Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
~Mikail said:
O kadar bekledik oyunu.Şunu düşünüyorum acaba çıkış tarihi açıklandıktan 5-6 ay sonrasına mı verilir yoksa Armağan abiciğim bize bir kıyak yapar da çıkış tarihini,tarihin açıklandığı öbür haftaya verir mi.Hani böyle sürpriz,oyun haftaya çıkıyor gibi.  :razz: :fruity:
Öhöm öhöm düşündüğüm doğru çıktı.

Oyun videolarını gördüm  güzel ve pc rahatca kaldırır tam incelemedim videoları ama vakit bulduğum zaman detaylarını incelereim Bide böyle vidolar geldiğine göre bir demo çıkma ihtimali varmı varsa %kaç??

Bjorn The Raider said:
Twich yayınında early access olacak mı sorusuna Armağan Yavuz evet dedi.

Yani bir video.

Oha kalbim çarpıyor ne zaman olur early acces bide early acces ön siparişmiydi yoksa direk oyunmu beta olarak

~Mikail said:
~Mikail said:
O kadar bekledik oyunu.Şunu düşünüyorum acaba çıkış tarihi açıklandıktan 5-6 ay sonrasına mı verilir yoksa Armağan abiciğim bize bir kıyak yapar da çıkış tarihini,tarihin açıklandığı öbür haftaya verir mi.Hani böyle sürpriz,oyun haftaya çıkıyor gibi.  :razz: :fruity:
Öhöm öhöm düşündüğüm doğru çıktı.

Çevirebilirmisin birazcık ingilizce kıtlığım varda :sad:

yine aynı olay, ne zaman hazır olursa o zaman çıkartıcaz diyor tarih kesin değil ama çıkartacakları zaman 1 hafta öncesinden duyuracaklarmış  bu da iyi bir şey sayılır şok olucaz o 1 hafta heyecanla geçicek..

VDRA0n.jpg

Umarım Armağan Yavuz'da Bannerlord'u bitmiş bir şekilde görebilir.

B.B. Akdemir said:
Acaba Taleworlds kendisi gameplay yayınlayacak mı veyatta şöyle sinematik bir video. Hep oyuncuların oynadıklarını izledik.

Geçen sene son 2 günde yayınlamışlardı videoları bu sefer de öyle olacağını düşünüyorum. Bir adet görev videosu bir adet de parti yönetimi ve combat videosu bekliyorum.

Bu video yabancı forumda paylaşılmış. 5:45'den sonra elaman demo için grafik ayarlarının düşürüldüğünden bahsediyormuş. Video ne yazık ki Fransızca ama altyazılarda otomatik çevirmeyle İngilizceye çevirdiğinizde ona benzer bir şeyler söylüyor.

Varrak said:

Bir video daha.

Haliyle demo sürümü olduğu için bazı grafik özelliklerini eklememişler ve kısmışlar, ayrıca Bannerlord'da yer yer 10.000 kişilik toplam askerin savaştığını görebilecekmişiz, hani mesela rodok Lordları nerdeyse binlerce asker ile savaşa gider ya, onun gibi bir şey, son olarak 3. Dakikalar da Lord-Dük gibi soyluların seviyeleri olacağını söyledi (yanlış anlamadıysam) geri kalan muhabbet oyunun türü, olayı, modlanabilirliği gibi şeyler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom