Search results for query: *

• Users: BSH
  • Order by date
  1. Warband Multiplayer ölüm noktası. (Farkındalık videosu).

Sepia said:
    BSH said:
    Cidden Çok araştırarak yapmışssın kardeşim allahtan 1. yıldır mb oynamıyorum cidden çok araştırarak yapmışsın :smile: zaten mantıklı düşünürsen adamının kullandıgı kodların muskette çalışmayacıgını anlarsın. ama leventcim sadece kendini arastırmacı gördügün için 1 yıldan fazladır mb girmeyen insanın ismini buraya prim kasmak için yazmışsın neyse iyi primler :smile:

Hacı baba sen hala ne konuşuyorsun ya?

7:56 8:00 arası iyi seyirler ( maç içinde konuşmalarımız da senin maç boyu hile oldugunu söylemiştik ) bu saniyeden ibaret bir şey değil ama ifşa anı burası  :roll:

:lol:
        Kendisi hard otoblock oldugu için ve arkadaş kendisi maçtan sonra bütün pc nin arandıgını ve videolu şekilde kaç maça katılgımı ve bu listeden çıktıgımı belirtmek istemiyor kuyduk acısı ve eziklik böyle birşey
  2. Warband Multiplayer ölüm noktası. (Farkındalık videosu).

Cidden Çok araştırarak yapmışssın kardeşim allahtan 1. yıldır mb oynamıyorum cidden çok araştırarak yapmışsın :smile: zaten mantıklı düşünürsen adamının kullandıgı kodların muskette çalışmayacıgını anlarsın. ama leventcim sadece kendini arastırmacı gördügün için 1 yıldan fazladır mb girmeyen insanın ismini buraya prim kasmak için yazmışsın neyse iyi primler :smile:
  3. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Luz1kA said:
    (o zamanlar) ama şuan herşeyi biliyorum kimin ne oldugunu ya da kimlerin bana yardımcı oldugunu , kimlerin yüzüme gülüp arkamdan iş çevirdigini anlıyabiliyorum ve oyun anlamındada kendime çok şey kattıgımı düşünüyorum ve o olaylar olurken ben senin şu an bulundugun klanda Astsubaydım eger oyunu bilmesem o rütbeye gelicegimi düşünmü oh wait karıştırdım pardon.

Ciddimisin sen la nasıl astsubay oldun sen kimler sayesinde :grin:
  4. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Sana Diyorumki o olaylar olurken sen daha  oyun oynamayı bile bilmiyordun neye dayanarak yorum yapıyorsun ve emin ol bana enson birşey katacak insan sensin şu ortamda
  5. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Luz1kA said:

Niye Kaldırdın la yorumu 88 33 den adam alırken sen daha çömezdin la kimse seni ts almazken bana yazıyordun abi ts ye gelimmi diye şurda 2 dakika adam olun 33y benim yüzümden dağılmışmış sen 33y hakkında ne bilebilrsin 33y de 2 defa antrenmana gelmiyen kırımlı ne bilebilir, biz en azından emeğimize saygı duyarak klan kapandıktan sonra hatıramızın yaşamasına yardımcı olmaya devam ettik

inşallah bu klan ilk ve son klanım olacak diye dua eden bir mümine göre çok atarlı konusuyorsun luz1ka seni daha öncede uyardım senle uğraşmıyorum bulaşma bana
  6. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

:grin: Sen Buna Karar Vericek, vasıfda değilsin sadece 33 kuruldugu zaman sana yaptıgım abilikleri hatırla ona göre davran
  7. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

olm uza lan burdan yüzsüz diyor yüzsüzün daniskası sensin olm adam yardım ederim dedi diye klan liderine danışmadan sırf araları bozulsun diye bunu yapan art niyetli birisin sen artık yazmayı kes sadece dediklerini yap bekliyoruz 57.yi çökert sunucuları kapattır hadi
  8. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Utanmadan hala yalan söylüyorsun klanı kurar kurmaz ibrahim paşha yı bile üye listene yazmış birisin sen :grin:  adamlara sormadan üye listene yazıyorsun

özüre gelince benim senle sorunum yok  aramızda sorun yok diyip burada eski konulardan aglıyormusun la hala yazık lan sana :grin:  sende onur olsa  light gibi sağlam bir adamın sözünü yere düşürmezdin
  9. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

kardeş bizden güçlü ol problem yok bizden adam al problem yok  sen klanını kurdugunda yeni kurulmus 33y den 12 kişilik bir klanın üyelerine göz dikecek kadar küçük bir insansın  57 den daha fazla açık olmaya gelince tek bir 57li kalsa bile bu klan açık kalacaktır.
  10. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

:grin: Kardeş Yanlış Anlamada İstediğini Al Umrumuzda Değil enfazla 2 aya defolup gidersin yine buralardan
  11. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Zeus.xl said:
    Bu bence sizin için bi problem deil 4 tane perm nedir ki siz baska keylerle girersiniz diye tahmin ediyorum

Hayattaki tek başarınız NW'da sunucu açmak zaten, en büyük mutluluğunuz da bu sunucudan sebepsiz yere insanları banlayarak ego kasmaktır eminim.

Ama sizi bu mutluluktan mahrum edeceğiz.

Seninde En Büyük Mutlulugun Klanlardan Oyuncu Davet Etmek,Burda Boş Yapmak Hangi Oyuncuyu Emeğinle Eğittin. Daha 2 kelimeyi araya getirmekten aciz bir insansın git ötede oyna saten oyuncularının banlanmasını istiyordun şimdi neden burda ağlıyorsun
  12. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Daha 1 hafta 10 gün öncesine kadar arkamızdan konuşmuşsun yine, Light'a karşı yaptıkların zaten ortada, benim sana daha fazla diyebileceğim bir şey kalmadı. Söyleyeceğim her şeyi 2-3 mesaj yukarda belirttim zaten.

En azından bundan sonra bizim klandan ve oyuncularımızdan olabildiğince uzak kalmaya ve hakkımızda herhangi bir şey söylememeye çalışırsan sevinirim, hadi eyvallah.

Arkandamı Konuşmusum? Ajanların Söyledi Heralde Ne demişim söylermisin light konusu seni ilgilendirmez burada başkalarının üzerinden prim yapma prim konusuna girersek çok kan kaybedersin.
  13. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Kardeş yaptığın bir değil, iki değil, beni sevmek zorunda değilsin, nefret edip küfür de edebilirsin.

ama arkamızdan dalga geçip, küfür ettikten sonra gelip bir de dostmuş gibi davranmaya çalışma.

Eğer nefret ediyorsan bile onurlu bir duruşun olsun. İkili oynamandansa ona daha çok saygı duyarım

kardeşim bak hala saçmalıyorsun arkamdan konustugun dedin şey luz1ka ya içinden geçerim ona söyle dememdi

başka ne tartışma yaşandı anlatasana bir aydınlatalım ben kolay kolay küfür eden bir insan değilim senle dalgada geçmedim daha 88 kuracağım derken sana eu maçlarına gelirim diyende bendim ben sana hep dost davrandım küçük bir mevzu için aramızın bozulmasını istemedğim için senden özür diledim sorunumuz yok dedin ama hala eski konuları açıyorsun
  14. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Ben şahsen senden bin kat daha mantıklı konuştuğumu düşünüyorum ve ilaveten ben bir şey diyeceğim zaman ve hatta küfür edeceğim zaman karşımdaki insanın yüzüne konuşurum.

Özür dilemen sıkıntı değil ama özür diledikten sonra aynı şeyleri tekrar yapman beni senin kişiliğin hakkında düşünmeye itiyor, bundan 2 ay öncesine kadar seni tanımıyordum ama şu an nasıl yanar döner bir insan olduğunu ve bu ortamda ciddiye alınacak son kişi olduğunu biliyorum yani.

GATTS SENLE BİR DEFA TARTIŞDIK BURDA TOPLU BİRŞEYLER YAPILACAK DEDİLER SENİ ÖZELE ÇEKTİM KUSURA BAKMA DEDİM SENDE SORUN YOK OLUR BÖYLE ŞEYLER DEDİN SORUNUMUZ YOK DEDİN BİRDAHA ARAMIZDA BİR TARTIŞMA OLMADI ARKANDAN DA KONUSMADIM ARKANDAN KONUSTUGUN DEDIGIN SEYIDE ADAMINA SANA İLETMESİ İÇİN SÖYLEMİŞTİM. AMA HALA BURDA HAKARET EDEREK TARTIŞMA CIKARMAK PEŞİNDESİN FARK EDERSEN HALA ALTTAN ALIYORUM YANLIŞ BİRŞEY SÖYLEMEMEK İÇİN.
  15. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Rumil said:
    88'in adamlarının banlanması 88'in işine gelmiyor mu? Geçen gün kendi isteği ile banlanmalarını talep etmişti oysa

Sıkıntı Luz1ka'nın banlanması değil zaten, bana kalsa TR_GF'de oynamasa da olur ama sıkıntı adamların ben dediğimde değil, ondan sonra kulisler kurulararak banlanması.

BSH said:
    KARDEŞİM BÜTÜN İLLEGAL ŞEYLER VAR ADAMINDA. ADAMÇALMA, BANLANDIGI SUNUCUYA FARKLI KEY İLE GİRME, YADA AJAN GÖNDERME FACEDE BENDE BÜTÜN KONUŞMALARI VAR 57 OLARAK EMIN OL SENIN VE 88 GURURUNU luz1ka DAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYORUZ

Kardeş defalarca arkamızdan konuşan, hakaretler eden ve karşılaştığımız her yerde de köpek gibi pişman olup özür dileyen bir insansın, mümkünse sen onur ve gurur gibi şeylerden bahsetme, bunlar seni aşan şeyler.

SEN  BUNU KÖPEKLİK VE ONURSUZLUK OLARAK GÖRÜYORSAN BU SENİN AYIBIN KARDEŞİM.
  16. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    BSH said:
    Gatts said:
    Luz1ka'ya verilen cezanın adaletle bağdaşmadığını düşünüyorum ve bu kararın daha mantıklı ve objektif bir şekilde gözden geçirilmesini talep ediyorum.

O toplantıda şahsen yoktum ama yaşananları da az çok tahmin edebiliyorum, burada Luz1ka'nın yaptığı doğru bir şey değil ama bu şekilde linç edilmesi sadece sizin taraflı bir şekilde nefretinizi kusmanızdan ibaret, sonuçta yaptığı şey ortada, herkes hata yapabilir ama kimse bir hata yaptı diye sunucudan sınırsız bir şekilde yasaklanmayı haketmiyor.

Senin burada banlı kalacaktır demen resmen sunucu benim, istediğimi oynatırım demekten farksız.

Hala Burda Adaletden'mi Bahsediyorsun. Kardeşim Adam Ajan Yolluyor Üye Çalmaya Çalışıyor Neyi Savunuyorsun_

Ajan meselesi hakkında benim de en fazla sizin kadar bilgim var ama adam çalmaya çalışmadığından eminim. 57'den bize gelen 10 tane adamın 10'u da kendi isteğiyle geldi.

Ve ayrıca bunun TR_GF ile ne alakası var onu söyler misin?

KARDEŞİM BÜTÜN İLLEGAL ŞEYLER VAR ADAMINDA. ADAMÇALMA, BANLANDIGI SUNUCUYA FARKLI KEY İLE GİRME, YADA AJAN GÖNDERME FACEDE BENDE BÜTÜN KONUŞMALARI VAR 57 OLARAK EMIN OL SENIN VE 88 GURURUNU luz1ka DAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYORUZ
  17. TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Gatts said:
    Luz1ka'ya verilen cezanın adaletle bağdaşmadığını düşünüyorum ve bu kararın daha mantıklı ve objektif bir şekilde gözden geçirilmesini talep ediyorum.

O toplantıda şahsen yoktum ama yaşananları da az çok tahmin edebiliyorum, burada Luz1ka'nın yaptığı doğru bir şey değil ama bu şekilde linç edilmesi sadece sizin taraflı bir şekilde nefretinizi kusmanızdan ibaret, sonuçta yaptığı şey ortada, herkes hata yapabilir ama kimse bir hata yaptı diye sunucudan sınırsız bir şekilde yasaklanmayı haketmiyor.

Senin burada banlı kalacaktır demen resmen sunucu benim, istediğimi oynatırım demekten farksız.

Hala Burda Adaletden'mi Bahsediyorsun. Kardeşim Adam Ajan Yolluyor Üye Çalmaya Çalışıyor Neyi Savunuyorsun_
  18. Fantasy Groupfighting [Public]

Başarılarda,Pro dışında rec kısmı yanlış olmuş bence bu su konuya geliyor 82 dışında rec yapmak yasakatır tavsiyem kendi klanınada objektif bakman başarılar karşim
  19. TR_Hunger_Games_Survival [AKTİF] [ADMİN ALIMLARI AÇIK]

Oyuncu Adınız:razz:rime
    Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/DaejoYoung
    Yaşınız:24
    Mensubu Olduğunuz Alay: 57th
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Bu tur sunucularda Oyuncu çok olacağı için herhangi problem veya kavgada ortam gerilmeden mudahale etmek istiyorum.
    Yönetici Tecrübeleriniz:Native:Tr battle Tr ant TrSiege MountAndSiege
    Pw:Tr RevenantRpg,AnatolianRpg,RennasianceRpg,BotluDereRpg,AvrasyaRpg,EphesosRpg
    Nw:57th Servers. Tr Groupfight,Eski TrGroupfighting Kurucusu
  20. ☆ 44y Revolyutsiya Armiya ☆ [GELİBOLU TÜMENİ | ALIMLAR: AÇIK]

sN0w said:
    BSH said:
    KeykubatTR said:
    Rumil said:
    DeliTürk said:
    Rumil said:
    DeliTürk said:
    Rumil said:
    Keşke bende gelibolu ideolojiler kuşağı tumeninde olsam
    Bıkmadın demi? İlla kusurlarınla dalga geçelim yani bunu mu istiyorsun? Geçmişten kalan ilişkilerin hatrına cevap vermiyorum ama devam edersen Kişisel ve fiziksel yönden dalga geçmeye başlayacağım.

Hattine değildir Deliturk,bilakis isterim böyle bir şey, eğer kendinle ilgili bir tşk şeylerin insanların öğenmesini istiyorsan :wink:
    ne bıraktınız ki aptal herifler. Devam ediyorsunuz birde yüzsüz gibi ağzımı açıp ananıza bacınıza sövmediğim için mi devam ediyorsunuz? Artık Gelibolu Tümenine ve bağlı alaylarına takılmayı bırakıp kendi işinize odaklanın. Gelip buralarda havlamayıp bulunduğunuz oluşumlara özen gösterin.

Aa olmuyor ama it yaraştırması, küfür de prk mühim değil Veysel'cim zamanımda "anasına bacısına" küfür ettiğin kişilerle aynı işleri yapıyorsun :wink: sen iyi bilirsin

Gelibolu Tümeni kurdun da ne oldu? Hâlâ milletin dilinde salak Veysel'sin. Rumil sen de bokum bokum konuşup ortamı geriyorsun germe.

Hadri Şahsen Seni Gözünde öyle,Zira Bir Lafıyla Turnuva Kapatan BirLider Daha Görmedim Ben ,:grin:

"Biz yanımızdaki klanların kararına etki etmedik, onlar kendi kararlarını verdiler"

"Bir lafıyla turnuva kapatan bir lider"

Birbirinizle çelişiyorsunuz sevgili arkadaşlar, yapmayın :d

**azad adlı arkadaşın da dediklerini bırakayım buraya çelişki ikiye katlansın :grin:
    lOlDaE.jpg

Snow Sonuç Olarak Baktıgında 57 çıktıkdan sonra çıkma kararı aldılar biraz objektif ol
Back
Top Bottom