Search results for query: *

1. TerolKont

-TUTORIAL- ..Melee Combat Variation.. -TUTORIAL-

It is obvious that even if the name is not Fake Attack, it makes people deceive. In my opinion knowing this mechanic in early play can be helpful for most of players because %90 of players do not know that. Thank you for your opinion though.
  2. TerolKont

-TUTORIAL- ..Melee Combat Variation.. -TUTORIAL-

I was thinking about how can improve my combat skills like most of you. Then practiced a lot in training on my own. I realized some tactics and wanted to share with you one of these that can be most helpful. First of all, as you all know this game was created with realistic game features with...
  3. TerolKont

Steam Achievements

You are right but fixing unknown issues are way harder than adding steam achievements, one of developer members can easily add that within 3-4 hours I guess. With this 3-4 hour spending, some of player can increase the time they play the game, and it can help us to detect bugs/errors faster.
  4. TerolKont

Steam Achievements

It is clear that many elements in early access were not completely different from warband and showed similarity. I think some players like me, need some purpose to continue this early access journey. I now it will be added following months, and right now game has bigger issues with performance...
  5. TerolKont

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

yine aynı olay, ne zaman hazır olursa o zaman çıkartıcaz diyor tarih kesin değil ama çıkartacakları zaman 1 hafta öncesinden duyuracaklarmış  bu da iyi bir şey sayılır şok olucaz o 1 hafta heyecanla geçicek..
  6. TerolKont

GAMESCOM'da TaleWorlds standıni ziyaret etmek, Sorulmasını istediğiniz sorular

1- Arena sistemi eskisi gibi mi olacak - (Misal 10 leveliz 5 gücümüz var tahta sopayla bile olsa 40 level 20 güçlü lordlara arenada onlarla aynı hasarı vurabilmemiz biraz saçma level oyunda farkı hisssettirmeli diye düşünüyorum)
    2- Oyundaki mevsimler oyunda gözle görülür bir etki bırakacak mı
    3- Handan ya da şehir meydanında hırsızlık yapmak olacak mı-buna bağlı olarak hapishane sistemi nasıl olacak ( umarım eskisi gibi koskoca hapishanenin içinde 1-2 tutsak olmaz önünde de aval aval bakan bir güvenlik-bana kalırsa hapishane bile geliştirilebilir olmalı kalelere koyulan tutsak sayısının sınırı buna bağlı olarak sınırlı olmalı)
    4- ticaret nasıl olacak- kervan yollarının denetimini kendimiz harita üzerinden yönlendirebilecek miyiz hatta tüccar olup bizde bu işe girebilecek miyiz (bireysel item alıp farkı şehirde kar amaçlı satmaktan bahsetmiyorum) yani kısaca buna benzer meslekler olacak mı nasıl olacak? gönül ister ki köy muhtarının verdiği koyun bulma görevinde okla avlayabilelim.
    5- askerlerimizin inançları olacak mı ( ucuz diye adamlara zorla domuz eti yediriyoruz yazık günah  :grin: :grin: )
    6- şehir suyunu zehirle gibi görevleri ekranda YAKALANDIN- ÖLDÜN...vs görmektense kendimiz bu işe girip yapabilecekmiyiz kısaca casusluk var mı?

Aklıma çok soru geliyor ama hepsi oyunun ana gidişatı hakkında sorulacak sorular, biraz detaya inip önemsiz GİBİ gözükenleri yazayım dedim.
  7. TerolKont

Satogrowth Hakkında

konu açılalı baya fazla olmuş ama yararı oldu mu kardeşim bende almayı düşünüyorum da
Back
Top Bottom