağım. Senaryonuzun bir kaç gün öncesini veya modun hakkında neyin ne olduğunu insanlara buradan anlatabilirsiniz...
  6. hounskulll

OSP Code QoL Promotional Screen

This code is a cinematic scene where you can tell what you want when you tap "start new game". I will present you the codes by explaining in a simple way. Here you can tell people a few days before your scenario or what's about your mode. module_strings; module_presentations; (gt, "...
  7. hounskulll

Oyun başlar başlamaz göreve girme.

Merhabalar, eklediğim görevin oyun başlar başlamaz o dialogun girmesini veya o görevin başlamasını istiyorum. game_start'a mı bir şey eklemem gerek yoksa farklı bir kod mu var? Görevi ekledim ama göreve başlamak için o adamla konuşmam gerekiyor. İşte ben bunu direk oyunun başında haritaya atmak...
  8. hounskulll

OSP Other Sons of War

My friends, I think this project is more suitable for future games, and also because of the numerous mistakes I've received, I'm canceling this mod for now. In a very short time, I'll be back with a patch similar to this patch and of almost the same quality. Thank you to everyone waiting...
  9. hounskulll

OSP Code QoL "I want to eat food" and HP Regenaration.

Hi!It is a "Tavernkeeper_talk" dialogue...We want to food and if We have enough money, we eat and characters hp is regeneration. [/spoiler] If use this mod,please give me to credits.See you next time... Credits: For Player HP: Kortlcha Ethred For Troops HP: Players Hp Credits + SupaNinjaMan
  10. hounskulll

Module_system Üzerinden Oyun Içi Zamanı Değiştirmek

Merhabalar,öncelikle zaman değiştirmenin txt üzerinden anlatıldığını zibilyon kere gördüm.Bu yüzden bende Module_system üzerinden zaman değiştirmeyi,daha karmaşık olmadan ve çok daha basit bir şekilde açıklayarak anlatacağım.Başlayalım ; Öncelikle module_scripts'e girelim ve...
  11. hounskulll

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Arkadaşlar, üzülerek belirtiyorum ki, modda aldığım hatalar, Warband'dan iyice soğumama neden oldu ve yaklaşık 1 haftadır uyumadan çözmeye çalıştığım sıkıntılardan dolayı; mod nerede ise oynanmayacak durumda olduğundan ve çözümün bulunamamasından dolayı modun artık sadece Warband için kalan...
  12. hounskulll

[Ders]Askerlere Mikrofon ile Sesli Komut Verme!!

SELAMLAR!!!! Evet,GlovePIE denen program ile çok kolay bir şekilde sesli komut işlemi yapılabiliyor. Öncelikle, Açıkçası GlovePie dışında hiçbir uygulama kurmadan sistemimi çalıştırdım. Sorun yaşayan olursa uygulama ayarlarını atsın incelerim. İlk olarak GloviPie'ı indiriyoruz...
  13. hounskulll

[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

Zaman 20 Nisan 1891.Biz 19 yaşında,babasını savaşta kaybetmiş ve hayatını bağlı olduğu devleti korumak için adamış bir genciz.Başımıza geleceklerden haberimiz yok!Normal olarak yaşamaya,tali,m ve av yapmaya devam ederken modu size bırakıyoruz ve siz hayatınızı belirliyorsunuz. YOUTUBE...
  14. hounskulll

[SORU]Saçlar ve Sakallarda Hata!

Merhabalar.Yaptığım yüzleri skins'e ekledikten sonra,module_ini dosyasından ayarladıktan ve resource,texturesleri tamamen attığım zaman şöyle bir hata alıyorum çözümü nedir?(saç,sakal textureleri başka modda oluyor bunda olmuyor...)
  15. hounskulll

zBrush Modelleme-Kaplama Ders Haritası

Merhabalar.Normal 3D Model programları bana göre kalitesiz model ve kaplama yapıyor.Ama zBrush cidden çok kaliteli ve kullanışlı bir program.Öğrenmek isteyenler olacaktır eminim  :D.6 Yıldır modelleme ile ilgileniyorum ve bulduğum en kaliteli program bence zBrush. Linkleri vereceğim ve...
  16. hounskulll

Animasyonu Oyuna Ekleme Yardım.

Öncelikle Selamın Aleyküm.Elimde kendi hazırladığım animasdyonlar var fakat moduma nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum.Kısa ve Öz bir şekilde anlatabilecek birileri va rise çok mutlu olurum cidden :D
  17. hounskulll

[WB] [SP] 19.Yüzyıl:Felaketin Şafağı

Herkese Merhabalar.Modumuz'un konusu 19.Yüzyıl'da yaşayan bir genci anlatıyor olacaktır.O dönemin ileri seviyede olan devletlerinin ayrı ayrı senaryosu bulunmaktadır.Toplam 7 tane senaryo olacağını kararlaştırdık.Geçeceği tarih 20 Nisan 1891'dir. YOUTUBE: FACEBOOK SAYFASI: FACEBOOK...
  18. hounskulll

Saç,sakal ekleme yardım!!

Selamın Aleyküm arkadaşlar,şu saç sakal ekleme ile ilgili ders falan bulamadım.Varsa atabilirmisiniz?Module_skins'in kodlarıyla oynadım birazcık ama hiç bir şey etkilemedi.Yardım istiyorum bi bunu çözemedim :D
  19. hounskulll

[WB] [SP] Yeniçeri Senaryosu V0.1 Yeni Detaylar ve Görseller

YENİÇERİ SENARYOSU V0.1 TANITIM: MOD İPTAL Devletler: - Osmanlı İmparatorluğu - Akkoyunlu Devleti - Kıbrıs Krallığı - Moğol İmparatorluğu - Roma İmparatorluğu - Bizans İmparatorluğu Mod'un Özellikleri: -Yeniçeri özel,akıcı ve 200'den fazla görevli senaryo(100 tanesi falan ara görev bide V0.2...
  20. hounskulll

[WB] [SP] Yeniçeri Senaryosu V0.1 Yeni bilgiler

YENİCERİ SCENARİO V0.1 Tanıtım: Bir zamanlar bir Yeniçeri'nin hikayesini anlatıyor.Uzun ve sürükleyici senaryoda Ferhad Aga'dan ve daha birçok yeniçeri agasından aldığımız 100 görevden fazla senaryosuyla ve kan durdurucu müzikleriyle ve marşlarıyla,tarihe uygun gerçekci itemleri ve birkaç...
Back
Top Bottom